Foresters boekt benauwde overwinning Wandelnetwerk Bergen, Alkmaar, Heiloo A Jongens TV Liimnen Najaarskampioen Voetbalclub van het jaar verkiezing So you think you can dance? SPORT Ij 23 Hoofdsponsor verlengt contract met De Foresters Veel verrassende wandelroutes UITSLAGEN Loopgroep Egmond zet ook de klok terug Eileen Groenland sterk Spannende partijen bij damclub Heiloo UITKIJKPOST 2 NOVEM BER 2011 VOETBAL HEILOO - De Foresters was vanaf het begin de bovenlig gende partij in de wedstrijd afgelopen zondag tegen FC Den Helder. Het elftal wist de vele kansen echter niet te verzilve ren. Pas vijf minuten voor het einde viel de beslissing na een eigen doelpunt van Den Helder. Met aanvoerder Carlo Smit terug na zijn schorsing, maar zonder de geblesseerde Tjeerd Meijer, begon De Foresters de wedstrijd tegen Den Helder dat in de laatste competitie wedstrijd thuis tegen KFC met 0-10 had verloren. Zo'n grote verliespar- tij had het weer kimnen zijn voor de Nieuwediepers. In de eerste drie minuten waren er voor het doel van Den Helder al twee levensgrote kan sen voor respectievelijk Niels Kok en Joey Breed. Samen met Jeffrey Klijbroek en Nick Kramer bleken zij bijna de gehele wedstrijd een plaag voor de verdediging van Den Helder. Ook Jesper Hut stond aan de basis van veel aanvallen. Den Helder kwam er slechts spo radisch uit. Hun aanvallen smoor den meestal al op het middenveld, behalve in de twintigste minuut. Aanvoerder Arjan Wisse wist na goed doorzetten Misscha Haddad Sanz te bereiken die uit het niets dia gonaal onhoudbaar inschoot voor keeper Tijs Laagland. Na deze tegen valler heipakte De Foresters zich snel en maakte in de 44te minuut de gelijkmaker. Een mooie pass van Jeffry Klijbroek leidde tot een lange dribbel van Joey Breed, die zich worstelde langs twee verdedigers en tenslotte keeper Kistenmacher verschalkte met een schot tussen de benen. Ook de tweede helft liet veel aan vallen van De Foresters en veel kan sen zien, die niet leidden tot goals. In de 51ste scoorde Foresters uit een penalty, genomen door Nick Kramer. Maar van de voorsprong mocht De Foresters niet lang genieten. Een vrije trap in de 57ste minuut op doel bracht de stand op 2-2. Foresters bleef aandringen en wilde winnen. Een vrije trap van Niels Kok in de 85ste werd van ongelukkig richting veranderd door verdediger Kanappu. Met deze 3-2 werd De Foresters beloond voor het goede en aanvallende spel. Het blijft koploper in de tweede Klasse A en kansrijk voor het winnen van de eerste periodetitel. HEILOO - Vorige week dinsdag werd bij Het Vennewater het ver lengde contract van De Foresters en hoofdsponsor Café de Wit getekend. Hierdoor zal Café de Wit opnieuw voor drie jaar aan de club verbonden zijn, waar men bij De Foresters uiteraard zeer verheugd over is. Na de formaliteiten gingen Lex en Jolande, de eigenaren van het café, op de foto met de selectie. De spelers hadden voor deze gelegenheid het nieuwe tenue aangetrokken. Vanwege de weersomstandigheden werd naar binnen uitgeweken om de foto te nemen. Aangeleverde foto WANDELSPORT REGIO - Het netwerk van wan delroutes door de gemeenten Bergen, Alkmaar en Heiloo omvat veel verrassende rou tes door fraaie landschappen, over boerenlandpaden en langs cultuurhistorisch interessante locaties. Het wandelnetwerk in West- Friesland leidt u over de histori sche Omringdijk, die een prachtig uitzicht biedt over het IJsselmeer en de Vooroevers. U loopt ook door karakteristieke lintdorpen en natuurgebieden. Hoe werkt het? Bij de startpunten van het wan delnetwerk of met behulp van de overzichtskaart kunt u een route kiezen. U bepaalt zelf de lengte en omgeving van uw wandeling. Bij elk startpunt staat een informatie paneel met een kaart, die alle wan- De kampioenen, van links naar rechts: Jordi de Boer, Dani van Halderen, Jacco de Jong, Wessel Hoeben, Nino Peemen en Thomas van Dijk. Aangeleverde foto LIMMEN - Voor het tweede jaar heeft tennisvereniging Limmen meegedaan met de jeugd najaarscompetitie. Dit jaar deden er vijf teams mee op de zondag en één team op de woensdagmiddag. Het team jongens tot en met tien jaar dat op de woensdagmiddag speelde is kampioen geworden. Hoewel de eerste wedstrijd werd verloren lieten de jongens de moed niet zakken en wonnen vervolgens de volgende twee wedstrijden. De derde wedstrijd werd gelijk gespeeld om de spanning erin te houden. Toen het er in de laatste wed strijd echt op aan kwam zetten de jongens alles op alles en wisten met een 5-1 winst overtuigend kam pioen te worden. VOETBAL delroutes in de omgeving toont. De wandelroutes hebben verschillende kleuren en vormen samen een groot netwerk. In het gebied zijn de rou tes in twee richtingen aangegeven met gekleurde pijlen. Aan de hand van die kleuren kunt u zelf uw route kiezen én vinden. Zo kimt u bijvoor beeld beginnen met een stuk van een rode route en ondeiweg bij een keuzepunt (waar routes splitsen of kruisen) overstappen op een gele route. Bij een volgend keuzepunt kunt u dan bijvoorbeeld de blauwe route volgen om terug te wandelen naar het startpunt. Het wandelnetwerk wordt de komende jaren verder uitgerold in de provincie Noord-Holland. Wanneer hierover meer infor matie beschikbaar is, kimt u deze terugvinden op de website www.wandelnetwerknoordholland. nl HEILOO - Alle voetbalclubs in Heiloo zijn genomineerd voor De Voetbalclub van het Jaar Verkiezing 2011. Deze verkie zing draait om de waardering van de leden en supporters. Een kleine voetbalclub heeft daar door evenveel kans als een grote voetbalclub. Iedereen kan via www.voetbal- clubvanhetjaar.nl een stem uitbren gen op een voetbalclub uit Heiloo. Bij het uitbrengen van een stem maakt men direct kans op één van de vier volledig verzorgde reizen naar een wedstrijd in de Premier League en een iPad2. Bij het stem men kan men cijfers geven voor sfeer, accommodatie, bestuur/orga nisatie en spelopvatting van de club. Er kan op alle voetbalclubs in Nederland worden gestemd. Er wordt onderscheid gemaakt in drie categorieën: Amateurclubs, Topklassers en Betaald Voetbal Organisaties. De voetbalclubs in Heiloo dingen ook mee naar de Provincie Award. Er kan tot en met 22 december gestemd wor den op de voetbalclubs in Heiloo. Amateurclubs hebben minimaal 100 stemmen nodig om een Voetbalclub Award te kunnen winnen, topklas sers 200 stemmen en profclubs 500 stemmen. Voor iedere stem keren de sponsors van deze verkiezing 0,05 uit aan een goed doel naar keuze. Iedereen die stemt kan kie zen uit de volgende drie goede doe len; De Johan Cmyff Foimdation, Stichting Spieren voor Spieren en De Dirk Kuyt Foundation. HEILOO - In verband met haar opleiding is Marissa Santibanez Vargas helaas gestopt met het geven van Streetdanceles bij Gym- en Turnvereniging Heiloo. Zij wordt opgevolgd door de enthousiaste Claudia van Galen. Claudia kan naast Streetdance ook uitstekend Jazzdance geven en zal dit zeker in haar lessen terugbren gen. De danslessen worden gegeven op dinsdagmiddag. Met name voor het tweede uur dat om 18.00 uur begint, is er nog ruimte voor meiden vanaf tien jaar die op de nieuwste muziek willen dansen. Claudia heeft bij de lessen van Marissa gekeken, heeft erg veel zin om te beginnen en is inmiddels bezig met het uitwer ken van een leuke choreografie. Houd je van dansen? Kom dan een keertje meedoen. Kijk voor meer informatie op www.gth-heiloo.nl. Damclub Heiloo R7: S.Droog - A. Stegeman 1-1; P.Heine - A.Valkering 0-2/ S. Klerk - F.Schouten 1-1. R8: S. Droog - A. Valkeringi-i; P. Heijne - A. Stegeman 0-2; C. van Lieshout - S. Klerk 2-0. Schaakclub de Oppositie Uitslagen senioren: Bouma - Verhoeff 1-0; Smith - Bosma remise; Folkertsma - Kerst remise; Jongkind - Van der Werft 1-0; Limmen - van Etten 1-0; Van der Ark - Miihren 1-0; Sauer-Maas 1-0; Woudstra - Rump remise; Heeringa - Gandossi 1-0; Van Foreest - Huffnagel 0-1; Blom - de Jager 0-1; Van den Brink - Jonkheer remi se; Booij - Smoor 0-1. Heilooër Bridge Club Donderdagavond competitie, tweede ronde, eerste zitting. A-lijn: 1. Boukens - Neefjes 64,58; 2. De Bruyckere - Stark 57,81; 3. Fam. de Nijs 54,17. B-lijn: 1. Haan - van Loon 58,33; 2. Koenders - Van der Wardt 55,83; 3. Haan - Hurkmans 53,75. C-lijn: 1. Rohn - Zuurbier 56,77; 2. Fam. Cnossen 56,77; 3. Smit - Smit 54,17. D-lijn: 1. Fam. van der steen 61,98; 2. Fam. Soeters 55,73; 3. Fam. Steur 52,60. Dinsdagavondcompetitie: A-lijn: 1. Coebergh - Kemmere 70,31; 2. Noordenbos - Voskuil 63,02; 3. Olgers - Weel 54,69. B-lijn: 1. Oosterwijk - Warmenhoven 58,33; 2. Poulissen - Verhey 54,17; 3. Lodder - Schaaper 52,60. EGMOND - Ook de loopgroep Egmond zet de klok terug; zij gaan een half uurtje eerder trai nen op de zaterdagmiddag in de duinen. De verzamelplek is weer kruising Middenweg/ van Oldenborghweg tussen 15.15 en 15.30 uur. Vanuit daar gaan ze onder professionele begeleiding van Herman Admiraal lekker los! Als u dit ook leuk lijkt, kom gerust een keertje meedoen. Wel of niet getraind maakt niet uit. Iedereen loopt op zijn/haar eigen niveau. Het gaat erom samen sportief bezig te zijn. Lopers die ergens met een wedstrijd mee doen mogen him tijd doorgeven aan Knier Genet tel. 072-5064453. HEILOO - Trias atlete Eileen Groenland, al jaren deel uitma kend van het RTA team, is het cross seizoen sterk begonnen door bij de Parkcross in Hoorn bij de dames als vijfde te eindi gen. Met deze klassering toont Eileen aan de aansluiting te heb ben gevonden met de regionale top. De cross was de eerste van het Roele De Vries Circuit. Bij de junioren presteerde Bastiaan Bournan sterk door op de 2,7 kilometer als derde te eindigen. Coen Ursem, pas lid van Trias, behaalde in zijn eerste cross op de 1,8 kilometer gelijk al een vijfde plaats. HEILOO - In ronde zeven zorgde Arnold Stegeman bijna voor een grote verrassing tegen Simon Droog. Droog had moeten verlie zen, maar wist door concentra tieverlies van zijn tegenstander, met veel fortuin na 3,5 uur spel, de partij in remise te laten ein digen. De huidige kampioen André Valkering kwam in ronde acht tegen Simon Droog door een (kleine) blunder een schijf achter, maar wist met gemak een pimtendeling af te dwingen. André is de enige speler die nog ongeslagen is en lijkt opnieuw de belangrijkste kandidaat voor het clubkampioenschap.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 23