FysioXpert opent haar deuren voor u! Besteed 500,- en krijg ze later contant kado! Nieuwe ledenraadsleden bij Rabobank De katholieke identiteit van PCC en Saks H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING KERK DIENSTEN OUD PAP IE R DIERENBESCHERMING DOKTERS DIENSTEN H. den Engelsen, huisarts is AFWEZIG van ïo t/m 14 oktober UITKIJKPOST 5 OKTOBER 2011 HEILOO - Op de Bergeonstraat 32 was ruim twaalf jaar fysiotherapie praktijk Corts gevestigd. Begin 2011 zijn fysiotherapeuten Edith Corts en Joep Gökemeijer een samenwerking aangegaan waaruit de nieuwe praktijk FysioXpert is ontstaan. De praktijkruimte heeft een grondige verbouwing ondergaan, waardoor de praktijk is voorzien van een moderne oefenzaal met de nieuwste trainingsapparatuur en lichte ruime behandelkamers. In de praktijk werken drie fysiotherapeuten met verschillende specialisa ties - oedeemfysiotherapie, manuele therapie en sportfysiotherapie - nauw samen waardoor u kunt rekenen op de best mogelijke kwalitatieve zorg en een behandeling die het best bij u past. Naast fysiotherapie behandelingen kunt u bij FysioXpert ook terecht voor trainingen op maat in kleine groepjes onder deskundige begeleiding. Op 8 oktober tussen 12.00 en 17.00 uur kimt een kijkje komen nemen in de nieuwe praktijkruimte en kennismaken met de drie fysiotherapeuten Edith Corts, Joep Gökemeijer en Fabiola van Zaal. FysioXpert, Bergeonstraat 32, tel. 072-5333271 HEILOO - De winkeliers van Winkelhof 't Loo zijn in september van dit jaar een unieke actie gestart! Het sparen van kassabonnen van alle winkels in Winkelhof 't Loo kan zeer lucratief zijn. Per maand maakt men niet alleen kans op 500,- contant, bovendien kan men per maand een rijk gevulde win kelwagen en een pakket van waardebonnen in de wacht slepen. Hoe maakt u kans op 500,- of een van de vele andere prijzen? Vandaag ontvangt u bij de Uitkijkpost een zakje. In dit zakje spaart u de originele kassabonnen van één maand. Voor de 7 november deponeert u dit zakje - voorzien van uw naam, adres, telefoonnummer én de maand - in de daarvoor bestemde bus in Winkelhof 't Loo. Hieruit worden de winnaars van de maand getrokken. Was u er deze keer niet bij? Geen nood, de winkeliers gaan door tot en met de maand november. HEILOO - Tijdens de ledenbijeenkomst bij Fletcher Hotel Heiloo benoem den de leden van Rabobank Noord-Kennemerland vier nieuwe leden voor de ledenraad. Deze raad bestaat uit vijfendertig leden van de bank, afkom stig uit de verschillende klantgroepen en kernen in het werkgebied. Samen met de directie en raad van commissarissen zetten zij zich in voor een mooie, coöperatieve bank. Acht leden van de ledenraad zijn herbenoemd, nieuw in de ledenraad zijn: Mevrouw M. van der Wal uit Castricum, de heer K. Hemminga uit Heiloo, de heer W. Kempers uit Castricum en de heer A. Vellinga uit Heiloo. Tijdens het programma gingen de directie en de voor zitter van de ledenraad in op een aantal lokale onderwerpen: het financiële resultaat van de bank, het lokale sponsorbeleid op het gebied van kimst en cultuur en het coöperatief dividend. Ook werden vragen van leden beant woord. Dit programmaonderdeel werd afgesloten met een optreden door Ilonka Ory, theatermaker uit Heiloo. Zij won in 2010 de publieksprijs van de Rabobank Cultuurprijs en vond het bijzonder om dit keer in haar eigen woonplaats voor vierhonderd leden met hun introducés een kort optreden te verzorgen. Na de pauze was het woord aan Job Ubbens, directeur van vei linghuis Christie's in Amsterdam. Hij ging in zijn presentatie in op de relatie tussen kunst en geld en toonde met aansprekende voorbeelden aan dat het bij de aanschaf van kimst ook vaak gaat om emotioneel dividend. Tweede zaterdag van de maand Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huisactie in het Blockhovepark en plan Oost. Dozen en/ of bundels gereed zetten op de rolem- merverzamelplaatsen langs de weg, voor 13.00 uur. Eerste dinsdag van de maand Base-en softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg na 18.00 uur. Tweede dinsdag van de maand Zwem- en poloclub De Spetters, huis-aan-huisactie tussen spoorlijn - Zeeweg - Pastoor- Het Malevoort (ine. Harrelaers en De Rietvink) - De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportver eniging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Protestantse Gemeente Heiloo Ter Coulsterkerk Holleweg Zondag 10.00 uur: ds H. Ruitenbeek, jeugddienst. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. J. van Dijk uit Zeist. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord en commu nieviering met pastor M.J. van Bolhuis, m.m.v. One More Voice. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger H. Hudepohl. Zondag 10.00 uur: familie viering met kinderkoor, voorganger H. Helsloot. Rooster voor organisten Witte Kerk De Witte Kerk is op in juni, juli en augustus op woensdag geopend van 11.00 tot 16.00 uur, terwijl van 12.00 tot 13.00 uur het grote orgel wordt bespeeld door bekende organisten uit Heiloo en omgeving. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur: eucharistievie ring, vrijdag 09.00 uur: eucharistie viering, zaterdag 12.00 uur: eucharis tieviering. Zondag 09.00 uur: gelezen eucharistieviering, 10.30 uur: eucha ristieviering celebrant rector G.H.B. Bruggink en koor Ubi Caritas, 10.30 uur: bedevaarts parochie st. Joseph, Velzen Noord. 15.00 uur: lof. H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 09.30 uur: woord- en commu nieviering, voorganger pastor J. Oiling. Zaterdag 19.00 uur: meditatieve viering met liturgisch koor, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met orgel en samen zang, voorganger pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5325720. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zondag 10.00 uur: communieviering met Soli Deo Gloria. Dinsdag 09.30 uur: eucharistieviering. Maria Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur: Oecumenische dank dag. Donderdag 09.30 uur: eucharistie viering. H. Adelbert Egmond Binnen Zaterdag 19.1-5 uur: eucharistieviering. Woensdag 09.30 uur: eucharistieviering. H.Agnes Egmond aan Zee Geen schrijven ontvangen. Protestantse gemeente Egmond Zondag 10.00 uur: Egmond aan Zee, voorganger ds F. Omta. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7-510700/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar Koningsweg 12, info: 072-5123864 Zondag, 10.00 uur: korte dienst, ds. C.H. Cornelissen, Alkmaar. Kinderkring, aansluitend ledenvergadering 11.1-5 uur. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zondag 10.00 uur: communieviering met alle koren, voorganger pastor H. Hudepohl. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur: Castricummerweg, Uitgeest. Voorganger ds. G.J. van Aller. Monastiek centrum Zeeveld Dagelijks 08.30, 12.30 en 20.30 uur: gebedsdienst; 09.00: stiltemeditatie. Monastiek centrum Zeeveld/ Stichting Jan XVII, Noorderstraat 2, 1901 MT Castricum, www.janl7.nl. In de Witte Kerk werd een zeefdruk van beeldend kunstenaar Rob Komen onthuld. Aangeleverde foto Dierenbescherming Noord Holland Noord, De Loet -5, Heiloo, tel. 51-50071, e-mail: info@dierenbeschermingnhn.nl, www.dierenbeschermingnhn.nl. Vogelopvang De Strandloper: 0226- 34349-5 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900-2021210 (E 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. -5090234, e-mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 3-5, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 51-50173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Vermist Roodcyperse gec .kater, donkerrode plekjes rond de neus, witte bef, wit tussen de achterpoten, aan 4 poten witte tenen, mist stukje uit een oor, gechipt, Kismo, 7 jr, Termeijen Heiloo. Misschien op zoek naar vorige huis op Elba. Lichtrode cyperse poes, witte bef, aan 4 poten witte sokjes, gechipt, Cato, De Kloosterhof Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. HEILOO - Met een feestelijke bijeenkomst in de Witte Kerk van Heiloo, besloten de zes tien Saks-scholen en vijf PCC- vestigingen op woensdag 28 september een gezamenlijke zoektocht naar hun katholieke identiteit. Twee jaar geleden besloten de besturen van de katholieke scholen voor basis- en voortgezet ondetwijs in de regio Alkmaar en Bergen tot een gezamenlijke zoektocht naar de diepere betekenis van him iden titeit. Gemeenschappelijkheid voor wat betreft waarden, normen en de katholieke traditie waarin ze hun wortels hebben, was op de scho len overduidelijk aanwezig. Maar toch bleek het in praktijk te schor ten aan inspiratie om de signatuur van de scholen concreet te laten terugkomen binnen het ondeiwijs. Onder leiding van Arkade-Cilon, een organisatie die scholen adviseert en begeleidt bij identiteit en levens beschouwing, werd een twee jaar durend project uitgerold, genaamd 'Samen Katholiek'. De vertegen woordigers van de betrokken 21 scholen en vestigingen - in totaal zo'n tweehonderd leerkrachten, docenten en directeuren - kwamen op woensdag 28 september jongst leden bijeen om het project op fees telijke wijze af te sluiten. Onder toe ziend oog van de vele genodigden, waaronder Mgr. Everard de Jong, hulpbisschop van Roermond, werd een zeefdruk van beeldend kunste naar Rob Komen onthuld. Het kunstwerk dat de zes basis waarden die de scholen hebben gekozen verbeeldt - Ontmoeting, Vertrouwen, Eigenheid, Spiritualiteit, Traditie en Verwondering - komt op alle betrokken scholen te hangen en zal dienen als kenmerk voor de regionale katholieke scholen. De komende jaren zullen de Saks- scholen en PCC-vestigingen nog intensief samen optrekken als het gaat om het uitwisselen en delen van praktische mogelijkheden om de zes gemeenschappelijke basis waarden te laten terugkomen in de dagelijkse onderwijspraktijk. Waarneming: E. Gianotten, huisarts, tel 5330400

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 9