Marga's Haarmode! 'Hoofdpijn' Richard Van der Veldenstraat 7 1851 HS Heiloo, Tel. 072 - 5323030 www.vanderlakenlichtadvies.nl e-mail: vdlaken.lichtadvies@tip.nl Vanaf 1 november feestelijke acties bij Ter gelegenheid van de geheel vernieuwde salon! Dusseldorperweg 105, Limmen 072 5052456 Daarom 2 weken lang; elk 2e verkoopproduct van L'Oreal Professionnel voor de halve prijs! Deze worden verpakt in een cadeauverpakking met een geurflesje. In de periode van 1 november t/m 5 november krijgt u bij een knip- en duo-kleurbehandeling een mousse of masker t.w.v. 4.95 cadeau! Vrijdag 4 november is er een visagist aanwezig die u kan voorzien van de nieuwste tips en trends op het gebied van make-up. Dinsdag 8 november is er vanaf 13.30 uur een kleurspecialist van L'Oreal Profes sionnel aanwezig om samen met u een uitgebreid advies op maat te geven zodat u met een passende kleur onze salon verlaat. Natuurlijk wordt er tijdens deze gehele periode een hapje en een drankje geserveerd. Maak een afspraak en laat u inspireren door de nieuwe salon en daarbij onze vakkundigheid en de professionals die voor u klaar staan. Hoofdpijn wordt meestal veroorzaak door een combinatie van hiernaast genoemde factoren. Hoofdpijn is door mij met een specialistische meervoudige behandeling in combinatie met richtlijnen in het dagelijks leven en inzicht geven makkelijk te verhelpen. Indien er in het verleden röntgenfoto's of mri-'s zijn genomen neem deze mee bij het eerste consult. irhfltfl P AlfllPt Giadiolenveld 45 Tel. (0251 67 15 9B Voor afspraak of informatie kunt u op de pvllUI I IV I 1901 LR(asliicum Praktijk@RithardPolfliet.nl website: www.richardpolfliet.nl kijken of contact opnemen via tel: 0251 -671598 of e-mail: praktiik@richarclpolfliet.nl Manuele Therapie Sport Fysiotherapie Dry Needling Toegepaste Kinesiologie Physical Coaching NAJAARSBIJ LAG E 201 1 Eén van de meest voorkomende klachten in het dagelijks leven is hoofdpijn. Er zijn vele soorten hoofdpijn: migraine, tensionheadache, clusterhoofdpijn, weekendhoofd pijn, occipitale hoofdpijn etc. Mensen somatiseren hoofdpijn klachten vaak door te denken dat dit uitsluitend komt door een afwijking in het lichaam. Aan hoofdpijnklachten kunnen inderdaad lichamelijke oorzaken ten grondslag liggen. Mijn ervaring is echter dat met een goede behandeling èn een verandering in het gedrag hoofdpijnklachten geheel tot grotendeels te verhelpen zijn. 'Pain is a warning that something is wrong'. Zelf zie je vaak niet wat er gaande is. Pijn is een signaal dat er iets moet veranderen. Daarom is het goed dat er een specialist in het menselijk lichaam en menselijk gedrag met je meekijkt. Ik som een aantal voorbeel den op die uit een gedegen intakegesprek en onderzoek door een ervaren manueel therapeut met specialismen te herkennen zijn. Manuele Therapie Fysiotherapie Sport FyslotheraP1® Dry Needling Toegepast Kinesiology Harteoherentic Taping KaaK1ys>otherap'e physical Coaching Blokkades in de wervelkolom, specifiek tussen schedel, atlas en draaier. Verhardingen en verkortingen in spieren, m.n. in monnikskapspier. Water tekort. Bij teveel koffie en alcoholgebruik, kant-en-klaarmaaltijden, maar ook lichamelijke inspanning of sport met onvoldoende watergebruik. Allergieën. Bekend zijn chocolade, nachtschadenproducten bv. aardappelen. Gewrichtsklachten in de kaak, bovenrug of bij een bekkenscheefstand. Hoge bloeddruk. Bv. bij lichamelijke stress, emotionele blokkades, bewegingsarmoede, problemen met keuzes maken ("kiespijn") ofte volle agenda. Gebrek aan ventilatie. In het lichaam door verkeerd ademen (tekort buik-adem halen bij verkeerde houding) of in huis met de ramen dicht of airco. Verkeerde ergonomie: houdingsinsufficiëntie bij computer, autorijden, fietsen, in de bank, verkeerde leeshouding. Triggerpoints. Pijnlijke verhardingen in de spieren in nek-, schouderregio die uitstralende pijn geven in hoofd, nek, arm.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 6