Het Beestenboetje blijft gewoon bestaan Kindermusical in de grote Kapel Samen in 't Praethuys Actie schoenendoos weer van start H E I L O O Ik streef naar perfectie. Zeker bij een uilvaart." 3 Associatie Uitvaartverzorging Tafelverhuur rommelmarkt Trefpunt Seinpaal bij Nijenburg wordt verplaatst Verras een kind met speelgoed rond de kerstdagen De mensenwn Associatie Uitvaartverzorging. Vertrouwd dichtbij. www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 UITKIJKPOST 19 OKTOBER 2011 Vervolg van voorpagina Zij hoopt dan ook dat er men sen zijn, die het Beestenboetje een warm hart toedragen en zich willen inzetten om de mogelijkheid van het knuffelen van de dieren voor kinderen te behouden. Gegadigden kunnen zich als vrijwilliger voor het Beestenboetje aanmelden bij het Vrijwilligers Informatiepunt (Marian van Dam) in Bibliotheek Heiloo. Dat er voor 2013 en 2014 ook voor de gemeente Heiloo flinke bezuini gen op komst zijn, is wel zeker. „De gemeente zal keuzes moeten maken op welke pimten in de begroting bezuinigd kan worden. Hierbij worden ook voorzieningen als het Baafje en het Beestenboetje nader bekeken. Wij willen dit graag samen met de burgers van Heiloo doen en nodigen iedereen uit om deel De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieuvriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via tel. 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per millimeter is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere millimeterprijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen metArnoud Mars, tel. 072-5330175 of per e-mail: info@uitkijkpost.nl. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudtzich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. te nemen aan de actie 'Beste idee van Heiloo'. Goede en uitvoerbare ideeën, ook over het Beestenboetje, zijn welkom!" Meer informatie over het Beste idee van Heiloo vindt men vanaf 1 november op de website van de gemeente www.heiloo.nl. HEILOO - Op 29 oktober om 15.30 uur zal een kindermusical worden opgevoerd in de grote Kapel van O.L.V. ter Nood. In de bedevaartkapel komt een podium waar een musicalgroep uit Helmond zal optreden. Toegang is 3,50 voor kinderen en 5,- voor volwassenen. De musical wordt uitgevoerd door een Kisi-groep. Kisi is ontstaan in Oostenrijk. Kinderen tussen zes en zestien jaar studeren een musical in en voeren deze op. Het thema van de musical is bijbels. Tijdens het instuderen wordt ook een onderdeel cate chese meegenomen. De Kisi-groep Helmond bestaat al sinds 2008 uit een kem van kinderen, geassi steerd door volwassenen. De kin deren zijn niet allemaal katholiek HEILOO - Loop eens binnen in 't Praethuys, centrum voor men sen met kanker en naasten op Westerweg 50 in Alkmaar. Voor informatie, een gesprek of voor deelname aan een ontspannende of creatieve activiteit. Donderdag 20 oktober is er van 10.30 tot 12.30 uur de bijeen komst 'Uitzaaiingen en hoe nu ver der'? Samen nadenken over wat er met u gebeurt en waar u hoop en kracht uitput. De bijeenkomst is zowel voor patiënten als voor partners. Maandag 24 oktober is er van 19.30 tot 21.00 uur zingen. Geniet van het samen zijn en laat u stem horen. Zangervaring is niet nodig. Dinsdag 25 oktober is van 19.15 tot 21.15 uur de jongeren inloop Talk2gether. Alle jongeren (12 tot 18 jaar) met een vader, moeder, broer of zus met kanker en zijn afkomstig van scholen en uit verschillende parochies. De Helmondse groep brengt op 29 oktober 'Lilli en de ongelofelijke come back'. Daarna wil Heiloo een eigen Kisi-groep opstarten, waarvoor kinderen uit de regio zich na de uitvoering kunnen aanmelden. De repetities worden op 3, 4 en 5 januari tijdens een musicalkamp in het Julianaklooster gehouden. De uitvoering vindt op 5 januari plaats in de Bedevaartkapel. Een profes sional van Kisi Nederland is zal de repetities begeleiden. Onder kinde ren uit het katholiek onderwijs en parochies in de regio zal hopelijk voldoend animo zijn om zich opge ven voor iets leuks als dit. Ook kinderen die van huis uit niets of weinig meekrijgen, zijn welkom! mogen mee doen. Woensdag 26 oktober van 10.00 tot 12.00 uur is er een workshop speksteen bewerken onder het motto: lekker bezig zijn en je hoofd leegmaken. Materiaalkosten: 3,50 per keer. Aanmelding is noodzakelijk. De maandagmiddag is gereserveerd voor Reiki, ontspanning voor uw lichaam en uw hoofd zodat u weer op eigen benen verder kunt. Op woensdagmiddag is onze mas seur in huis. Op donderdag kunt u bij onze schoonheidsspecialiste terecht. Wilt u uzelf of diegene die altijd voor u klaar staat eens lekker verwennen? Koop dan een Praethuys-opkikkerkaart. Openingstijden maandag tot en met donderdag van 10.00 tot 16.30 uur. Voor informatie belt u naar tel. 072-5113644 of mail naar info® praethuys.nl. Kijk op de website www.praethuys.nl HEILOO - Al verschillende jaren achtereen neemt de Willibrordusparochie uit Heiloo deel aan de actie 'Schoenendoos', dit in nauwe samenwerking met de Actie4kids. De actie is bedoeld om kinderen, die het veel minder hebben dan de kinderen in onze eigen omgeving, rondom de kerstdagen te verrassen met wat speelgoed, schoolartikelen en wat verzorgende middelen. U wordt gevraagd een normale schoe nendoos (dus niet van laarzen bij voorbeeld) en bijbehorende deksel te versieren met cadeaupapier en te bedenken of u de doos wilt vullen voor een meisje of voor een jongen. Er wordt een onderscheid gemaakt in de volgende leeftijds categorieën: van twee tot vier jaar; van vijf tot negen jaar en van tien tot veertien jaar. Mensen worden verzocht geen(!) oorlogsspeelgoed, snoepgoed, spullen met batterijen en zichtbaar vernieten speelgoed bij te voegen! Want het is nooit leuk om speelgoed te krijgen dat zicht baar al heel veel is gebruikt. De doos wordt afgesloten met een elas tiek (dus niet dichtplakken). U kunt uw schoenendoos afgeven bij de Willibrorduskerk, maar nog leuker is het om de schoenendoos door uw kind of kleinkind mee te laten nemen naar de viering van 13 november in die kerk, waarbij alle dozen worden overgedragen aan de Heilooër werkgroep, die zorg zal dragen voor vervoer naar een cen traal depot in Nederland. Vandaar zal alles worden afgeleverd bij de kinderen, die het meer dan goed kimnen gebruiken. Vervoer kost geld, dus men vraagt u voor elke schoenendoos ook ver zendkosten 5,-) af te geven/bij te sluiten. Wilt u meedoen? Brochures en enveloppen (voor de verzendkos ten) zijn verkrijgbaar bij het secreta riaat van de Willibrorduskerk. ADVERTENTIE HEILOO - Zaterdag 12 november van 10.00 tot 12.00 uur houdt het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo een gezellige rommel markt. Wilt u een tafel reserveren om uw spullen te verkopen, dan kimt u bellen met tel. 072- 5331297. De afmeting van de tafel is 0,80 x 1, 60 meter en kost 7,-. Slechts één tafel per persoon (geen handelaren) en op is op. HEILOO - Precies op de plek in het Heilooërbos, waar bij de zons ondergang op 21 juni een prachtig beeld ontstaat door de zonne stralen, heeft ProRail onlangs een storende seinpaal geplaatst. Wim Rijkelijkhuizen, inwoner van Heiloo, heeft hier een klacht over ingediend bij ProRail. En met succes! Hij ontving als ant woord dat de tracémanager de seinpaal zal laten verplaatsen. De datum van de verplaatsing is nog niet bekend. Aangeleverde foto Dit kleine meisje is zichtbaar blij met het gekregen speelgoed via de Willibrordusparochie. Aangeleverde foto Ilse de Vaal, Uitvaartleider UITVAARTCENTRUM: Westerweg 263, HEILOO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 3