Heiloo contact Wees voorbereid bij brand HEILOO 13 GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies Medelingen Werk in uitvoering nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 5 OKTOBER 2011 brandveilig te wonen. Er staan tips in en een checklist. Meer informatie over de landelijke brandpreventieweken kunt u vin den op www.brandpreventieweek.nl Meer informatie Voor meer informatie over het werk van Brandweer Heiloo kunt u contact opnemen met mevrouw M.Groot, telefoonnummer 535 68 59. Bij brand belt u natuurlijk 112. In oktober is het tijd voor de Nationale Brandpreventiewe ken. Dit jaar worden vooral senioren actief benaderd. Uit onderzoek is gebleken dat deze groep mensen bij brand extra risico loopt. Dit komt onder andere omdat oudere mensen langer thuis blijven wonen en omdat zij met ver schillende beperkingen kampen, zoals zij zelf aangeven. Brandweer Heiloo Ook Brandweer Heiloo is dit jaar in de maand oktober extra actief op het gebied van brandpreventie. Dit jaar zorgt de brandweer voor verspreiding in Heiloo van een speciale krant met de titel Wat doe JIJ bij brand? Daar moet je NU over nadenken! U kunt de speciale uitgave gratis afhalen in het gemeentehuis, de brandweer, bibliotheek, Trefpunt, De Loet, Overkerck, Het Alternatief, De Woonheuvel en Het Open Huis. Cliënten van verschillende zorginstellingen in de regio ontvangen de krant persoonlijk. De krant is onderdeel van de landelijke campagne en wijst senioren en anderen op hun eigen verantwoordelijkheid om GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 10 oktober. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 2 van het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aan merking komen, worden voorafgaand aan de middagvergadering in mandaat behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de secre taris van de Welstandscommissie, de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De vergaderingen van de Welstands commissie zijn openbaar. Belang stellenden kunnen de vergadering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindiener en/ of de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering, waarin het plan wordt behandeld. De notulen zijn ook openbaar en worden na goedkeuring in de volgende vergadering op internet gezet. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf vrijdagmiddag 8 oktober op de website www.heiloo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Raads- en advies commissies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 10 oktober tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de recep tie. Er is een aparte agenda voor de bouwplannen, die de commissie 's ochtends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Verwijderen aanhangwagen Op de openbare weg staat gedurende langere tijd een voertuig, dat daar niet hoort. Burgemeester en wethouders verplichten de eigenaar hiervan uiterlijk 19 oktober zijn/haar eigendom te ver wijderen op grond van artikel 5.6 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo. Het gaat om een rood met bruine aan hangwagen van een onbekend merk en zonder kentekenplaat, geplaatst op een parkeerplaats aan de Boekenstein. De aanhangwagen is met een geel slot vastgemaakt aan een boom. Als na 19 oktober de aanhangwagen nog op de openbare weg staat, laat de gemeente deze op kosten van de eigenaar verwijderen en opslaan. Bent u eigenaar van deze aanhangwagen, dan kunt u uw eigendom uiterlijk tot 19 januari 2012 ophalen na betaling van de kosten. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. van der Linden van de afdeling Volkshuisvesting Ruimtelijke Ordening en Milieu, tele foonnummer 072 535 67 53. Lijn 164 verdwijnt uit Heiloo Vanaf 11 december rijdt er geen bus meer tussen Heiloo, Egmond, Bakkum en Castricum. De provincie heeft op 13 september het vervoersplan 2012 vastgesteld. Hierin is een bezuiniging van 4 miljoen euro op jaarbasis mee genomen. Voor Heiloo betekent het dat lijn 164 via Heiloo uit de dienst regeling wordt geschrapt. Lijn 167 tussen Alkmaar, Heiloo, Castricum en Beverwijk blijft wel rijden. Meer informatie Voor meer informatie of vragen dan u contact opnemen met de provincie Noord-Holland, telefoonnummer 023 514 31 43 of post@noord-holland.nl Baggerwerkzaamheden In de week van 10 oktober start de firma Benecke met baggerwerkzaam heden in Heiloo en Egmond aan den Hoef. De werkzaamheden vinden plaats in opdracht van hoogheem raadschap Hollands Noorderkwartier, in samenwerking met de gemeente Heiloo. De werkzaamheden zijn begin november 2011 afgerond. In totaal wordt ruim 4.300 m3 bagger specie verwijderd, ca. 2.910 m3 uit Heiloo. Het gebied wordt begrensd door de Zeeweg aan de noordkant, het Malevoort aan de westkant, de Baetenburg en Termijen aan de zuid zijde en de Ewisweg aan de oostkant. De baggerspecie wordt afgevoerd naar het depot van het hoogheemraadschap aan de Kanaalweg langs de Rijksweg A9 in Heiloo. Het slib is niet veront reinigd. Tijdens de werkzaamheden bestaat de kans dat tijdelijk overlast ontstaat voor het verkeer. Wij vragen hiervoor uw begrip. De aannemer zorgt dat inwoners bericht ontvangen, als zij direct overlast van de werkzaamheden ondervinden. Meer informatie Voor meer informatie over de werkzaamheden kunt u contact opnemen met de heer N. Roskam van het hoogheemraadschap, telefoonnummer 072 582 73 50.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 13