Prijzenregen judoka's Dojo 't Loo op Koegrastoemooi Voetbalbeurs bij SV de Foresters Twee nationale kampioenen uit Heiloo HZV Het Vennewater BI Topklasse! ERTEREN SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Martijn van der Ende nieuwe jeugdvoorzitter bij HSV sport 21 De eerste ploeg moest al vroeg uit de veren Kampioenschappen TCHU Annick Melgers en Jort Pel werden beiden kampioen Het jeugdplan begint gestalte te krijgen Martin Brouwer scoort een ippon met een fraaie uchi mata Foto: Menno Lesterhuis HEILOO - Zaterdag vond in 't Zand het Koegras toernooi plaats. Dit was het eerste toer nooi na de zomerstop voor de judoka's uit onder andere Heiloo en Egmond van Dojo 't Loo. De eerste ploeg moest al vroeg uit de veren om rond 08.00 uur op de weegschaal te staan. In het och tendprogramma bevestigde Bruno van Beek zijn status als Noord Hollands Kampioen B pupillen met een fraaie eerste plaats. Rowena Boom en Kars Kroon wisten wel de kruisfinales te halen, maar helaas niet het podium. Daan Pepping, Tika Smit, Bas de Laleijne en Mats Kroon kwamen in him zware poules helaas te kort om de kruisfinales te halen. In de middag was er een ware prijzenregen met goud voor Maaike Stevenson, Jasper Henselmans en Tim Kuipers. Zilver was er voor Stan Greveling, Wouter Lighthart en Thijs Lesterhuis. Aldert Zwart verscheen door een griepje niet fit aan het toernooi en wist helaas geen par- HEILOO - Zoals gebruikelijk houdt De Foresters aan het begin van het voetbalseizoen weer een beurs voor tweede hands voetbalartikelen. Dit is voor velen een mooie manier om te kleine of overbodig geworden spullen te (laten) verkopen en/ of om voor een gering bedrag prima spullen aan te schaffen. Daarnaast steimt men hiermee de club, want vijftig procent van de opbrengst is voor de jeugdaf deling van De Foresters. Iedereen mag voetbalartikelen voor de beurs inbrengen. Men kan dit doen door op wij dag 7 oktober tussen 19.00 en 20.00 uur naar de kantine van De Foresters te komen. Op zaterdag 8 oktober wordt de beurs gehouden in de kantine van De Foresters aan de Vennewatersweg. De start is om 08.30 uur en het evenement wordt afgesloten om 11.00 uur. Daarna is er van 12.00 tot 13.00 uur gelegen heid om de opbrengst en niet-ver- kochte spullen op te halen. Verdere regels en tips: alle inge brachte artikelen moeten duidelijk voorzien zijn van een prijs in hele euro's. Schoenen dienen per paar aan elkaar geknoopt te zijn. Er wordt niet op de prijzen afgedon gen. Neem voor het ophalen van de opbrengst de nummerbonnetjes mee. Voetbalartikelen zijn: voetbal schoenen, zaalschoenen, trainings pakken, sporttassen, voetbalshirts, video's en boeken over voetbal, et cetera. tij te winnen. Martin Brouwer had samen met Jasper de kruisfinales gehaald maar bleef, evenals Merijn Ligthart, steken op de vierde plek. Jasmijn Lesterhuis en Gaby de By, tegenwoordig uitkomend voor Ben Rietdijksport, behaalden respectie velijk goud en zilver. Zondag wis ten Timo Lesterhuis en Kars Zoon, beiden judoleraar bij Dojo 't Loo en laatste jaar junior, een derde plaats te veroveren bij de Noord Hollandse kampioenschappen voor senioren. Hiermee mogen zij over drie weken deelnemen aan het NKT in Eindhoven waar de beste zes per gewicht zich uiteindelijk plaatsen voor deelname aan de Nederlandse kampioenschappen. HEILOO - De clubkampioen schappen 2011 van Tennis Club Heiloo United zitten er weer op. Bijna veertien dagen lang was het park alle avonden volledig bezet met zeer enthousiaste deelnemers, die zich van him beste kant lieten zien. Dankzij een topinschrijving van 312 deel nemers was de organisatie dan ook zeer tevreden. Met een zon overgoten slotweekend en een top feestavond werd het toernooi afgesloten. Clubkampioen in de hoogste damescategorie is Inger Snaphaan geworden; bij de heren was Johan van Bennekom de winnaar. Alle overige winnaars worden vermeld op de site van de vereniging: www.tcheilooimited.nl. HEILOO - Maandag 10 oktober om 16.00 uur ontvangt wethou der Hero Veger in het gemeen tehuis Annick Melgers en Jort Pel, twee jonge nationale sportkampioenen uit Heiloo De wethouder wil tenniskampi oen Annick Melgers en kampioen kanovaren Jort Pel graag in het zonnetje zetten omdat zij deze zomer allebei nationaal kampioen zijn geworden. In Heiloo wordt veel gesport. Zo blijkt bijvoor beeld uit een onlangs gehouden onderzoek van de GGD dat 81 procent van de jongeren lid is van een sportvereniging. Dat is meer dan in de rest van de regio Noord- Holland Noord. Wethouder Hero Veger zegt hierover: „Sporten is goed voor je. Het is niet alleen goed voor je gezondheid, maar ook voor je sociale contacten. Op een sportvereniging ontmoet je name lijk allerlei mensen." Iedereen is welkom om dit in het gemeente huis bij te wonen. ZAALVOETBAL HEILOO - Het opgezette jeugd plan van zaalvoetbalvereniging HZV Het Vennewater begint gestalte te krijgen. De eerste jaars B-junioren, onder leiding van coach Ronny Backer, heb ben bewezen dat zij over zoveel kwaliteiten beschikken dat zij het in de hoogste competitie, de topklasse, zijn ingedeeld. Mede door goede sponsoring zijn er meer faciliteiten voor de jeugd beschikbaar, wat de ont wikkeling van de jeugd nog meer kansen biedt. En door een steeds betere samenwerking met HSV en Foresters wordt het zaalvoetbal steeds meer als een noodzakelijk onderdeel van de ontwikkeling van de jeugd als voetballer erva ren, waarbij alle betrokkenen baat hebben. Uniek in dit jeugdplan is dat alle selectiespelers bereid zijn om de trainingen voor de gehe le jeugdafdeling, onder leiding van jeugdcoördinator en trainer Vincent Klarner, te gaan verzorgen. Steeds meer belangstelling voor de jeugd wordt door velen als zeer positief ervaren. Want het is een lust voor het oog als men deze jongeren hun sport met zoveel ple zier, beleving en kwaliteiten ziet uitvoeren. Het programma van de jeugd is te vinden op de website www.hzvhetvennewater.nl. De B-junioren onder leiding van Ronny Backer. Aangeleverde foto advertenties@uitki j kpost. r~i I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 19