Blaas-ensemble in Witte Kerk Heiloo Webretum Saturday night in La Strada H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Combineer het concert met een diner in de Loocotie Aanhouding wegens heling WWW. (jj^JÉ,\ Dat zoeken we op... Opkikkertje van Keer op Keer Uitslag kleurwedstrijd Kleine Ijsbeer Gezellige rommelmarkt in het Trefpunt De Schrijverij trakteert op suikerspinnen UITKIJKPOST 2 NOVEMBER 2011 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 195 euro ex BTW. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Zondag 6 november zal in de Witte Kerk van Heiloo een concert in de serie winter- concerten zijn te beluisteren. Ditmaal een bijzonder con cert, uitgevoerd door 'The Royal Wind Players' van het Koninklijk Conservatorium Den Haag onder leiding van Teunis van der Zwart, met medewerking van Cora Burggraaf (mezzo-sopraan) en Hans Wijsma junior - verteller. Het programma omvat voor de pauze werken van J. Haydn, te weten zijn Symphonie Nr. 92 in G grote terts, 'Oxford' (bewer king J. Triebensee) en Wolfgang Amadeus Mozart, te weten de Serenade in Es grote terts voor twee klarinetten, twee hoorns en twee fagotten. Na de pauze volgt een bijzondere uitvoering van J. Haydn's 'Die Schöpfung'. Een unieke uitvoering met de Royal Wind Players, een mezzo-sopraan en een verteller. De toegangsprijs voor dit unie ke en bijzondere concert bedraagt 12,- (voor 65+, CJP en kinderen onder de twaalf: 10,-). Kaarten kunnen tevoren telefonisch wor den gereserveerd via tel. 072- 5334804 en tel. 072-5335852. Het concert is ook te combi neren met een diner (culinair driegangenmenu direct na afloop van het concert) in restaurant de Loocatie (tegenover de Witte Kerk) tegen de gereduceerde prijs van 24,50 (wel tevoren reserve ren via tel. 072-5333352). HEILOO - Op maandag 31 okto ber omstreeks 11.50 uur zag de poli tie op de Kennemerstraatweg een man met een nieuwe damesfiets zonder sleutel staan. Hij is aange houden op verdenking van heling. In het ringslot van de fiets zat geen sleutel. Gewaagd naar de herkomst van de fiets verklaarde de 20-jarige man uit Alkmaar dat hij de fiets had gekocht voor 80 euro. Navraag bij de fietsenhandelaar en de politiesy stemen aan de hand van de op de fiets aangebrachte nummers leerde dat de fiets als gestolen was aange geven. Daarop is de man aangehou den wegens heling. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt elke maand een Opkikkertje van 300,- aan een vereniging of stichting. De opkik ker van de maand november gaat naar het organisatiecomité G5 voor de verkiezing van de leukste, allerliefste opa en oma van het jaar 2011. U kimt de kringloop winkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, don derdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072- 5325962. HEILOO - Bijna alle kinderen heb ben wel eens een boek van Kleine Ijsbeer gelezen (of voorgelezen gekregen). Al 25 jaar beleeft Kleine Ijsbeer zijn avonturen en is hij zonder onderbreking populair bij jonge kinderen en him ouders. Om dit te vieren is in Bibliotheek Heiloo een speciale 'Kleine Ijsbeer kleur wedstrijd' gehouden. De win naars zijn: Emma Strijker, Brim Adrichem en Fiep Adrichem. Voor deze kleurtalenten ligt er een Kleine IJsbeer-prijs klaar in de bibliotheek, en een familie- kaart voor een bezoek aan het Marinemuseum in Den Helder! HEILOO - Zaterdag 12 november van 10.00 tot 12.00 uur is er weer een gezellige rommelmarkt in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. U vindt hier van alles en nog wat! De toegang is gratis. Er zijn geen tafels meer beschik baar. HEILOO - Om de kinderen van Heiloo kennis te laten maken met het nieuwe filiaal van De Schrijverij, kunnen zij op zater dag 5 november genieten van een overheerlijke suikerspin. Van 12.00 tot 16.00 uur staat er een suikerspinnenkraam voor de winkel in winkelcentrum Het Hoekstuk. Elk kind dat dol is op deze zoete lekkernij kan gratis een suikerspin komen halen. Tekst en foto: Carolien Breed Tim Sombroek, De Oude Werf 11, 1851 PW Heiloo, tel. 072 - 7070050, mob. 06 - 13053206, www.webretum.nl, e-mail: info@webretum.nl. HEILOO - Een mooie, klant- en gebmikswiendelijke website/webshop is geen garantie om veel bezoekers te trekken. Goed gevonden worden op internet is minstens zo belangrijk. Online marketeer en webdesigner Tim Sombroek biedt met het fullservice Internetbureau Webreturn beide mogelijkheden tegen betaalbare tarieven: „Veel ondernemers onder schatten de commerciële kracht van internet. Consumenten én bedrijven besteden meer tijd online en kopen vaker en meer op internet. Dat gaat ten koste van de traditionele kanalen. Bedrijven die nauwelijks zichtbaar zijn op het net, missen kansen om him boodschap aan consumenten te tonen." Tim heeft de HBO-opleiding Small Business afgerond. Zijn eindopdracht bestond uit het opstellen van een marketing communicatieplan voor een vergelijkend internet bureau. Door het enquêteren van bedrijven kwam hij erachter waarom veel bedrijven nog niet of nauwelijks budget beschik baar stellen voor online marketing en waarin hier kansen liggen. Na zijn opleiding heeft Tim nog enkele jaren ervaring opgedaan als online mar keteer. Maar zelfstandig ondernemen zit in de familie, dus richtte Tim in april 2010 Webretum op. Webretum biedt met verschillende pakketten, van basic tot uitgebreid maatwerk, voor het ontwikkelen van een website, oplossingen voor bedrij ven. De pakketkeuze hangt af van de groeistrategie van de klant. Men heeft bijvoorbeeld de keuze om het beheer (het aanpassen van teksten en plaatsen van nieuwe foto's) zelf te verrichten via het CMS-systeem, of dit aan de deskimdigheid van Webretum over te laten. En of bedrijven zoek machine optimalisatie wel of niet in hun pakket op willen nemen. Tim is eivan overtuigd dat ondernemers met online marketing zeer doeltreffend him doelgroep kunnen bereiken en extra klanten kunnen binnenhalen; en wel tegen relatief lage investeringen. Om op lange termijn kosten te bespa ren raadt Tim bedrijven aan om zoekmachine optimalisatie mee te nemen met de realisatie van de nieuwe website. „Veel bedrijven investeren eerst in een nieuwe website en denken daarna pas na over het belang van een goede positie binnen de zoekmachines. Begrijpelijk, maar voor zoekma chine optimalisatie speelt de techniek en inrichting van een website een grote rol. Het is meer werk om de website later aan te passen." Webretum ziet ook steeds meer vraag naar webshops. „Wij werken met het CMS-systeem Magento en dit biedt klanten alle mogelijkheden van voorraadbeheer tot marketing en aftersales. De kracht van Magento is dat het een platform voor groei is en dat het geschikt is voor kleine én grote webshops." Onlangs is Tim ook zijn eigen webshop gestart onder Logomattenstore.nl. Dus wie succes wil boeken op internet, is bij Webretum aan het juiste adres. „Wij willen dat klanten rendement uit him investering halen. Dat de investering in het web wordt terugverdiend. In Internet terminologie heet dat 'Return on investment'. Daar willen wij klanten middels een resultaat gerichte website of webshop graag bij helpen!" HEILOO - De vaste programme ring van café La Strada voor de zaterdagavonden zal een breed uitgaanspubliek aanspreken. Jong en oud komen aan hun trekken op de thema-avonden, waar uiteenlopende muziekstij len, zoals dance en salsa, maar ook livemuziek zoals pop, blues, soul et cetera te beleven zijn. Iedere eerste zaterdag van de maand is 'Club La Strada' the place to be voor dance liefhebbers. De aftrap wordt op zaterdag 5 novem ber gegeven met de Afterparty van het succesvolle Heilectroo Event. La Strada wordt omgetoverd in een coole danceclub. Met Dj Jurgen (bekend van de hits Better off Alone, Higher Higher), Rude, Mr. Orange en Hugo Chavez achter de draaitafel! Aanvang 20.30 uur. Kaarten a 10,- verkrijgbaar aan de bar van La Strada. Liefhebbers van opzwepende Latijns-Amerikaanse muziek kimnen iedere tweede zaterdag van de maand hun ener gie op de dansvloer van La Strada kwijt, want dan strijkt Dansschool Romeo en zijn entourage hier neer. Biljarttafels worden terzijde gescho ven om ruimte te maken voor sal saliefhebbers. Henk Romeo was jarenlang de motor achter de druk bezochte salsa-avonden in Atlantis en zet deze succesvolle formule nu ook in Heiloo op de kaart! Last but not least: de Open Muziekavonden van La Strada, gehou den op iedere vierde zaterdag van de maand. Muzikanten die een podium zoeken zijn welkom om aan te schui ven en mee te jammen. Vooraf aan melden is niet nodig. Muzikant John Hoetjes van de huisband verzorgt de coördinatie. Het doel is om (begin nende) muzikanten of gelegenheids formaties een podium met publiek te bieden, waar eigen werk en/of covers gebracht kunnen worden. Een goede wisselwerking met het aanwezige publiek komt de sfeer alleen maar ten goede! HEILOO - In La Strada vindt 5 november de Afterparty van Heilectroo plaats. 2 Brothers on the 4th Floor traden op tijdens de eerdere editie op 15 oktober. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 5