Vastenhoven Mode Verrassende ontknoping Oppositie vs Vredeburg Paul Pesser toernooi goed bezocht Midwinterduinloop bij Le Champion Restantenshop met wintermode voor wel hele kleine prijsjes Blousest-shirts vanaf 5,- Pullovers, vesten vanaf 10,- Broeken, rokken vanaf 15,- Blazers, jasjes vanaf 25,- 25 Eric Huffnagel en Jan Jonkheer deelden na felle strijd het punt De strijd ging vooral om eer en glorie Voorinschrijving vanaf 25 november ZATERDAG 19 NOVEMBER VAN 18.00-21 BIJ KARWEI HEILOO KARWEI is gekozen tot de beste bouwmarkt van NederLand en daarom trakteren we! Knip de waardecheque uiten krijg maar liefst 10 euro kado tijdens onze feestelijke pakjesavond. Tot zaterdagl BljtieetednovanOfS^ UITKIJKPOST 16 NOVEMBER 2011 Winterrestanten Braderieprijzen HAARLEM-HEILOO Winkelhof 't Loo 30, 1851 HT Heiloo. Tel. 072-5331815 Schaken HEILOO - Nadat de traditionele massakamp tussen de buur- verenigingen SV Vredeburg uit Limmen en SV Oppositie uit Heiloo eerder dit jaar in een spectaculaire 10-10 eindigde, werd op dinsdag 8 november de 'klassieker' gespeeld voor de bondscompetitie; met een ver rassende en uiterst spannende de ontknoping. Bij een 3-4 stand (voor Vredeburg) bleek dat Oppositiespeler André van der Ark aan het laatste bord zich had weten los te worstelen uit een levensgevaarlijke omklemming van Dirk Aatjes. De overwinning voor Vredeburg (3-5) was verdiend, want eerder op de avond hadden de Limmenaren door overwinnin gen van Bob Stolp, Jos Admiraal en Jaap Limmen een voorsprong van 3-4 weten te realiseren. Voor Oppositie haalden Simon Smit en Cor van Etten de volle punten bin nen. Bouke Woudstra en Herman Limmen voegden door remise te spelen elk een half punt toe aan de score. Na het gelijke spel in de mas sakamp van 27 september, bleek ook nu weer dat de speelsterkte van Vredeburg duidelijk toeneemt. In de onderling competitie leverde Gerard Rump met zijn verrassende winst op Frits van der Werft een uit stekende prestatie. Folkert Smoor behaalde een knappe overwinning op routinier Harry de Jager. Joop van Nes kon de onweer staanbare pionnenopmars van Johan van de Wal niet tot stil stand brengen en moest berusten in een nederlaag. Secretaris Eric Huffnagel en penningmeester Jan Jonkheer deelden na felle strijd het punt, waardoor de onderlinge ver houdingen binnen het bestuur niet in gevaar kwamen. De top van de ranglijst lijkt op die van het vorige seizoen. Het wachten is op het moment dat Bouke Woudstra en Cor van Etten zich weer bij die top gaan voegen. Darten HEILOO - Maar liefst 46 dart liefhebbers streden in het Oosthonk, in een gezellige sfeer, om eer en glorie. De elf dames prefereerden met de heren mee te gooien. Twee van hen, Marloes van Delft en Natasja Kost, waren de enige twee die zich voor de knock-out rondes wisten te plaatsen. In die fase bleek Natasja de sterkste en veroverde dus haar plekje op de plaquette in het Oosthonk en een mooie trofee. Bij de heren werd de strijd op het 'scherpst van de dartpunten' uitgevochten, met bij vlagen zeer spannende potjes. In totaal werd acht keer de hoogst mogelijke score van 180 gegooid. Dit lukte Gerard Bruin als enige twee maal en daarom mocht hij de trofee meenemen. Ton Tesselaar pakte met 130 de hoogste finish, al werd verbetering ervan menigmaal slechts op een pijltje gemist. Bij de runners-up bleef de fina le spannend tot de beslissende negende leg, waarin Danny Kouw de winnende pijl gooide en Gerard Bruin met plek twee genoegen moest nemen. De winnaars maak ten het nog spannender; na twee halve finales streden Jeff de Ruiter en Thijs Glas om de plaatsen drie en vier, waarbij Thijs met 5-2 won. De grand finale ging gelijk op tussen Dennis van Toorn en Ton Poelman. Bij een 5-5 stand nam Dennis een flinke voorsprong maar waren het de zenuwen of de vermoeidheid na de lange avond; zijn check wilde er niet in waarop Ton profiteerde door langszij te komen en wel zijn dubbel te gooi en. Ook zijn naam blijft dus voor de vergetelheid behouden op de plaquette. HARDLOPEN EGMOND - Op zaterdag 10 december houdt Le Champion de Midwinterduinloop in Egmond-Binnen. De deelnemers kunnen kiezen uit twee afstan den namelijk 7,6 kilometer en 16,8 kilometer. De starttijd voor beide afstan den is 11.00 uur. De winnaars per afstand, zowel bij de vrouwen als mannen, komen in aanmerking voor de prijzen. De voorinschrij ving wordt vanaf 25 november alleen gehouden bij Runnersworld in Zaandam en Alkmaar. Op zater dag 10 december kan er vanaf 09.30 uur worden ingeschreven in Sporthal De Schulp, Visweg 45 in Egmond-Binnen. Deelname kost 4,50 (inclusief duinkaart.) Er is kleed- en douchegelegenheid aan wezig. Vanwege eventuele proble men met het parkeren, verzoekt de organisatie deelnemers, indien mogelijk, met de fiets te komen. Op vertoon van de lidmaatschapskaart kunnen leden van Le Champion gratis meedoen. Het parcours dat door het duingebied gaat bestaat uit velschillende ronden, die u - naar gelang de afstand - meerdere keren loopt. In het duingebied loopt u over verharde en onver harde wegen en kunt u tijdens het lopen genieten van de natuur. Tevens loopt u gedeeltelijk over het parcours van de halve mara thon van Egmond aan Zee. Voor informatie mail naar trirn- loopcommissie@lechampion.nl of kijk op www.lechampion.nl (hard lopen/evenementen). avond

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 25