Nieuw: Rabo AZ Rekening Rabobank Rabobank kunstveiling 8 Eigen collectie onder de hamer voor het goede doel Open nu een Rabo AZ Rekening en scoor een unieke voetbal met handtekeningen. Activiteiten en evenementen www. ra bo ba n k.n l/n kl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Ben jij een echte fan van AZ? Dan heeft de Rabobank nu iets speciaals voor jou: een Rabo AZ Rekening*! Deze rekening kun je nu openen bij de Rabobank. Als welkomstcadeau ontvang je een bijzondere AZ voetbal met handtekeningen van alle spelers en trainers, een handige Rabo AZ afschriftenmap en een bankpashouder. Rabobank. Een bank met ideeën. www.raboazrekening.nl Rabobank. Een bank met ideeën. Colofon 19 OKTOBER 2011 UITKIJKPOST /?c?bo Journaal Er™" Vraag naar de voorwaarden bij de Rabobank. nieuwsberichten. Hopelijk wordt u zo enthousiast dat u op onze veiling wilt bieden op een of meerdere kavels. Aanmelden kan via kunstveiling@ nkl.rabobank.nl. De Vrienden van de Schoorlse duinen en de bank hopen op een geweldige opbrengst op 14 november. Wij zien uw aanmelding graag verschijnen! Maandag 14 november gaan 68 kunstkavels onder de hamer in De Blinkerd in Schoorl. Het betreft kunstwerken die in de loop der jaren door onze bank zijn aangekocht. Nu vrijwel al onze kantoren heringericht zijn, is er letterlijk'kunst op zolder' komen te staan. Onze bank gaat de 68 werken veilen en laat de opbrengst volledig ten goede komen aan een goed doel uit ons eigen werkgebied: de stichting Vrienden van de Schoorlse duinen. Zoals u bekend zal zijn, hebben de duinen door de branden van de afgelopen jaren veel schade geleden. De opbrengst van de veiling wordt gebruikt om de gevolgen van de duinbranden weg te werken. Rabobank Bent u op zoek naar een kunstwerk voor boven uw bank? Of nieuwsgierig of het schilderij erbij zit dat u al tientallen jaren kent uit uw eigen Rabobank kantoor? Bekijk dan op www.rabobank.nl/nkl de catalogus met een overzicht van alle werken en een biografie van de kunstenaars. U vindt de catalogus onder de 21 t/m 30 okt. Kunstl Odaagse in Bergen - Bergen aan Zee (www.dekunstl Odaagse.nl). Onze bank is hoofdsponsor. 31 oktober Najaarsbijeenkomst Ledenraad in Castricum. Thema: Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen. 2 november Handelsdag Ledencertificaten (www.rabobank.nl, bij Beleggen) 5 november Startersdag Kamer van Koophandel bij Hogeschool InHolland in Alkmaar. Adviseurs van onze bank gaan hier in gesprek met aspirant-ondernemers. 5 november 2Be2Gether, mixed sportdag voor kinderen met en zonder beperking in de Europahal in Bergen. Onze bank is sponsor. 7 november Ondernemerscongres CAL in Van der Valk hotel Akersloot. Thema: Gastvrij ondernemen. 14 november Kunstveiling collectie Rabobank Noord- Kennemerland in De Blinkerd in Schoorl. De opbrengst is voor de Vrienden van de Schoorlse Duinen. "Landschap Boames" van de Bergense kunstenaar Dirk Trap 7 922- 7 993), één van de 68 te veilen werken. Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2c, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E info@nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 8