Biodanza in Heiloo Zeevogels opnieuw Adelbert de baas Nieuwe jeugdvoorzitter HSV Firma Mous steekt HOS in het nieuw Trainer Judoclub Groefsema wint brons SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING Keurploegleden uit Limmen blij verrast UITSLAGEN KORTOM Start Di Fiorentina Penaltybokaal UITKIJKPOST 5 O KTO B E R 2011 HEILOO - Op maandag 10 oktober kunt u kennismaken met Biodanza tijdens een open avond. Biodanza is een combinatie van beweging, muziek en contact. De dans roept plezier en ontspanning op. De bewegingen zijn eenvoudig waardoor ook mensen met weinig danservaring makkelijk mee kimnen doen. In de wekelijkse groep van Marita Olbers kimt u ervaren dat u zich door de dans opgewekt en vitaal gaat voelen. Biodanza is voor jong en oud, voor mannen en vrouwen. Een ieder is welkom in de Dans Fitstudio, Stationsweg 115 aanvang 20 uur, de toegang is gratis. Voor informatie en opgave: tel. 06-49726549 www.biodanzametmarita.nl. VOETBAL REGIO - Zeevogels heeft opnieuw laten zien dat het meer in huis heeft dan Adelbert. De Hoevers lieten in de eerste helft de thuisclub geen moment in de wedstrijd komen. Over het hele veld zaten de wit- hemden kort op de tegenstander. Als Zeevogels de bal had, gaven de Binders de bezoekers te veel ruim te. In plaats van 0-3 werd het vlak voor rust uit het niets 1-2. Na de pauze leek Zeevogels de wedstrijd snel te beslissen door een treffer van Sven Vermeeren; 1 - 3. De gasten vergaten vervol gens te blijven voetballen. Adelbert werd gevaarlijker teiwijl Zeevogels te gemakkelijk de bal aan de buren weg gaf. Toen de 2 - 3 viel, uit een van richting veranderd schot, leek de wedstrijd nog spannend te gaan worden. Na een vlijmscherpe uit braak wist Gijs de Waal de beslis sende 2 - 4 in het net te deponeren. De wedstrijd was gespeeld en de drie punten gingen verdiend mee, via de Egmond Binner kermis, naar Egmond aan den Hoef. VOETBAL HEILOO - Martijn van der Ende is de nieuwe jeugdvoorzitter van voetbalvereniging HSV. Hy is de opvolger van André Harkmans, die na vier jaar het stokje vol vertouwen doorgeeft. De contacten met Martijn zijn gelegd via bestuurslid Hans Ursem, de buurman van Martijn. Zo bleek de lang gezochte jeugdbestuurder dichterbij dan gedacht. Van der Ende is 41 jaar, getrouwd en vader van drie kinderen. Het gezin met twee jongens en een meisje woont bijna tien jaar in Heiloo. Zijn zoons spelen in de f-pupillen van de rood gele club. Zelf heeft hij als jonge jongen als links-back bij RKSV Halsteren en W Rijswijk gespeeld. Op zestienjarige leeftijd is hij gestopt met voetballen omdat hij windsurfen leuker vond. Hij is ook een zaalvoetballer en een golfer, met het balgevoel zit het dus wel goed. Martijn van der Ende: ,,Ik was direct enthousiast door de gesprek ken met het hoofdbestuur. Nadat ik een jeugdcommissievergadering had bijgewoond wilde ik gewoon snel beginnen als jeugdvoorzitter. Wat een enthousiasme heeft deze groep voor de club." Van der Ende heeft vijf jaar bestuurservaring als voorzitter van de ouderraad van de Benedictusschool. Voorzitter Michel Engelsman van HSV: „Ik ben blij met de komst van Martijn. Hij kan goed luisteren, praten en oplossingen vinden. Verder is hij een stabiel en redelijk persoon die erg veel op gevoel en intuïtie doet. Omdat hij relatief nieuw is binnen HSV kijkt hij met een frisse en ver nieuwende blik tegen de club aan. Martijn is een welkome aanvul ling in het bestuur en we wensen hem heel veel succes en plezier als j eugdvoorzitter! André Harkmans (rechts) geeft na vier jaar het voorzitterschap door aan Martijn van der Ende. Aangeleverde foto Trots werden de nieuwe outfits geshowd. Aangeleverde foto TURNEN LIMMEN - Vorige week werden de keurploegleden van sport vereniging TIOS uit Limmen blij verrast met een bezoek van de firma Mous. De heren Kees en Jos Mous kwamen de zaal binnen met heel veel dozen. En in deze dozen zaten prachtige nieuwe trainingspakken voor de meisjes en de trainsters. Met deze nieuwe pakken zullen de meisjes stralen op de eerstkomen de wedstrijden in het weekend van 19 en 20 november. De firma Mous, een staal- en constructiebedrijf uit Akersloot, heeft al eerder zijn diensten aan geboden aan de vereniging door verschillende toestelkarren te bouwen. De sportvereniging en alle keurploegleden bedanken de firma Mous dan ook hartelijk! JUDO HEILOO - In de zomer van dit jaar startte Judoclub Groefsema met het geven van judolessen in Castricum. Deze lessen worden verzorgd door Mikos Salminen. Mikos judoot op hoog niveau en heeft afgelopen zaterdag in Liveipool zijn eerste medaille op een World Cup behaald. Mikos kende een uitstekend toernooi in Liveipool. De 24-jarige judoka opende het toernooi met zeges op de Duitser Danny-Paul Kiel en de Braziliaan Felipe Kitadai, de Pan-Amerikaanse kampioen. De Sloveen Matjaz Trbovc bleek ver volgens te sterk in de kwartfinale. Via een Ipponzege op de Marokkaan Yassine Moudatir bereikte Mikos de strijd om brons tegen de Fransman Issam Nour. Ook in deze confronta tie bleek Mikos, op yuko, de sterk ste. Wil jij nou ook les krijgen van deze internationale topper, kom dan gerust een keertje langs om mee te doen. Voor meer informatie kimt u kij ken op www.judoclubgroefsema.nl. Mikos Salminen in actie. Aangeleverde foto Bridgeclub 't Oosthonk De uitslag van woensdag 28 september: A. lijn L. Santifort-L. Eveleens 67,50% 2, D. de Klerk-J. Beerse 61,67% 3- Fam. Eeltink 59,58% 4. Fam. Admiraal 55,83% B. lijn 1. T. v/d Zande-M. Blom 53,13% 2. A. Bakker-T oostermeijer5i,56% 3. M. oostelbos-J. Menger 51,04% Damclub Heiloo Inde vie rd e ronde va ndeonderlinge competitie wisten beide koplopers en titeifavorieten hun partijen te winnen. Frans Schouten won eenvoudig van Simon Droog en Andre Vaikering won in een iang durende partij van Cor van Lieshout. Ook Simon Kierk is nog onge slagen, maar heeft een partij minder gespeeld. De uitslagen: F.Schouten - S.Droog 2-0, P.Heijne - W.Soiieveid 2-0, A.Vaikering - C. van Lieshout 2-0, S. Kierk - A. Stegeman 1-1. Stand aan kop: 1/2 F.Schouten en A. Vaikering 4-7; 3. S.Kierk 3-5. Heilooër Bridge Club Don derdagavond-com pet it ie: A-iijn; ï.Mieke Flendrikse-Flenk Uiji 73,96; 2. Margareth de Bruyckere-Nel Stark 66,15; 3- Ria en Wim de Nijs 60,42. B-iijn: 1. Dorith de Kierk-Piet Roozen 55,42; 2. Marie-Louise en Pieter van Wiechen 54,58; Cor Fioris-lneke Wijnbeek en Eioy Koenders-Gre v.d.Wardt 54,17. C-iijn: 1. Corrie en Theo de ia Porte 59,90; 2. Ger van Diest-Joop Westerbos 59,38; Cees en Tineke v.d. Steen en Jan en Rie Leek 54,17. D-iijn: 1. Martha Dunseiman-To Ontrop 58,33; 2. Flermien en Ad Steur 57,64; 3-Jaap Bikker-Johan Evers 51,39. Dinsdagavond A-iijn: 1. Jan-Huting- Cees v.d Steen 61,25; 2. Eike Brokx- Mieke Flendrikse 58,75; 3. Coiumby Coebergh-Ger Kemmere 58,75. B-iijn: 1. Marianne en Anne Brouwer 57,29; 2. Eifi Greyer-Elly Flentze 55,21; 3. To Ontrop-Ge Noordenbos 54,69. Bridgeclub Sans Atout HElL00 - De uitslagen van de op maan dag 3 oktober gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. Dijkema - v.d. Eng 63.3, 2. de Groot - Laan 58.3, 3. v. Toornburg - de Vries 57.5, 4. Slob - Jelsma 52.1; B-lijn 1. Mantel - v.d. Klis 62.2, 2/3. fam. Willemse Lind - v. Vliet 60.1, 4. v. Baar - Flaan 55.7; C-lijn 1. Feijen - Magermans 64.6, 2. Flommes - Schouten 57.7, 3. Huisingh - Rijpkema 56.0. 4. Theune - de Vries 55.1. HEILOO - In het seizoen 2011- 2012 wordt er door de jeugdleden van De Foresters weer gestreden om de penaltybokaal. De penalty bokaal wordt beschikbaar gesteld door IJssalon Di Fiorentina in Heiloo. Vanaf aanstaande zon dag, wanneer De Foresters om 14.00 uur Westfriezen ontvangt, zullen bij elke thuiswedstrijd penalties genomen worden door spelers van de D, E en F jeugd van De Foresters. De eerste penalties worden om 12.45 uur genomen op het hoofdveld. De beste spelers doen mee aan de halve finale, die wordt gespeeld in de rust van de wedstrijd van het eerste elftal. Het doel wordt dan verdedigd door een keeper van de A-selectie. De winnaar van de halve finale doet mee aan de finale, die aan het eind van het seizoen wordt gehouden. Voor de winnaars is er een uiteraard een beker, die wordt uitgereikt door de heer Van Baar, eigenaar van IJssalon Di Fiorentina. Krantje lezen op internet Constructiebedrijf MOUS Motenlei 7 *392! CX Akersloot 072 - 532 0721

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21