ASSURANTIËN Briljante zet Harry Levering Schaakunicum: Heiloo - Limmen gelijkspel THEO STET Relaxfauteuil Rimini WfcW^V "HUKLA Wij geven een goed en eerlijk advies voor al uw verzekeringen o.a. voor uw MKB verzekeringen 20 SPAREN-HYPOTHEKEN Zevenhuizerlaan 103 1851 MT Heiloo 00 Tel.: 072 5335285 e-mail: info@boschheiloo.nl U vindt ons op de hoek Zevenhuizerlaan Heerenweg Nummer 1 van Duitsland, kwaliteit sinds 1936 5 OKTOBER 2011 UITKIJKPOST SCHAKEN LIMMEN - Met de enerverende massakamp tegen SV Oppositie nog in de benen, speel den de schakers van SV Vredeburg op vrij dag 30 september de tweede ronde van de interne competitie. Er was sprake van een flink aantal knallende partijen. De broederstrijd tussen Nico en Chiel Pepping ging lang gelijk op, maar werd uiteindelijk in het voordeel van Nico, de oudste, beslecht. Harry Levering is een avontuurlijke speler die soms heel knap wint, maar soms ook hopeloos onderuit gaat. Zijn partij tegen de sterke Barry Blekemolen was er duidelijk één van de eerste soort: met een briljante torenzet wist Levering de dame te veroveren en het volle punt te note ren. Zijn broer Jan Levering is een meer solide speler die graag vanuit een gesloten verdediging opereert. Maar hij had de pech dat tegenstander Bert Hollander met een slimme combinatie het metselwerk rond de zwarte koning wist te slo pen. Jos Admiraal speelde zijn geliefde Italiaanse opening en kreeg medewerking van Mare Voorwalt die met de matige pionzet h6 het noodlot over zich afriep. Allard de Vries speelde sneller dan het weerlicht en daar had Marlies Sturk het knap lastig mee. Maar toen de stof wolken waren opgetrokken, was het toch Sturk die de winst greep. Paul de Ruijter gaat steeds sterker spelen, maar tegen de doorgewinterde Jaap Limmen was hij toch niet opgewassen. Limmen drong de zwarte stelling binnen op de zevende rij en bouwde een mooie mataanval. Bij de partij tussen de toppers Harold Ebels en Niels Hageman werd het evenwicht nooit doorbroken. Even leek het erop dat Ebels een scheipe aanval op de zwarte koning kreeg, maar met zijn gebruikelijke defensieve denkwerk wist Hageman de dreigingen te weerleggen, met remise als logisch resultaat. De kersverse vader Robin Rommel liet zien, ondanks de gebroken nachten, over voldoende scheipte te beschikken om Sandra Hollander gedecideerd te verslaan. Robert Termes greep de kop van de ranglijst met een keurige over winning op de ervaren Piet van der Heijdt. De B-groep speelde de eerste ronde van de interne competitie. Regerend kampioen Sewints Dahi bewees haar klasse met een overwinning op Kevin Hes. SCHAKEN HEILOO - Nooit eerder is het voorgeko men dat een massakamp tussen Oppositie uit Heiloo en Vredeburg uit Limmen in een gelijkspel eindigde. Dat gebeurde dinsdag 27 september voor het eerst wel! Beide teams traden aan met twintig spelers, een heel redelijke opkomst, zeker op een voet balavond. Aanvankelijk leken de zaken voor Oppositie zich heel voorspoedig te ontwikke len. Na zo'n anderhalf uur kon de club bogen op een mime voorsprong van vier punten. De eer ste Vredeburger die roet in het eten gooide was Gertjan Hafkamp die Oppositie-topper Bouke Woudstra wist te weerstaan en zelfs te verslaan. Daarna slonk de voorsprong van Oppositie heel geleidelijk tot er rond 11.00 uur nog twee punten van over waren. Toen die beide laatste partijen door Vredeburg werden gewonnen, was een uni cum een feit: gelijkspel in de massakamp: 10-10. Deze uitslag legt een grote druk op de beide eerste achttallen die elkaar op 8 november zul len treffen in een officiële wedstrijd in de bonds- eompetitie. Oppositie is gewaarschuwd, vooral vanwege de scores aan de hoogste tien borden: zes punten voor Vredeburg en vier punten voor Oppositie. Op de wisselbeker prijkte sinds jaar en dag uitsluitend de naam van Oppositie. Voor 2011 zal de volgende gravering worden aangebracht: 2011 Oppositie/Vredeburg. Met dat besluit konden beide partijen zich verenigen. Het symboliseert bovendien de vriendschappelijke sfeer waarin beide clubs elkaar steeds tegemoet treden. Model Rimini heeft een tijdloze uitstraling en oogt door de open onderkant modern. Toch is het door de unieke constructie mogelijk om deze fauteuil met een sta op functie te leveren. Ook volledig handmatig is het heerlijk relaxen in uw fauteuil van uw dromen, de Rimini. Deze fauteuil kan op maat geleverd worden. Caravanboulevard Heerhugowaard Industrieterrein 'De Zandhorst' Pascalstraat 16, Heerhugowaard T: 072 - 571 80 88 I: www.theostet.nl Openingstijden Maandag: 10.00 - 18.00uur Di-, Wo- en Donderdag 9.00 - 18.00uur Vrijdag: 9.00 - 21.00uur Zaterdag: 9.00 - 17.00uur Geldig t/m zaterdag 15 oktober. Prijzen en drukfouten voorbehouden, kleuren en stoffen kunnen afwijken. WK40 MID ASSURANTIËN SPAREN - PENSIOENEN,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 20