Allintext nu ook top dealer emaille borden Kids Lifestyle in Winkelhof 't Loo Diabetesweek eerste week november nraa E H E I L O O 13 INGEZONDEN MEDEDELING KERK DIENSTEN 0 u PAPIER INGEZONDEN BRIEF Vliegtuigoverlast Goede opvoeding bespaart veel geld POLITIEBERICHTEN Auto in brand gestoken Verlichtingscontrole mm UITKIJKPOST 26 OKTOBER 2011 HEILOO - Naast Allintext reclame en belettering, waar u terecht kimt voor onder andere autoreclame, reclameborden enzovoorts, levert Allintext nu ook emaille borden. Met ingang van 24 oktober is Allintext emaille borden gevestigd in de winkel van Bolten Verf Wand. In een gedeelte van deze zaak is een wand voorzien van een display waarop de diverse mogelijkheden worden gepresenteerd op het gebied van emaille borden. Van huisnummers met of zonder naam, naamplaatjes, straatnaamborden, baby geboorte bord jes, waarschuwings- en veiligheidsborden tot en met een foto op emaille uit gevoerd in zwart/wit of sepia. Alle gegevens en prijzen kimt u terugvinden in de catalogus welke bij de display ligt. Middels een bestelformulier kimt u uw voorkeur aangeven voor bijvoorbeeld lettertype, kleur ondergrond of kleur opdruk. Voor meer informatie kimt u contact opnemen met Allintext reclame en belettering, tel. 06-17879780 of middels e-mail: info@allintext.nl. Allintext emaille borden is gevestigd in de winkel van Bolten Verf Wand, Westeiweg 259 in Heiloo, tegenover de bibliotheek. HEILOO - Op zaterdag 29 oktober vindt voor de derde maal Kids Lifestyle Heiloo plaats op de pleinen van Winkelhof 't Loo, waarbij een zeer breed aanbod wordt gepresenteerd. U kunt op 29 oktober in Winkelhof 't Loo terecht voor informatie over kinderopvang bij de kraam van Kids Oonlie. Wilt u meer weten over babymassage of creatieve therapie drama dan kimt u bij Praktijk Camee uw vragen stellen. Dit jaar staat makelaar Blokdijk met een kraam voor informatie over het aanschaffen van een nieuwe woning bij gezinsuitbreiding, waarna u meteen kunt doorlopen naar de stand Huis van Binnen voor een gedegen interieuradvies. Voor gezinsvakantie is daar Tendi met informatie over imieke kampeerlocaties. Kids Lifestyle Heiloo presenteert: Babskleertjes.nl, Ninie kinderkleding, High Five Kinderkleding en 4Fun Fashion, die naast kleding ook skateboards komt showen. Voor cadeauartikelen kimt u ook op Kids Lifestyle terecht: In Basics komt met original kaasplanken en basic (woon)accessoires, Made By Me heeft zelfge maakte knuffels, luiertassen, vlaggen en slingers, Troel voor Kids baby- en cadeauartikelen en er is een kraam met kinderaccessoires. Kortom: er valt genoeg te zien en te beleven op 29 oktober van 10.00 tot 16.30 uur op de pleinen van Winkelhof 't Loo. Tijdens Kids Lifestyle Heiloo is er voor alle kids een gratis suikerspin! HEILOO - Ongeveer één miljoen Nederlanders hebben diabetes, suikerziekte. Iedereen kan het krijgen en iedere dag komen er in ons land tweehonderd men sen met diabetes bij. Dus waar schijnlijk kent u al iemand met diabetes. Veel mensen denken dat diabe tes wel meevalt, maar helaas kan het ernstig zijn. Diabetes leidt ook vaak tot andere ziekten of klach ten. Zoals hart- en vaatziekten, dementie en problemen met ogen, nieren en voeten. Het Diabetes Fonds houdt elk jaar een col lecte. Het opgehaalde geld gaat naar onderzoek om diabetes beter te behandelen of te voorkomen. Vorig jaar haalden de collectanten ruim twee miljoen euro op in heel Nederland. Het Diabetes Fonds betaalt in Nederland het meeste onderzoek naar diabetes. Er is al veel bereikt, waardoor mensen met diabetes gezonder en langer kun nen leven. Zo is ontdekt hoe diabe tes type 1 ontstaat, dat is een fout van het afweersysteem. Daardoor kan nu bij sommige kinderen dia betes worden afgeremd. Ook is er nu bijvoorbeeld betere begelei ding van mensen met diabetes en depressie, wat vaak samengaat. Hierdoor voelen mensen zich beter en ze blijven gezonder. Geld voor meer onderzoek is hard nodig. Help het Diabetes Fonds, want alleen met uw hulp komen er oplossingen! Geef daar om gul aan de collectant die van 31 oktober tot en met 5 november bij u langs komt. Protestantse Gemeente Heiloo Ter Coulsterkerk Holleweg Zondag 10.00 uur: ds E.J. Kooiman. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind, kindernevendienst GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering m.m.v. Zanggroep, voorgan ger pastor Bart Koet. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met De Brug, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met Herenkoor, voorganger J. Veldt. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur: eucharistievie ring, vrijdag 09.00 uur: eucharistie viering, zaterdag 12.00 uur: eucharis tieviering. Zondag 09.00 uur: gelezen eucharistieviering, 10.30 uur: eucha ristieviering celebrant kapelaan B.C. Beemster en koor Miller Sisters, 15.00 uur: Lof. Maandag 12.00 uur: eucharis tieviering, dinsdag 12.00 uur: eucha ristieviering, koor Schola Cantorum Kennemerland, woensdag 19.00 uur: eucharistieviering, celebrant rector G.H.B. Bruggink en kapelaan B.C. Beemster, koor Ubi Caritas. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met spontaan koor, voorganger pastor J. Veldt. Zondag 10.00 uur: woord - en Communieviering met Afrikaans koor Saosaoloza, voorganger pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pin (17.00 uur), Dierenbescherming Noord Holland Noord, De Kwakelkade 2c, Alkmaar, tel. 51-50071, e-mail: info@dierenbe- schermingnhn.nl, www.dierenbescher- mingnhn.nl. Vogelopvang De Strandloper: 0226- 343495 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900-2021210 (E 0,10/min). Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 18-5, Alkmaar, tel. -5114861, fax -5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00- 17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, www.dierentehuisalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. -5332879, e-mail: info@vissenbeschenning.nl, internet: www.vissenbeschenning.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 3-5, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alann- nummer: tel. 51-50173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Vermist Lapjespoes, wit, zwart, rood, 1 jr, Tummie Kennemerstraatweg Stationsweg Heiloo. Cyperse kater, gec., wit aan de kop, witte kin en bef, fors, 12 jr, Slash, Westerweg Limmen. Gevonden Kater, beige rood, scheurtje in rech teroor, donkere vlekjes op helroze onderlip, De Sonneveld Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: tel. 072-5332879. Castricum: Ria Dol, tel. 0251-658504. families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5325720. Kerkdiensten Egmond H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met kinderkoor. Dinsdag 19.00 uur: eucharistieviering - Allerzielen. Maria Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur: communieviering met St. Caecilia. Dinsdag 09.30 uur: eucharistieviering - Allerheiligen. Woensdag 19.00 uur: eucharistieviering - Allerzielen. H. Adelbert Egmond Binnen Zaterdag 19.1-5 uur: eucharistieviering. Woensdag 09.30 uur: Allerzielen. H. Agnes Egmond aan Zee Zaterdag 19.00 uur: avondgebed. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering. Protestantse gemeente Egmond Zondag 10.00 uur: Egmond aan Zee, voorganger ds R.J. Bakker. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7-510700/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar Koningsweg 12, info: 072-5123864 Zondag, 10.00 uur: ds C.H. Cornelissen, Alkmaar. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zondag 10.00 uur: familieviering met kinderkoor, voorganger pas tor H. Hudepohl. Woensdag 19.00 uur: gebedsviering met dameskoor, voorganger pastor H. Hudepohl - Allerzielen. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur: Castricummerweg Uitgeest, voorganger ds M. de Vries. Monastiek centrum Zeeveld Dagelijks 08.30, 12.30 en 20.30 uur: gebedsdienst; 09.00: stiltemeditatie. Monastiek centrum Zeeveld/ Stichting Jan XVII, Noorderstraat 2, 1901 MT Castricum, www.janl7.nl. Laatste zaterdag van de maand Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie in plan Ypestein (noord) ine. de Domplvloetlaan en Groenelaan, plan zuid, en plan west tussen Ewisweg - Het Zevenhuizen - Het Malevoort (ine. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer verzamelplaat sen langs de weg, vóór 09.00 uur. Laatste maandag van de maand Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie, plan Ypestein zui delijk gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverzamel- plaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Ook dan is brengen mogelijk tussen 18.00 en 19.00 uur naar de parkeer plaats bij school. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportver eniging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, con tainer naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Uw brief mag niet meer dan 200 woorden bevatten, geen op personen gerichte verwijten en aanvallen bevatten, politieke partijen mogen hun discussie in de raad niet voortzetten via de Uitkijkpost. Uw ingezonden brief mag niet al eerder in andere media zijn geplaatst en anonieme brieven worden niet geplaatst. De redactie behoudt zich immer het recht voor om brieven in te kor ten, gedeeltelijk - of niet te plaatsen. Onlangs stond er een ingezonden brief in de Uitkijkpost met het onderwerp vliegtuiglawaai. Met de inhoud was ik het volkomen eens. Echter die herrie is NIET alleen 's morgens tussen 07.00 en 09.00 uur. Vandaag, zondag 23 oktober begint inderdaad die herrie continu tussen 07.00 en 09.00 uur. Niets genieten van een stille zondagochtend met een kop koffie, 's Middags heb ik het Monnikenpad gewandeld, prach tige wandeling, echter.... U raadt het al: ik werd constant begeleid door die rot herrie. Vanavond aan tafel en nu (19.26 uur) nog steeds continu die rot vliegtuigherrie. Is Heiloo het nieuwe Amstelveen geworden? Laten we hopen van niet. Is niet goed voor de gemeen te. Doet politiek Heiloo hier wat tegen? Of is het Haagse 'gedogen' besmettelijk overgewaaid samen met die vliegtuigherrie? Ik ben het met de onbekende schrijver eens: Heiloo is een prachtige gemeente om te wonen, maar wordt onder andere door deze herrie knap irritant verpest. Paul Scherrenberg, Heiloo In het kader van het fantastische plan van onze gemeente om de burgers te betrekken bij het besparen van geld, het volgende: Afgelopen zondag 23 oktober 16.30 fiets ik langs het speelter rein op de Sonneveld in Ypestein. Ik zag nog net hoe een stuk of tien jongens (leeftijd brugklas sers, ik herken ze van de school pleinen in Ypestein) wegfietsen en rennen en even later komen de vlammen uit de coniferenhaag die aan het speelterreintje grenst. Hoe ernstig de brand is kan ik niet inschatten want naast dat ik een baby op de fiets heb staat er ook nog een kleuter zonder geduld naar me te roepen en ik kan dus niets andere doen dan 112 bellen. De brandweer moet komen en ik heb niet gezien met welk materieel ze uitrukten. Mensen: er kan veel gemeen schapsgeld bespaard worden als wij onze pubers vertellen dat het erg dom en vooral helemaal niet stoer is om een brandje te stichten. Inge van Velzen- Zoeter, Heiloo HEILOO - Afgelopen vrijdag 14 oktober is rond 20.00 uur op de Nijenburgeiweg een auto in brand gestoken. De auto stond in een weiland en bleek de dag ervoor in Twente te zijn gestolen. De politie doet onderzoek. HEILOO - Op donderdagavond 20 oktober hield de politie tussen 20.45 en 21.15 uur een verlich tingscontrole op de Stationsweg in Heiloo. In totaal kregen vijf (brom)fietsers een bekeuring omdat zij met defecte verlichting reden. De collectanten van het Diabetes Fonds komen er vanaf 31 okto ber weer aan! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 13