Verliezend Foresters houdt goede papieren Zepha Vrede opent kickboksseizoen sterk Karatevereniging Funakoshi naar Duitsland Ultraloop Linschooten teleurstellend afgesloten Tafeltennisclub Heiloo/ Limmen doet het goed SPORT 21 KORTOM 'Red jezelf' brevetten in zwembad Loos Maak kennis met tennis UITSLAGEN UITKIJKPOST 19 OKTOBER 2011 VOETBAL HEILOO - Na ruim vijf maanden was er afgelopen zondag een verliespartij voor De Foresters, die bij De Flamingo's onderuit gingen met 3-0. De laatste nederlaag van de Egels was eind april, maar Flamingo's is voor De Foresters altijd al een moei lijke tegenstander geweest en net als de meeste vorige uitwedstrijden werd ook nu verloren. Op een mooi veld werd de wedstrijd aangegaan zonder Niels Kok (op vakantie) en aanvoerder Carlo Smit (geschorst). Flamingo's was de competitie slecht gestart en wilde dat in deze wedstrijd goedmaken. De Foresters hebben dat, vooral voor de rust, geweten. De spelers van Flamingo's waren scherper; veel duels werden door hen gewonnen en ook in de afron ding waren ze slagvaardiger. In de rust stond het dan ook 2-0 voor de Flamingo's. Na een oppeppende toe spraak van trainer Faber kwamen de Egels beter uit de startblokken en kregen ook zij kansen, die echter niet werden benut. Toen Flamingo's aan een rode kaart ontsnapte en zelfs 3-0 maakte, was de wedstrijd gespeeld. Gelukkig was er na afloop toch ook nog goed nieuws voor De Foresters: vier clubs verloren deze speelronde van een lager geplaatste tegenstander, zoals bijvoorbeeld Zilvermeeuwen en Den Helder (0-10 tegen KFC). De eerste periode kan dus nog steeds binnengehaald wor den met goede resultaten tegen SEW en Den Helder. Het tweede team ging goed door en boekte haar vierde achtereenvolgende overwin ning, uit bij Spirit in Hoogkarspel: 1-4. Volgende week spelen beide teams thuis voor de beker: Het eer ste elftal tegen IW en het tweede tegen Limmen. KICKBOKSEN HEILOO - Het kickboksseizoen is inmiddels weer van start gegaan en voor Team Boot uit Heiloo mocht Zepha Vrede als eerst zijn kunsten in de ring vertonen. Op zondag 9 oktober was het dan zover; Zepha vocht zijn tweede C partij in Almere tegen de thuis favo riet Malcolm Power van Days Gym uit Almere. Na een strakke eerste ronde van Zepha, maakte hij het mooi af in de tweede ronde met een rechtse hoek en won zo zijn partij op knock-out. Een fantastische start voor een nieuw seizoen kickboksen voor Team Boot uit Heiloo. Ze kij ken erg uit naar het volgende kick- boks evenement waar Sven Twisk (Castricum), Mike Ranzijn (Heiloo) en Bas de Muijnck (Heiloo) hun kunsten mogen vertonen. REGIO - Afgelopen zaterdag reisde een groep van zestien karateka's van karatevereni ging Funakoshi naar Bochum in Duitsland om daar deel te nemen aan het gerenommeerde Budokan-toernooi. Op het sterk bezette toernooi werd het een lange dag met wisse lende successen. Waar in het och- tenddeel veel van Fïmakoshi's aan stormende talenten al vroeg uit de wedstrijd lagen, werd in het mid dagprogramma beter gescoord. Bij de dames eindigde Nicole de Kievid overtuigend op de eerste plek. Giorgio Fung behaalde in de categorie 16 en 17 jaar een mooie derde plaats, na eerder te hebben verloren van een van de Duitse talenten. Bij de categorie acht tien plus haalde Fabrice de Boer de fmale met stijlvol uitgevoerde kata's. In de finale moest hij echter met een geflatteerde 2-1 het onder spit delven tegen de Duitse favo riet. Bij het spectaculaire onderdeel teamkata wist ook het herenteam (met Ivan Fung, Giorgio Fung en Fabrice de Boer) met veel kracht en synchroon uitgevoerde elemen ten de finale te bereiken. Wederom ging de eerste plek naar de Duitse opponenten, maar de talenten van Funakoshi hebben deze dag laten zien dat ze de concurrentie met het buitenland zeker aankunnen! De talenten van Funakoshi hebben zich bewezen in het Duitse Bochum. Aangeleverde foto HEILOO - Woensdag 12 oktober was het vroeg in de ochtend al druk bij zwembad Loos. 26 kin deren stonden in T-shirt, korte broek en waterschoenen klaar om te laten zien dat ze zich zowel op hun buik als op hun rug al goed in het water kunnen redden. Ze hebben dan ook alle maal hun 'Red jezelf-brevet dik verdiend. De geslaagden zijn: Sanne Poppe, Fabian Dulmers, Joey Hink, Elisa Zwaan, Lianne Epskamp, Suus Groot, Chiara Mahr, Wout Rijnbeek, Wessel de Haas, Hugo van As, Ref Lust, Sterre de Laleijne, Lotte van de Sluys, Laura Croux, Delphine Schooneman, Sanne van Zeist, Sophie Denneman, Anna Sluiter, Lisa Kamping, Tristan Munk, Milan AlonsoBayön, Bo Beerepoot, Jelle de Jong, Tara Brouwer, Timber Kragtwijk en Britt Haanstra. LIMMEN - In de herfstvakantie, op vrijdag 21 oktober, houdt tennisvereniging Limmen een gezellig tennistoernooitje voor leden én niet-leden. Iedereen die gezellig een balletje wil slaan, in de leeftijd van vijf tot achttien jaar, mag dus meedoen! Aanvang 10.00 uur, einde circa 14.00 uur. Er gaat getennist worden op ieders eigen niveau en tevens zal er een tennisquiz worden gehou den met leuke prijsjes. Maak kennis met tennis en schrijf je in opjc@tvlimmen.nl, of tel. 06-38544176 (Henny Sman), tel. 06-38544176 (Amandy Korsman). Inschrijving kost 2,- per persoon. Bridge Club 't Oosthonk A. Lijn 1. G. v. Lochem - E. Motta 62,08; 2. L.Santifort - C. Coebergh 58,75; 3. D.d. Klerk - J. Beerse 55,42; 4/5 H. Koomen - P. Hogeslag en Fam. Admiraal 54,58. B. Lijn 1. Fam. Eeltink 70,30; 2. T.v/d ZandM. Blom 61,46; 3. B. Geeriings - B. Kos 60,94; 4. A. Bakker - T. oostermeijer 54.69. Damclub Heiloo Grote verrassing in vijfde ronde. In de vijfde ronde van de onderlinge competitie versloeg Piet Heijne kampioenskandidaat Frans Schouten. Heijne die in de onderste regionen van de ranglijst verkeert, ver raste Schouten met een combinatie in het middenspel en bracht de partij na 3,5 uur speeltijd tot een goed einde. Door deze verrassing is alleen clubkampioen André Valkering nog ongeslagen. De uitslagen van ronde 5: P. Heijne - F.Schouten 2-0; A.Valkering - W.Solleveld 2-0; S.Droog - S.Klerk 2-0; A.Stegeman - C. v Lieshout 1-1. Ronde 6: W.Solleveld - S.Droog 0-2; C. v Lieshout - P. Heijne 1-1; A.Valkering - S.Klerk 2-0; F.Schouten - A.Stegeman 2-0. Stand aan kop: 1 A.Valkering 6-11. Heilooër Bridge Club Uitslagen vijfde zitting eerste ronde. Donderdagavondcompetitie: A-lijn: ï.Coebergh - Tiel 59,38; 2.Hendrikse - Bes 56,77; 3.De Bruyckere - Stark 55,73. B-lijn: ï.fam.Huygen 67,08; 2.Haan - Van der Linden 55,83; 3.Deitmers - Hutten 54,17. C-lijn: ï.De Klerk - Roozen 70,78; 2.fam.Koot 58,04; 3.Martini - de Waard 56,88. D-lijn: 1.Bikker - Evers 59,90; 2.Lampe - Muller 59,38; 3.Dunselmans - Ontrop 57,29. Dinsdagavondcompetitie: A-lijn: ï.Klop - v.d.Laan 64,13; 2.Brokx - Hendrikse 59,11; 3.Klerk - Stark 58,70. B-lijn: ï.Greijer - Hentzen 67,19; 2.Van Diest - Glas 63,59; 3-Bakkum - Nijman 58.33. Atlete Jolanda Linschooten vol energie aan de start in La Reunion. Aangeleverde foto HARDLOPEN AKERSLOOT - Jolanda Linschooten heeft de 160 kilo meter lange ultraloop op het Franse eiland La Réunion door opkomende griep halverwege moeten afbreken. „Vanaf Mare a Boua voelde ik me ziek worden, beroerd, rillerig, duize lig. Het kaarsje ging gewoon uit. Het is genoeg zei mijn lichaam. Het zou erg ongezond geweest zijn om door te gaan," schrijft de Akerslootse atlete op haar hardloopblog. Het uit stappen in deze wedstrijd, waar een jaar lang naartoe gewerkt was, is een bittere pil. „Als er een moment binnensluipt waarop ik mezelf zielig vind, de tranen voel duwen, maan ik mezelf met 'wees blij dat het verder niks ergs is, wees blij dat je heel bent en dat kim je blijven ook, daarom is het goed te stoppen en voorzichtig te doen'. In Cilaos sta ik evengoed te janken als ze mijn armband-met-chip doorknippen en het hoekje van mijn startnummer knippen." Overigens was Linschooten niet de enige uitvaller. Door overvloedi ge regenval was het parcours plaat selijk zo modderig en zwaar, dat maar liefst vijfenveertig procent van de 2400 deelnemers de eindstreep niet bereikte. Ondanks de teleur stelling op La Réunion kan Jolanda Linschooten terugkijken op een buitengewoon geslaagd ultraloop TAFELTENNIS HEILOO/LIMMEN - Na vier competitierondes doet tafelten nisvereniging Limmen-Heiloo het nog steeds boven verwach ting goed. Maar liefst vier teams doen mee om het kampi oenschap. Bij de senioren liggen het eer ste, derde en vijfde team nog op koers voor het kampioenschap. Bij Limmen 1 draaien met name Henk-Jan den Ouden, Mark Stoop en Yoran Kuyper zeer goed. De afgelopen vier duels werden door het vlaggenschip van de vereni ging overtuigend gewonnen. Bij Limmen 3 verkeren Wim Krom en Marcel Briefjes in zeer goede vorm. Koos Metselaar en Dewi de Vries zijn de hofleveranciers van het vijfde team. Ook het eerst jeugdteam maakt nog steeds alle kans op de titel. De komende week staat de belangrijke wedstrijd op het programma tussen Limmen 1 en Spirit 2. Het laatste nieuws van jeugd- speelster Sanne Briefjes: zij maak te een zeer verdienstelijk debuut op het landelijke B/C toernooi in Hoorn. Afgelopen zondag behaalde zij de eerste plaats bij voor de wel pen in de tweede poule. Een prach tig resultaat op zo'n groot toernooi. Geïnteresseerden kunnen een vrij blijvende training meemaken. De senioren houden een open training op vrijdag 21 oktober en maandag 24 oktober, beide dagen vanaf 20.00 uur. De jeugd houdt op vrijdag 21 oktober vanaf 18.30 tot 20.00 uur een open training. De vereniging is gevestigd aan de Hogeweg 61 in Limmen. Voor verdere informatie kunt u terecht bij Reinier Poelman: r.poelmanl@hetnet.nl. Sanne Briefjes succesvol in actie op het tafeltennistoernooi te Hoorn. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21