Heiloo in da hood HOV bedankt gemeenschap Heiloo Tweede editie Heilectroo in Fletcher Hotel Expositie van Aaltje van Wielingen in Trefpunt S ENCYCLOPEDIE VOOR DE JEUGD Encyclopdie voor de jeugd DEUTEKOM Corso Bioscoop All Stars 2 Old Stars BOEK VAN DE WEEK Encyclopedie voor de jeugd van Aarde tot Zwaartekracht door A. Kramer Ann Kramer voor 24,95 Nieuwe activiteiten in café d' Sfinx Van 12 oktober tot 11 november All stars gaat over een groep van zeven vrienden die al van jongs af aan ieder weekend een potje voetbal spelen bij hun club Swift Boys. Winnen doen ze bijna nooit, maar daar gaat het al lang niet meer om. Door een onverwachts huwelijk van één van de jongens trakteren ze zichzelf in All stars 2 Old Stars op een 'ouderwets trai ningskamp' in de vorm van een lang weekend Barcelona, inclu sief het bijwonen van 'El Clasico'. Maar bij de Swift Boys gaat niets volgens plan. Noodgedwongen haasten ze zich in het busje van Harry's Tuincentrum om op tijd in Barcelona aan te komen, met onderweg de nodige obstakels: het Belgische wegennet, Duitse vakan tiegangers en de Franse politie. Gaandeweg vragen de jongens zich af wat er van hun ooit zo mooie toekomstplannen terecht is geko men. Of ze het leven leiden dat ze ooit voor ogen hadden. En of de 'tweede helft' nu al begonnen is... Een must voor school en gezin. Met de herziene Encyclopedie voor de jeugd heeft u een com pleet naslagwerk in handen. Dit standaardwerk is niet alleen voor nieuwsgierige lezers thuis, maar ook uitermate geschikt voor de schoolbibliotheek. Geheel her zien en geactualiseerd voor 2011: Meer dan vijfhonderd lemma's over natuur, wetenschap en heel al, de wereld om ons heen en de geschiedenis van de mensheid. Meer dan 3.500 speciaal voor deze encyclopedie vervaardigde tekeningen, fotos, gedetailleerde kaarten, grafieken, heldere dwars doorsneden en diagrammen. Een uitvoerig register met meer dan vijfduizend trefwoorden. HEILOO - Café d'Sfmx start binnenkort met een aantal gezellige activi teiten. Ten eerste het palingroken op zondag 16 oktober om 14.00 uur. Het geheel wordt begeleid door de muziek van singer-songwriter Albert Steneker. Voor informatie en inschrijving voor een pondje paling, tel. 072-8885855. Voor informatie over de Tapas workshop en de inschrijving ervan, tel. 072-8885855. Ook is er Karaoke op zondagavond na 21.00 uur, met voor de winnaar een leuke prijs. Op zondag (om de week) is er live muziek, met op zondag 23 oktober Robert Pfeiffer. Café d'Sfmx, tel. 072- 8885855, www.cafedesfmx.nl. Jimaine Wilson, alias Sixman. HEILOO - Poppodium BukBuk houdt vrijdag 14 oktober een nieuwe hiphop-happening, onder de veelzeggende noemer: 'Heiloo in da Hood'. Dit evenement wordt op grootse wijze afgesloten door de bekende Amerikaanse hiphopper Sixman. Als support worden een aantal 'open-mie' optredens gehouden en een act van Heilooër talent Wesley Reyes. De deur gaat om 21.00 uur open en de entree is 7,-. Centraal in BukBuk staat het optreden van Jimaine Wilson, alias Aangeleverde foto Sixman afkomstig uit San José, California. Beïnvloed door onder andere Rim-DMC, LL Cool J, Nas, Marvin Gaye, Isley Brothers en The Temptations ontwikkelde hij zijn eigen hiphop skills. Behalve Sixman kan iedere hiphopper zijn skills tonen bij de open-mic. Als speciale support zal een optreden plaatsvinden van Wesley Reyes, mede-organisator van de eerste editie van Heiloo in da Hood. The vibes van big guy Sixman zullen onevenaarbaar zijn, maar elk hip hop-talent krijgt de kans om zijn skills te performen. Peter Boven overhandigd een fraai fotoboek aan wethouder Ouderkerken. Aangeleverde foto HEILOO - Aan het begin van het nieuwe theaterseizoen, en na de heropening van theater De Beun op 1 september, overhandigde Peter Boven, voorzitter van de Heilooër Operette Vereniging (HOV), aan wethouder Ouderkerken (Cultuur, Zorg Welzijn), een fraai fotoboek van de succesvolle HOV-productie 'Orpheus in de onderwereld' van Jacques Offenbach. Door de brand in De Beun moest HOV in februari dit jaar op het allerlaatste moment uitwijken naar de aula van GGZ NH-Noord in Heiloo. Als dank voor alle spon tane hulp en ondersteuning, die HOV na de brand heeft gekregen van de gemeente Heiloo én de Heilooër gemeenschap, bood de HOV-voorzitter het fraaie fotoboek aan de wethouder aan. Daarmee bedankte HOV symbolisch de hele gemeenschap van Heiloo voor alle hulp na de brand. Inmiddels werkt HOV vol enthousiasme aan de vol gende productie; de prachtige ope rette 'The Mikado van Japan', die in februari 2012 in De 'nieuwe' Beun wordt uitgevoerd. HEILOO - Zaterdag 15 oktober staat Heiloo weer in het teken van een geweldig dance-event. De tweede editie van Heilectroo pakt nog grootser en spectacu lairder uit dan de eerste editie in de BukBuk. Hugo Kraakman is de man ach ter Heilectroo: „We reizen dit jaar af naar Fletcher Hotel Heiloo (Kwartje Koffie) om ons vervolgens mee te laten slepen in de allerbeste dance-muziek van nu, maar ook van toen. Zo heeft de organisatie onder andere Lucien Foort geboekt, die dit jaar nog een hit had met 'Indian dream'. Ook Gregor Salto, die de hele wereld overvliegt om zijn kun sten te vertonen, komt samen met Amerikaanse zanger Chappell zijn zomerse beats ten gehore komt brengen in combinatie met live zang. Rond middennacht gaan we steeds meer een stapje terug in de tijd waarbij The Klubbheads voor een perfecte overgang gaan zorgen. De hoofdact van de avond start om 02.00 uur. We hebben 2 Brothers on the 4th Floor naar Heiloo weten te halen en dat is zeer uniek, want ze treden namelijk nooit op in Noord- Holland. "Zaterdag 15 oktober gaan de deuren om 19.30 uur open. Kaarten a 25,- zijn verkrijgbaar via www.heilectroo.nl, en indien niet uitverkocht bij de deur. Op zaterdag 5 november vindt de after party plaats in café La Strada aan de Kennemerstraatweg. Kaarten hiervoor zijn te koop tijdens Heilectroo. HEILOO - Na een aantal jaren te hebben gewerkt als hoofd van diverse kleuterscholen, gevolgd door enige jaren als docente tekenen en handenarbeid in het middelbaar onderwijs, is Aaltje zich gaan bekwamen als schilder en vormgever. Zij werkt het liefst met olieverf en tekent veel buiten. De onder werpen die zij kiest lopen uiteen van portret tot landschap. Zij schil dert veel bloemen en planten. Eén keer per week begeleidt zij een klein groepje volwassenen in vrij tekenen en schilderen. Trouwe cur sisten die al meer dan vijftien jaar met plezier bij haar komen. In deze expositie deelt zij met anderen wat haar bezig houdt in het leven en hoe positief zij het schilderen ervaart. De expositie is te bewonderen van 12 oktober tot 11 november tijdens de openings uren van het Trefpunt. Eén van de bijzondere werken van Aaltje van Wieringen. U kunt al haar werken bewonderen tot 11 november. Aangeleverde foto Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 11