Linschooten naar nltraloop La Réunion Kennismakingstraining bij TTV Limmen-Heiloo Juniorenteam Dojo 't Loo groeit in hoofdklasse Pupillen 1 voor de vierde keer op rij kampioen SPORT im 2 7 UITSLAGEN KORTOM Open Drive Klaverjasclub E.H.K. Afzwemseizoen bij Loos weer gestart UITKIJKPOST 12 OKTOBER 2011 AKERSLOOT - De Akerslootse atlete Jolanda Linschooten zal op donderdag 13 oktober van start gaan in de 162 kilo meter lange ultraloop over het tropische eiland La Reunion. De ultraloop, de Grand Raid Reunion, staat bekend als één van de zwaarste en avontuur lijkste berglopen ter wereld. De deelnemers moeten onder weg 9600 hoogtemeters klimmen en afdalen over glibberige paden door het regenwoud, over een actieve vulkaan die vorig jaar tijdens de wedstrijd lava spuwde en over rots hellingen waar soms stukjes geklau terd moet worden. Tijdens de non stop race, die deels ook 's nachts wordt afgelegd kan de temperatuur dalen tot rond het vriespunt op de hoogste vulkaanpieken, teiwijl overdag in de diepe keteldalen tem peraturen tot ver over de dertig gra den gebruikelijk zijn. Het Franse La Reunion ligt in de Indische Oceaan, ter hoogte van Madagaskar en aan de loop nemen circa 2400 mensen deel. Linschooten liep in 2007 ook de Grand Raid Reunion en werd toen vierde dame. Het parcours is vorig jaar echter gewijzigd en zo mogelijk nog zwaarder en moeilij ker geworden. Na haar eerdere overwinning in de Ultratrail Mont Blanc -TDS over 120 kilometer en haar Nederlands Kampioenschap op de 100 kilome ter in Winschoten eerder dit jaar zijn de verwachtingen hoog gespan nen. Het verloop van de race is op 13 en 14 oktober te volgen op haar blog op www.outdoorfoto.nl. TAFELTENNIS LIMMEN/HEILOO Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo houdt de komende week een aantal speciaal ingelaste kennismakingstrainingen voor zowel de jeugd als voor de seni oren. Op deze kennismakings trainingen is het mogelijk om op geheel vrijblijvende wijze een keer kennis te maken met de sport tafeltennis. Vrijdag 14 oktober van 18.30 tot 20.00 uur wordt een kennismakings training voor de jeugd gegeven. De jeugdtrainingen worden verzorgd door een drietal gediplomeerde jeugdtrainers die je de slagen en verschillende effecten aanleren. Verder kun je het op deze training Tika Smit houdt haar tegenstander onder controle met een houd greep. Foto: Menno Lesterhuis HEILOO - Het juniorenteam van Dojo 't Loo werd vorig jaar kampioen en promoveerde hier door naar de hoofdklasse. Bij de start van het nieuwe seizoen zijn een groot aantal nieuwe judoka's afgezwaaid en opge volgd door een nieuwe en min der ervaren lichting. Dat betekent dat het team van coach Maarten Visker aan de bak moet. Werden de wedstrijden in de eerste ronde nog allemaal verlo ren, nu begint hoop aan de horizon te gloren. De judoka's ontwikke len zich snel en knokken voor wat ze waard zijn. De partij tegen Bos uit Hoorn ging verloren met 12-6. Daarna stonden de Heilooër judo ka's tegenover de Alkmaarse con current Tom van der Kolk. Met een miniem verschil van 10-8 ging deze pot helaas verloren. Daarna was het team op stoom en delfde de ploeg van Hikari uit Zaandam het onder spit met 10-6. Ondanks dat niet in alle partijen de winst kon worden gepakt, heeft het hele team laten zien stevig op de mat te staan en een goede par tij judo te kunnen spelen. De grote inzet en het nipte verlies biedt per spectief voor de komende wedstrij den. HONKBAL HEILOO - Ook dit jaar heeft Double Stars Heiloo in de twee de klasse laten zien dat ze de sterkste zijn. Double Stars werd afgelopen zaterdag kampioen met een voorsprong van drie punten op de nummer twee. Onder de leiding van maarliefst drie coaches heeft het team zich weer geweerd tegen de tegenspe lers uit onder andere Purmerend, Heerhugowaard, Bergen, Zaandam en Hoom. De coaches Michael Blokker, Rick Kops en Bart van der Horst waren zaterdag dan ook super trots op hun team. „Heel eerlijk, hadden we het dit jaar niet verwacht", aldus coach Michael Blokker. „De tegenstandei's waren soms veel ouder en het DSH team heeft het afgelopen seizoen een aantal nieuwe jonge spelers erbij gekregen." Toch werd ook dit jaar het kampioenschap weer binnenge haald. Het zou een spannende dag wor den zaterdag, de kampioenswed strijden zouden in Purmerend tegen Heerhugowaard gespeeld worden. Maar het weer speelde parten en de wedstrijden werden afgelast. Een beetje vreemde manier om kam pioen te worden, maar dat werd in de DSH kantine op zaterdag middag meer dan goed gemaakt. Champagne, bloemen en natuurlijk de cadeaus voor de coaches en teamcoördinator Mare Thomas. opnemen tegen een echte 'tafelten- nisrobot'. Op deze jeugdtraining zijn geïnteresseerden (van 7 tot 17 jaar) welkom. In de trainingen wordt bij de indeling rekening gehouden met de leeftijd en het spelniveau. Als je een eigen batje hebt mag je deze natuurlijk meenemen, maar je kimt ook een batje lenen op de vereni ging. Bij de senioren staan gezellig heid en sportiviteit centraal. Voor geïnteresseerde senioren worden een tweetal open trainingen gehou den: vrijdag 14 oktober en maandag 17 oktober (beide dagen vanaf 20.00 uur). Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo is gevestigd aan de Hogeweg 61 in Limmen. Voor verdere vragen over de vereniging kunt u contact opnemen met Reinier Poelman: r.poelmanl@hetnet.nl. V.l.n.r. boven: Bart van der Horst, Joppe Groot, Niels Roos, Djemo van de Wetering, Stan de Haan, Mees Kuijper, Beytullah Sprenkeling en Michael Blokker. Onder: Finn Blokker, Niels Thomas, Bram Blokker, Maarten Kops, Boyd Weijkamp en Tommie van der Horst. Aangeleverde foto HEILOO - Op maandag 17 okto ber is de tweede Open Drive van dit seizoen. Er wordt in competitieverband gespeeld. U bent allen, met of zonder part ner, welkom in het Open Huis in 't Loo. Bent u een regelmatige bezoeker en u kunt een keer niet, meldt dit even bij één van de onderstaande bestuursleden. Zij kunnen daar dan rekening mee houden. De zaal is open vanaf 19.00 uur. Aanvang: 19.30 uur (einde ongeveer 22.30 uur). Inlichtingen bij mevrouw G. Verhage, tel. 072-5123271 of mevrouw R. Geerlings, tel. 072- 5339345. HEILOO - Afgelopen zondag zwom de eerste groep van dit seizoen af voor het A-, B- of C diploma. De verplichte banen en vaardigheden werden zonder pro blemen afgewerkt. De geslaagden zijn: Diploma A: Robin Bakker, Senna Boll, Toon Blok, Guy Huguenin, Stijn van Kampen, Gijs Kinders Vroklage, Lotte Klaase, Iris Kramer, Anouk Letschert, Celia Meulenbroek, Breehtje van Niekerk, Dijon Roszbach, Lotte Schermer, Huib Schong, Jan Stengs, Dunya Tromp, Lars Vereammen, Milou de Weerd, Brian Wentink en Isabelle Zuurbier. Diploma B: Friso Andersen, Sterre van Boxtel, Sali Chaushli, Isabelle de Graaf, Terra de Groot, Hieke Hermanides, Suze Himnekens, Isabelle Jonkers, Djo de Lange, Max Morseh, Sofia Rensen, Marthe Twisk, Tieme Ullers en Joey Zwart. Diploma C: Lynn Jonker, Tijs Los en Siem van der Vlies. www. .nl Elke week de Uitkijkpost Bridge club 't Oosthonk A-lijn; Familie Turk 64.50; 2. H. Koomen - P. Hogeslag 60,00; 3. G. v. Lochem - E. Motta 57,92; 4. M. Hendrikse - G. Bes 54,58. B-lijn; 1. Fam. Eeltink 71,25; 2. M. Vasbinder - J. v. Leeuwen 58,75; 3. A. Bakker - T. oos- termeijer 53,75; 4. H. Beemsterboer - K. Kamphuis 52,50. Heilooer Bridge Club Uitslagen competitie donderdagavond: A-lijn: ï.De Bruyckere-Stark 59,90:2. Koenders-R.van Os 55,73;3.Schreiber- v.d.Vlies 54,69.B-lijn:i.Deitmers-Hutten 6i,46;2.M.van Wiechen-Feyen 56,25; 3.Boukens-Neefjes 52,6o.C-lijn:i.Van Diest-Westerbos 63,54; 2.Haanstra- Rutjes 58,85; 3.De Klerk-Roozen 57,8i.D-lijn: ï.Lampe-Mulder 58,85; 2.fam.De Graaft 58,33:3.fam.Steur 54,17. Competitie dinsdagavond: A-lijn:i.Niele-Voskuil 59,58; 2.Koomen- Reuzenaar 54,58; 3.Huting-v.d.Steen 52,92. B-lijn: ï.Ontrop-Noordenbos 62,50; 2.Van Leyden-Molenaar 56,25; 3.fam.Brouwer 56,25. Bridgeclub Sans Atout HEILOO.-. De uitslagen van de op maan dag 10 oktober gespeelde wedstrijden zijn ais voigt: A-iijn 1. Vecht - Schouten 58.8, 2/3. Siob - Vaikering 8c fam van Diepen 58.3, 4. Mantel - Kaashoek 56.7: B-iijn 1. Broks - v.d. Kiis 58.3, 2. Broens - v.d. Kiis 54.5, 3. Coebergh - Middelbeek 53.8, 4/5 de Ruijter de Wiidt - Tromp 8c fam. Eeitink 53.1; C-iijn 1. fam Geeis 62.9, 2. Kuiper - v. Oostveen 61.2, 3. fam. Koekkoek 58.3, 4. fam. Koelman 57.1. Jolanda tijdens de Grand Raid Réunion 2007. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 27