Kom ook naar de Kleuterkerk! Tintje Anders Verkiezing 'Opa, Oma van het jaar' BEDRIJF BELICHT H E I L O O 5 1 ir MlDU! V T 1 T Ontmoeting met een superheld INGEZONDEN BRIEF Zomervakantie thuis in Heiloo Zwembad kopje onder? Trekking Zonnebloemloterij UITKIJKPOST 19 OKTOBER 2011 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 195 euro ex BTW. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. m Tekst en foto: Carolien Breed Wilma van Beest, Limmerweg 58,1935 AM Egmond-Binnen, tel. 06 49116119. EGMOND-BINNEN - Zo'n ontspannen en landelijke ambiance is maar zelden het decor voor een bezoekje aan de kapper! De knusse salon van Tint je Anders, die binnen de weldadige sfeer ademt van een bergchalet, ligt net even buiten de bebouwde kom van Egmond- Binnen, in een oase van landelijke rust omringd door groen. In de verte kan men de Egmondse abdij zien liggen. Dit natuurlijke aura vindt men niet alleen terug in de smaakvolle inrichting van de studio, maar ook in de formule van Tint je Anders en de producten waarmee eigenaresse Wilma van Beest werkt. Zij heeft bewust gekozen voor kleinschalig heid met een persoonlijke tintje. Want volledige aandacht en tijd voor iedere klant staan hoog bij Wilma in het vaandel. Tint je Anders biedt beslist een andere kappersbeleving! Wilma heeft de nodige vakkundigheid, ervaring en kijk op het uiter lijk van mensen. Anderhalfjaar geleden is ze voor zichzelf begonnen. In een rustig tempo heeft ze haar eigen invulling aan Tint je Anders gege ven, passend bij haar visie op haarstyling. Bij Tint je Anders kunnen zowel dames als heren voor knippen en/of kleuren terecht. Speciaal voor heren die overdag niet kunnen of dan het liefst een drukke kap perszaak mijden, is Tintje Anders ook elke donderdagavond (van 19.00 tot ongeveer 21.30 uur) geopend. „Om niet te hoeven wachten is het maken van een afspraak aanbevolen." Wilma gaat uit van de persoonlijke uitstraling van haar klant. ,,Een vlot en passend kapsel versterkt zijn of haar persoonlijkheid. Er zijn ook mensen die zo gewend zijn aan een bepaald model, dat ze er als het ware mee zijn vergroeid. Dan probeer ik hen, pas als ik hun ver trouwen heb gewonnen, voorzichtig over te halen aan iets nieuws te proberen en zo geleidelijk een nieuwe look aan te meten. Ter kennis making betaalt u slechts 12,50 voor een knipbeurt bij inlevering van dit artikel." Wilma werkt met producten op biologische basis, zowel voor kleu ring als voor haarverzorging, die vriendelijk voor de hoofdhuid zijn. Zoals de biologische haarverzorginglijn en stylingproducten van het Zwitserse merk Glynt, vervaardigd uit plantenextracten. Voor kleuring werkt ze met ammoniavrije (0%) producten van Lendan. „Allergische reacties of irritaties als gevolg van ammonia behoren hiermee tot de verleden tijd. Bovendien biedt Lendan een scala aan prachtige, natuur lijke kleuren die niet vermengd hoeven worden en een mooie glans hebben, zoals uit de serie So Unie. Voor grijs of zelfs wit haar zijn producten uit de Diamond serie weer ideaal om mee te werken. Deze zorgen voor een natuurlijk effect dat nauwelijks vervaagt en hebben een uitstekende grijsdekking." Wilma volgt de vakbladen en woont met regelmaat trainingen bij. Zo ook bij Lendan, om op te hoogte te blij ven van nieuwe ontwikkelingen in kniptechnieken en haar kennis van (nieuwe) producten te vergroten. HEILOO - Al bijna vijf jaar ver welkomt de Willibrorduskerk iedere eerste zondag van de maand circa dertig jonge kinde ren in de Kleuterkerk. De Kleuterkerk is een korte viering van 45 minuten, speciaal gericht op kinderen van drie, vier en vijf jaar. Ook jongere broertjes en zusjes, vaders, moeders, opa's en oma's zijn welkom. Tijdens de Kleuterkerkviering wordt een kaarsje aangestoken, er wor den samen liedjes gezongen, een gebed uitgesproken en geluisterd naar een eenvoudig verhaal uit de Kinderbijbel. Daarna wordt het ver haal met de kinderen nagespeeld. Tijdens een korte pauze in de ont moetingsruimte van de kerk, krijgen de kinderen een glaasje limonade en een kleurplaat over het thema van de viering. Voor de volwasse nen is er een kopje koffie of thee. Na de pauze krijgen de kinderen de gelegenheid zelf nog iets ver tellen wat ze belangrijk vinden. Tegelijkertijd met de Kleuterkerk viering vindt er ook een Kinderkerkviering plaats, in een andere ruimte in de kerk. Deze is bestemd voor de wat oudere kin deren, tot en met twaalf jaar. De Kleuter- en Kinderkerkvieringen zijn iedere eerste zondag van de maand om 12.00 uur, met uitzondering van 3 december (in verband met Sinterklaas) en 1 januari (Nieuwjaarsdag). Eerstvolgende vieringen: 6 novem ber, 8 januari en 5 februari. Willibrordusparochie, Westeiweg 265, Heiloo. Kijk voor foto's van de vieringen en meer informatie op www.willibrorduskerk-heiloo.nl. HEILOO - Naast Moederdag, Vaderdag bestaat er nu ook een Opa Oma dag in Heiloo. Woensdag 23 november is de eerste Opa Oma dag van Heiloo. Op deze dag wordt de Opa, Oma van het jaar 2011 gekozen. Alle kleinkinderen uit Heiloo kimnen hun opa of oma aanmelden voor de verkiezing 'Opa, Oma van het jaar 2011'. Dat doen zij met een tekening, een verhaal, een muziekstuk of een knutselwerk. Dit kunnen zij voor 1 november inleveren bij Bibliotheek Heiloo. Uit de inzendingen worden tien opa's en/of oma's geselecteerd, die met him kleinkind deelne men aan de grote verkiezing op 23 november in de muziekschool. De winnaar van de Opa en Oma van het Jaar 2011-verkiezing gaat samen met zijn/haar kleinkind voor een gezellige voorstelling naar De Beun. HEILOO - Zaterdag 15 oktober stond er een ontmoeting met een echte superheld op het programma van Bibliotheek Heiloo. Het ging om de imker Jan Jansen. Jan had een observatiekastje mee met levende bijen en gaf een demonstratie 'honingslingeren'. Ook werden er waskaarsjes gemaakt en honing geproefd. Jan Jansen vertelde natuurlijk ook van alles over bijen. De kinderen hebben er veel van 'opgestoken'! Foto: Ricardo Marcker Uw brief mag niet meer dan 200 woorden bevatten, geen op personen gerichte verwijten en aanvallen bevatten, politieke partijen mogen hun discussie in de raad niet voortzetten via de Uitkijkpost Uw ingezonden brief mag niet al eerder in andere media zijn geplaatst en anonieme brieven worden niet geplaatst. De redactie behoudt zich immer het recht voor om brieven in te kor ten, gedeeltelijk - of niet te plaatsen. Door omstandigheden was ik dit jaar genoodzaakt thuis te blijven in de vakantie. Heerlijk in het eigen mooie Heiloo met al zijn topvoorzieningen en prachtige natuur. Een gemeente om trots op te zijn in alle rust en met alle comfort, 's Ochtends vroeg uit de veren, achterstallig (tuin) onderhoud: u kent het wel. Het weer zat niet altijd mee, maar toch lekker een jaartje niet naar Frankrijk met de caravan. Maar ineens was ik het zat. Elke dag van ongeveer 07.00 tot 09.00 uur leek Heiloo wel een andere gemeente geworden: vliegtuigen vlogen af en aan, niet één dag maar elke dag. Vanuit Egmond aan Zee draaiden ze vanuit zee landinwaarts en vlogen over Heiloo West richting Castricum en Limmen. Het lawaai was nog niet in zuidelijke richting weg gestorven of het zwol al weer aan in het westen. Tussen 08.00 en 09.00 uur kwamen er 37 vlieg tuigen over Heiloo West. Na half tien werd het wat minder. Mijn schoondochter woont al jaren in Amstelveen en ik vond het bij haar tijdens een koffie bezoekje nog wat rustiger dan hier. Ik weet dat dit schrijven geen enkele zin heeft want talrijke mensen zijn hier al mee bezig (geweest). En terecht denk ik nu: want het is een hinder lijke overlast. Dat het overleg in CROS verband gestaakt is kan ik me voorstellen. Want de vliegbe wegingen lijken alleen maar meer te worden. Jammer van dat mooie rustige Heiloo! Naam bij de redactie bekend Is het u ook opgevallen dat zwem baden het tegenwoordig zwaar hebben? Ze kosten teveel geld of voldoen niet meer aan de actuele kwaliteitseisen. Een particulier in Heiloo had zijn privébad tot een prachtig instmetiebad gemaakt. Kleinschalig en kosteloos voor de gemeenschap. Vele Heiloose kin deren genoten er langere tijd van him zwemlessen. Ja, dat leest u goed: ze vonden de zwemles leuk! Velen zouden ervan kimnen blij ven profiteren: kinderen voor les, ouderen voor lichaamsbeweging en gehandicapten voor ontspanning en therapie. Maar wat gebeurt: als de gemeente na veel vertraging (het bad is bijna een jaar dicht!) einde lijk erkent dat alle vergunningen in orde zijn, wordt weer een nieuw bezwaar-register opengetrokken. We gaan nog eens aan regels ten onder in dit land. Kopje onder. Mevrouw Groot, Heiloo HEILOO - Maandag 24 okto ber is de trekking van de Zonnebloemloterij. Als u loten gekocht heeft, van één van onze medewerkers, privé, of in 't Loo, dan kimt u kijken of u in de prijzen bent gevallen. Kijk op www.zonnebloem.nl. WWW. Krantje lezen op internet

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 5