Team Smit Partners loopt Dam tot Damloop Seizoensstart voor damclub Heiloo Eerste ronde voor schakers Oppositie Prijsuitreiking Vredeburg Zéér gedreven HZV Het Vennewater pakt Prachtteam SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING Start met hardlopen Zondag 25 september De Foresters 1 - VSV1 De schakers zijn aan het warmlopen voor de massakamp Aspiranten Double Stars ongeslagen kampioen UITKIJKPOST 21 SEPTEMBER 2011 HEILOO - Team Smit Partners Accountants Fiscalisten kijkt terug op een fantastisch evenement. Afgelopen zondag liep het team, bestaande uit negen enthousiaste lopers, mee in de 27ste Dam tot Damloop. Samen met het team van Smit Partners wisten totaal 40.000 hardlopers een start bewijs voor één van 's werelds grootste hardloopfeesten te bemachtigen. Om 13.00 uur werd het startschot gegeven voor team Smit Partners voor de tien Engelse Mijl. De route van de Dam tot Damloop loopt vanaf Prins Hendrikkade in het centrum van Amsterdam via de IJtunnel naar hartje Zaandam! Aangemoedigd door 200.000 toeschouwers en tientallen live muziekoptredens, staat de Damloop jaarlijks garant voor een enorme hap pening. Smit Partners kijkt al uit naar de loop van volgend jaar, want de Dam tot Damloop is van het begin tot aan de streep een fantastisch evenement. HEILOO - Het softbal aspiranten team van Double Stars is al vorig weekend met nog vier wedstrijden te gaan ongeslagen kampioen geworden in de tweede klasse regio Noord-Holland. Ondertussen zijn er al weer twee wedstrijden gewonnen, zodat naast kampioen worden het winnen van al de achttien wedstrij den een extra doel is. Dat zou een zeer bijzondere extra presta tie zou zijn voor dit sterke meisjes team onder leiding van Bert Kostense en assistent Leander Doef. Staand vlnr: Famke, Iris, Rosa, Linsey, Bert (coach) en Seline. Gehurkt ervoor: Mariska, Brenda en Sara. Op de foto ontbreken Yvonne en assistent Leander. Aangeleverde foto EGMOND - Wilt u beginnen met hardlopen of uw huidige (loop) conditie verbeteren, kom dan trainen bij De Duinlopers. Onder begeleiding van ervaren trainers leert u de beginselen van het hardlopen en krijgt u een voorbe reiding op hardloopevenementen. Er wordt elke woensdag- en zaterdagochtend om 09.30 uur getraind, vanaf het PWN par keerterrein in het duingebied van Egmond-Binnen. (Oude Schulpweg). Voor informatie: Peter Kuijper, tel. 06-13693636 of Agnes Blokker, tel. 06-24706700, e-mail: deduinlopers@gmail.com. HEILOO - Liefst vijf van de zeven wedstrijden in de tweede klasse A (de klasse waarin De Foresters uitkomen) konden afgelopen zondag geen doorgang vinden. Westfriezen (3-2 tegen Uitgeest) en FC Den Helder (5-2 tegen WW) speelden wel en staan nu met zeven pimten op een gedeel de eerste plaats. VSV heeft als enige club nog geen puntenverlies geleden en dus nog een wedstrijd te goed. VSV gaat op zondag 25 september op bezoek bij De Foresters. Aftrap is om 14.00 uur. SCHAKEN HEILOO - Dinsdag was het zomerreces van de schaakclub dan toch echt afgelopen en werd de eerste ronde van de onder linge competitie verspeeld. Heel boeiend was de strijd tus sen Cor van Etten en Johan van der Wal, eerstgenoemde slaagde er uit eindelijk in om dit titanengevecht met een winstpimt te bekronen. Jan Jonkheer was nog niet toe aan het serieuze schaak, want na zeven zetten had hij al een toren ver speeld, tegenstander Bob Bosma vond dat een beetje jammer maar niet heel erg vervelend. Ook Paul Vonk had tegen Simon Smit vlot de nul te pakken. Herman Maas was best tevre den met het halve punt dat hij afsnoepte van clubkampioen Albert Bouma. Hetzelfde geldt waarschijn lijk voor Peter Folkertsma die Kees Jongkind op remise hield. De overi- SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 16 septem ber begon SV Vredeburg aan het nieuwe schaakseizoen. De eerste avond werd een 'opwarmronde' gespeeld en wer den de prijswinnaars over het afge lopen seizoen gehuldigd. De 'beker met de grote oren' is voor clubkam pioen Ed Stolp. De jeugdige talen ten Bert Hollander en Hidde Ebels mochten de prijs ophalen als res pectievelijk juniorenkampioen (tot 21 jaar) en adspirantenkampioen (tot 17 jaar). Sewints Dahi (foto) werd gekroond als kampioen van de B-groep, en kan daarmee gezien worden als beste speler bij de jon gere jeugd. Vanaf vrijdag 23 sep tember wordt weer een seizoen lang om de pimten gespeeld. ge partijen in deze speelronde leid den tot het resultaat dat op grond van de elo-ratings mocht worden verwacht. De schakers van Oppositie zijn zich aan het warmlopen voor de massakamp op 27 september tegen hun schaakvrienden van Vredeburg uit Limmen. Uitslagen: Bouma - Maas remi se; Folkertsma - Jongkind remise; Smit - Vonk 1-0; v.d. Wal - v. Etten 0-1; Booij - Smith 0-1; v.d.Werff - Blom 1-0; de Jager - Gandossi 0-1; Jonkheer - Bosma 0-1; Smoor - Verhoeff 0-1; Kerst - Huffnagel 1-0; Rump -v.d. Ark 0-1. DAMMEN HEILOO - In de onder linge competitie van dam club Heiloo is vorige week de tweede ronde gespeeld. De titelfavorieten André Valkering en Frans Schouten speelden in een partij van 3,5 uur remise tegen elkaar. ZAALVOETBAL HEILOO - HZV mocht in de ope ningswedstrijd van het seizoen gelijk aantreden tegen het gere noveerde Pracht Team. Coach Adri Wittebrood (overigens niet aanwezig bij deze ouver ture wegens vakantie) heeft dit jaar een ruime selectie tot zijn beschikking. Ook HZV heeft met Simon Duindam en Frank van der Eng zijn selectie uitge breid. HZV zette vanaf het begin het Pracht Team vast. Het eerste kwartier van de wedstrijd waren de Heilooers oppermachtig. In de achtste minuut was het raak, Carlo Smit veroverde de bal en speelde gelijk Simon Admiraal in de spits aan, waarna hij keeper Dennis Pluijmers het nakijken gaf. Doordat HZV de verdediging van het Pracht Team vastzette, ver overde Admiraal de bal en paste op Carlo Smit. Zijn inzet werd gestopt door Dennis Pluijmers echter de rebound was voor Simon Duindam die daarmee zijn eerste officiële doelpunt scoorde voor HZV. 0-2. HZV verzuimde verder afstand te nemen. Na twintig minuten was het eerste wapenfeit van Pracht Team te melden en het was gelijk raak. Lorenzo Doesburg speelde zich vrij en passeerde Indy Klarner even later raakte Patrick Kabalt nog de paal. In de tweede helft ronde Dennis Nanne een aanval opgezet door de gebroeders van der Eng af: Simon Droog wist met veel moeite een gelijkspel te halen tegen de ijzersterk spelen de nestor van de club, Cor van Lieshout. De uitslagen: S. Droog- P. Heijne 2-0/ F. Schouten- P. Solleveld 2-0/ S. Klerk - C v Lieshout 2-0/ A. Stegeman - A. Valkering 0-2. ronde 2: S. Droog - C v Lieshout 1-1/ 1 - 3. Het Pracht Team gaf nu beter partij en keeper Indy Klarner moest zijn kwaliteiten nu meerdere malen tonen. Ook keeper Pluijmers liet zien dat hij niet voor zijn collega onderdeed. Zo pakte hij na tien minuten de bal van Tjeerd Meijer zijn schoen nadat Carlo Smit een snelle counter had opgezet die via Simon Admiraal bij Tjeerd Meijer belandde. Scheidsrechter Moerbeek stuurde eerst Jacco Pauw naar de bank, HZV kon de meer- man situ atie niet uitbuiten. Vier minuten P. Heijne - S. Klerk 0-2/ A. Valkering - F. Schouten 1-1/ W. Solleveld - A. Stegeman 0-2. Stand aan kop: 1. S. Klerk 2-4/2, 3, 4 S. Droog, F. Schouten, A. Valkering 2-3. Damclub Heiloo is nog op zoek naar nieuwe leden. Men kan zich opgeven bij de wedstrijdleider Frans Schouten tel: 072-5334998. later mocht Lorenzo Doesburg op het strafbankje plaatsnemen nadat hij volgens de beoordeling van de scheidsrechter iets te fel was door gelopen op keeper Klarner. Nu wist HZV het gaatje wel te vin den, Carlo Smit scoorde 1-4. HZV voelde dat de buit binnen was en begon de bal rond te spelen. Simon Duindam vond de vrij gelopen Paul vd Eng en het was 1-5. In de laatste fase werd in één meer -man situatie de eindstand bereikt door Rob van der Eng, 1-6! De zaalvoetballers van HZV Het Vennewater zijn het seizoen uit stekend begonnen. Aangeleverde foto Sewints Dahi. Foto: Jos Admiraal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21