Superstart voor tafeltennisvereniging Liminen - Heiloo Spetterend Dojo kamp Badmintoncompetitie van start i P i SPORTNIEUWS UIT DE REGIO sport 21 Succesvolle seizoenstart voor Judoclub Groefsema Finale pupillencompetitie Trias bij av Noordkop in Den Helder TAFELTENNIS LIMMEN/HEILOO Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo had deze week een unie ke start in de competitie. Na de eerste competitieronde staan er zes teams op de eerste plaats in de competitie. Bij de senioren hebben vier teams (Limmen 1, 3, 4 en 5) de kop positie weten in te nemen en bij de jeugd twee teams (Limmen 1 en 2). De fantastische start werd maan dagavond ingezet door het vijfde team met een 8-2 overwinning op DOV. Vrijdagavond volgde het eer ste seniorenteam met een 6-4 over winning op Stede Broec. Het derde en vierde team wisten respectie velijk met 8-2 (tegen DOV) en 9-1 (tegen A-Merk) prachtige resulta ten te behalen. Op zaterdag heeft de jeugd een fantastische start gehad met twee grote overwinningen. Het eerste jeugdteam behaalde in eigen huis een 10-0 tegen Alkmaar. Het tweede team won sterk van de Duintreffers met 9-1. Er zijn op dit moment maar liefst tien spelers die nog een ongeslagen status hebben. Naast de competities is er op de vereniging voldoende ruimte voor recreanten. Geïnteresseerden kunnen bij de senioren op vrijdag 23 september of maandag 26 september (beiden na 20.00 uur) een vrijblijvende ken nismakingstraining meemaken op de vereniging. De jeugdafdeling houdt even eens op vrijdag 23 september, van 18.30 tot 20.00 uur, een vrijblijven de 'open training' waarin je kennis kunt maken met de sport tafelten nis. Batjes en balletjes zijn natuur lijk aanwezig. De tafeltennisvereni ging is gevestigd aan de Hogeweg 61 te Limmen. Voor vragen kimt u mailen naar de heer Poelman, r.poelmanl@hetnet.nl. HEILOO - Afgelopen zondag vond het eerste judotoernooi van het seizoen plaats in Anna Paulowna, voor de jongste judoka's. Voor Judoclub Groefsema deden de broers Siem en Luuk van der Vies mee. Beiden broers hadden er heel veel zin. Luuk wist knap twee wedstrijden te winnen, maar verloor helaas ook drie wedstrijden. Luuk behaalde uiteindelijk de derde plaatst. Zijn broer Siem won al zijn wedstrijden overtuigend met vier Ippons. Siem werd dus kampioen. Maar omdat hij een te hoge graduatie had voor dit toernooi ontving hij niet zijn welverdiende eerste prijs. Wel kan Siem terugkijken op een geslaagde ochtend. Aangeleverde foto BADMINTON HEILOO - De badminton compe titie is weer van start gegaan. Zaterdagavond werden de eer ste partijen van dit seizoen in badmintonhal 't Vennewater gespeeld. Het eerste team is vorig jaar gepromoveerd en speelt nu twee de divisie landelijk. Zij namen het afgelopen weekend op tegen Almere. De uitslag doet het niet vermoeden, maar de teams waren aan elkaar gewaagd. Raymond Ullers en Arko de Betue verlo ren de herendubbel nipt in drie sets. Ook de dames, Agnes en Ellen Ranzijn, speelden drie sets. Raymond haalde in zijn enkel het eerste punt voor het team binnen. Voor ieder pimt moest gewerkt worden, met 21-18 en 26-24 won Raymond zijn enkel. Martijn van den Haak moest ook flink aan de slag. Hij won zijn enkel in drie sets 21-19, 15-21 en 22-20. De dames van Almere wonnen beide hun enkel van de Vennewater dames Ellen en Agnes. Het team ging met een 4-2 achterstand naar de mixen. Ellen en Arko gingen gelijk op met de tegenstander maar wisten de winst net niet naar zich toe te trekken. Zij verloren de mix met 18-21 en 20-22. Agnes en Martijn verloren de mix met 19-21 en 18-21. Dit leverde een eindresultaat van 2-6 op. Komende zaterdagavond speelt team 1 weer een thuiswedstrijd. Ook team 2 en 4 kunnen 24 sep tember vanaf 19.00 uur aangemoe digd worden in de badmintonhal. JUDO HEILOO - De organisatie had het thema 'film' bedacht voor het jaarlijkse kamp van Dojo 't Loo. Op het terrein van gast heer Trias verscheen afgelopen vrijdag een waar tentenkamp. Meer dan honderd judoka's en karateka's hadden zich laten inspireren om iets met film uit te beelden. Zo kon je de Blues Brothers tegenkomen of piraat Jack Sparrow, maar ook Ma Flodder was aanwezig en je kon zelfs tegen Shrek opbot- sen als je niet uitkeek. Vrijdagavond was er voor de jongsten een speur tocht in het bos. Altijd spannend met je zaklantaarn in zo'n donker bos. De oudere jeugd werd later op de avond uitgedaagd om met behulp van gps-en een aantal voorwerpen te vinden in datzelfde en inmiddels nog donkerder bos. Op het terrein was een enorme legertent opgezet die als bioscoop diende en later op de avond ook als 'chill-plek' voor de oudere jeugd. Na een voor de mees ten korte nacht was op de zaterdag een fraaie sportdag opgezet bij de Sledeheuvel, 's Middags werden de buitenactiviteiten vanwege het weer omgezet in binnenactiviteiten. Het maakte de deelnemers niet zo heel veel uit. Die vermaakten zich binnen ook opperbest. Zaterdagavond werd afgesloten met een bonte avond voor de jeugd en aansluitend een feest voor de ouders en senioren leden. Zo'n geslaagd kamp verdient volgend jaar uiteraard weer een ver volg. In de wandelgangen kon je de organisatie al weer volop nieuwe ideeën horen spuien. De foto's zijn te zien op www.dojotloo.nl. HEILOO - Op zaterdag 17 september hadden maar liefst 24 pupillen van atletiekvereniging Trias zich geplaatst voor de finale van de pupillencompetitie in Den Helder. De ploegen van de A2 meisjes, Al jongens, B meisjes, B jongens en C meisjes streden hier onder slechte weersomstandigheden met veel regen en wind voor de prijzen. Na het lopen van het défilé werd gestart met de estafettes. De ploeg van de B jongens eindigde heel knap als vierde maar helaas net naast het podium. Stan Nijhuis (Al) viel met zijn keurige zesde plaats ook net buiten de prijzen. De mini pupil Bente Madderom wist met name door een geweldige prestatie op de sprint en met sprong van 3.06 meter de derde prijs te bemachtigen. Aangeleverde foto Met een zelfgemaakt welkomslied zingt de Piratenorganisatie de kinderen toe. Foto: Menno Lesterhuis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 19