Buurtbus Heiloo zoekt nieuwe chauffeurs Superheldenspaaractie Open repetitiedag van Fanfare Showband Heiloo Kleurrijke portretten bij Nivon Heiloo Sponsoractie bibliotheek leesmarathon n H E I L O O "Luisteren naar nabestaanden. Dat doe ikrrfet mijn hart." Associatie Uitvaartverzorging De mensen van Associatie Uitvaartverzorging. Vertrouwd dichtbij, w. www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 UITKIJKPOST 5 O KTO B ER 2011 HEILOO - Buurtbus Vereniging Heiloo zoekt nieuwe chauffeurs. Er zijn vacatures voor de dins dagochtend en zaterdagochtend van 08.30 tot 11.30 uur. Men kan zich ook aanmelden als reserve chauffeur. Wie als vrijwilliger (man/vrouw) belangstelling heeft in een zin volle tijdsbesteding en het rijbe wijs B heeft, kan hopelijk helpen. De buurtbus rijdt met het knal gele busje zes dagen in de week, behalve op zon- en feestdagen, Dit zijn 26 van de 36 chauffeurs. Dat lijkt veel, maar toch is er dringend behoefte aan nieuwe mensen. Aangeleverde foto door alle wijken en het centrum van Heiloo, volgens een vaste route en dienstregeling. Per dag zijn er drie diensten, waarvoor drie chauffeurs worden ingeroosterd. De eerste dienst is van 08.30 tot 11.30 uur, de twee de dienst van 11.30 tot 14.30 uur en de derde dienst van 14.30 tot 17.30 uur. In de praktijk rijdt een chauffeur één keer per week of één keer per veertien dagen op de bus. Het vervoeren van passagiers is afwisselend, leuk en ook dank baar vrijwilligerswerk, want dage lijks horen de chauffeurs hoe blij de klanten zijn met de buurtbus en haar chauffeurs. Heeft u belangstelling? Neem dan contact op met coördinator Jan Haan, telefoon: 072-5333669, e-mail: J.Haanl@quicknet.nl. De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. 1 Pruning. Yiliii.ilK Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieuvriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via tel. 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per millimeter is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere millimeterprijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen metArnoud Mars, tel. 072-5330175 of per e-mail: info@uitkijkpost.nl. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudtzich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - De Kinderboeken week was nog nooit zo leuk! Neem nou de Superheldenspaaractie voor kinderen van vier tot twaalf jaar. Geef je zo snel moge lijk op in de bibliotheek en ontvang het speciale Superheldenspaaractieboekje. Hierin kun je dertig verschillende stickers plakken, van superhelden die je her en der in de boeken van de bibliotheek tegen kunt komen. Je kunt zakjes met steeds vijf stic kers 'verdienen' om je spaarboek je vol te krijgen. Je krijgt bijvoor beeld een zakje bij inschrijving voor deze Supenheldenspaaraetie, een bezoek aan de opening van de Kinderboekenweek, bij deel name aan de sponsormarathon, bij bezoek aan de superimker en bij het lenen van jeugdboeken. De Fanfare Showband in actie. Aangeleverde foto HEILOO - Op zondag 9 oktober, in de repetitieruimte van FSH aan de gemeentewerf aan de Kanaalweg te Heiloo, van 14.00 tot 16.00 uur houdt FSH een open dag waarbij iedereen een kijkje in de keuken kan komen nemen. Speciaal voor deze dag speelt FSH een aantal swingende num mers die lekker in het gehoor lig gen, en waarbij iedereen ook vrij makkelijk kan aanschuiven bij de repetitie. Daarnaast komen in een aantal workshops de verschillende onderdelen van de Fanfare aan bod, die onder leiding staan van profes sionele instructeurs. Zo is er een workshop voor blaasmuziek, onder leiding van dirigent Bob Kanne. Een tweede workshop is gericht op slagwerk door slagwerkinstruc teur Marco Harder. Naast het muzi kale gedeelte worden er ook twee workshops gegeven in datgene waarin FSH zich onderscheidt var andere muziekverenigingen, name lijk het maken van show. Er wordl een workshop gegeven door de majorettegroep onder leiding var Wendy van Geilswijk. Wendy is a' sinds 1987 aan de Fanfare verbon den en is sinds een aantal jaar ooi instruetriee van de majorettegroe pen van FSH. De laatste workshop is het exeer citie/showlopen met de Fanfare onder leiding van Arnold Korzelius Arnold is al vanaf zijn dertiende jaar actief in de muziek en speell verschillende soorten blaasinstru menten en slagwerk. Er wordt dus een heel gevarieerd programma aangeboden, waarbij het mogelij! is om aan alle workshops deel te nemen of gewoon eens te kijker hoe dit allemaal gaat. Een portret gemaakt van textiele materialen. Aangeleverde foto HEILOO - Bij het Nivon Heiloo wordt een geheel nieuwe cur sus aangeboden: Kleurrijke Portretten op dinsdagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Zes veer tiendaagse lessen. Deze cursus staat onder leiding van docente May de Lange. Wat houdt deze cursus in? Bij het maken van een portret gaat het erom het gezicht van iemand in zijn wezen weer te geven. Het vangen van de persoonlijkheid geeft daar bij de uitdrukkingskracht. Door middel van diverse technieken kan een persoon worden geportret teerd. Hiertoe behoort zeker ook de toepassing van textiele materi alen. Tijdens de cursus kleurrijke portretten worden foto's, afbeel dingen, tekeningen, copien en dergelijke als basis gebruikt. Door deze te bewerken, te veranderen, te verscheuren of onderdelen aan te passen met behulp van diverse stoffen, garens, transfers, verf, hand en/of machineborduurwerk, ontstaan persoonlijke, kleurrijke en eigentijdse portretten. Hierbij is het niet nodig zelf een goed gelij kend portret te kunnen tekenen. Het A4 formaat zal veelal het uit gangspunt zijn. De cursus start na de herfstva kantie op dinsdagavond en vindt plaats in het Cultureel Centrum het Open Huis in Heiloo. Cursuskosten 43,25. Nivonleden krijgen korting. Er zijn plaatsingsmo- gelijkeden. Voor info/opgave: info@nivonheiloo.nl of Reina Mulder te! 072-5333127 Kijk ook op www.nivonheiloo.nl. HEILOO - Bibliotheek Heiloo houdt op woensdag 12 oktober van 14.00 tot 17.00 uur een lees marathon 'Wees een held en lees een boek voor een ander!'. De opbrengst van deze sponsor actie gaat naar My Book Buddy. Een leesmarathon houdt in je dat zo veel mogelijk kilometers leest in een bepaalde tijd (tien bladzijden is één leeskilometer). Voor deze lees- kilometers ga je sponsors zoeken. Bijvoorbeeldje ouders, je buren, je ooms en tantes, vrienden. Zij geven aan hoeveel geld ze per kilome ter bij willen dragen aan My Book Buddy. Tijdens de leesmarathon probeer je zoveel mogelijk bladzij den te lezen. Na afloop verzamel je het bij elkaar gelezen bedrag bij je sponsors. En al dat geld gaat naar My Book Buddy! My Book Buddy stimuleert het lezen van kinde ren in ontwikkelingslanden door kinderbibliotheken op te zetten. Toegang: gratis. Opgave uiterlijk zaterdag 8 oktober. ADVERTENTIE 4 1 Petra Jurriaans, Uitvaartleider UITVAARTCENTRUM: Westerweg 263, HEILOO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 3