Equipe Coiffures Voorspeelavonden bij Muziekschool Heiloo Startbij eenkomst Klik Tik Late herfst op Nijenburg H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 KORTOM Cadeautjesmarkt Overkerck EHK Klaverjasclub Jaarvergadering Ijsbaan Heiloo Openingstijden kassa De Beun gewijzigd Informatie uur CDA-fractie Rode Kruis houdt verkoop in 't Loo Scouting Victorie bergt vissersboot UITKIJKPOST 16 NOVEMBER 2011 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 195 euro ex BTW. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed HEILOO - Van 16 tot en met 24 november gaan de deuren open voor de eerste serie van voor speeluren die de Muziekschool houdt voor haar leerlingen. Tijdens deze voorspeeluren wor den de leerlingen in de gelegen heid gesteld om hun ingestudeerde werken ten gehore te brengen aan ouders, familie en belangstellenden. Tevens hebben deze voorspeelavon den het doel om podiumervaring op te doen. Ook dit jaar zullen deze uren een mix kennen van leerlin gen van verschillende docenten, instrumenten en uiteenlopende muziekstijlen. Woensdag 16 novem ber is de start van de eerste reeks van voorspeelavonden. Deze avond wordt zowel individueel als in klein ensembleverband muziek gemaakt. Verder zijn de voorspeelavonden op vrijdag 18 november, maandag 21 november, woensdag 23 novem ber en op donderdag 24 november wordt de reeks afgesloten. Alle avonden zijn afwisselend van karak ter door de uiteenlopende muziek stijlen en instrumenten. Aanvang van de voorspeelavonden: 19.30 uur, locatie: de Muziekschool aan het Veld 1 te Heiloo. De toegang is gratis. Voor meer informatie bel met tel. 072-5332460 of kijk op www. muziekendansschoolheiloo.nl. HEILOO - In de week van de Mediawijsheid houdt Bibliotheek Heiloo op woensdag 24 novem ber van 10.00 tot 12.00 uur een startbijeenkomst van Klik Tik. Klik Tik is een gratis landelijk programma waarop iedereen zich zelf internetvaardigheden kan aan leren. Heeft u moeite met het vin den van informatie op het internet, met het versturen van een e-mail of het invullen van online formulie ren? Dan is deze startbijeenkomst in Bibliotheek Heiloo echt iets voor u. Na deze startbijeenkomst kunnen de deelnemers thuis verder oefe nen met Klik Tik. U kimt dan ook eventueel gebruik maken van de spreekuren die maandelijks zullen plaatsvinden. Om Klik Tik thuis te kunnen volgen, heeft u een PC of laptop met internet nodig en een e-mailadres. De startbijeenkomst is gratis toegankelijk. Opgave graag voor 17 november bij de klanten service van Bibliotheek Heiloo, tel. 072-5330670 en www.bibliotheek- heiloo.nl. Brenda Glas, Rijksweg 47, 1906 BD Limmen, tel. 072 - 5052953, www.equipecoiffures.nl, e-mail: info@equipecoiffures.nl. LIMMEN - Een goede formule moet je niet veranderen! Dat vindt ook Brenda Glas van Equipe Coiffures. Na de overdracht van vorig jaar is Equipe Coiffures onder Brenda op dezelfde servicegerichte en professio nele manier voortgezet, die men als vanouds van de kapsalon gewend is. In een ongedwongen sfeer met volop persoonlijke aandacht voor iedere klant, van jong tot oud,. Een bezoek aan de kapper bij Equipe Coiffures is voor velen een moment van ontspanning, even alle aandacht helemaal op jou gericht. Bij aankomst wacht een gastvrij welkom met een heerlijk kopje koffie, cappuccino of thee. De samenstelling van het hechte team van Equipe Coiffures is al jaren nagenoeg onveranderd, dus je favoriete hairstyliste staat zoals altijd voor je klaar. Toch staat Equipe Coiffures niet stil en gaat soepel met de tijd mee. Het interieur is sinds vorig jaar enigszins aangepast; stijlvol, rustig en ruimte lijk. Het plezier in en de passie voor het vak worden ook buiten de ope ningsuren onder collega's met elkaar gedeeld. Regelmatig woont het hele team allerlei shows, cursussen en producttrainingen bij om op de hoogte te blijven van de jongste ontwikkelingen in haarmode en de nieuwste (knip)technieken. Om geïnspireerd en met nieuw opgedane ideeën de klant nog meer van dienst te kunnen zijn. Zo bezochten ze onlangs nog gezamenlijk de Color Trophy in theater Carré, gepresenteerd door Sylvi van der Vaart. „En we maken er dan ook een leuk dagje uit van!", aldus Brenda, die aan de hand van dit voorbeeld de uitstekende onderlinge sfeer in het team onderschrijft. Dit werkt weer door in de gemoedelijke sfeer in de kapsalon. Equipe Coiffures werkt met hoogwaardige producten, zoals de com plete haarverzorginglijn van Kérastase. De kleuringproducten van L'Oréal Professionnel bieden voor iedere klant passende kleurencombinaties. Bij Equipe Coiffures worden deze kleurgegevens genoteerd en bewaard, zodat u de volgend keer desgewenst met hetzelfde kleurresultaat de kap salon weer verlaat. Met de hairstylingproducten van Goldwell worden keer op keer de mooiste, hippe coupes gecreëerd. Om helemaal op en top op een feest te verschijnen, kan men zich bij Equipe Coiffures professio neel laten opmaken; de finishing touch van iedere outfit. Gewerkt wordt met kwaliteitproducten uit de make-uplijn van LOOkXBij hairextensions wordt de nieuwste techniek toegepast van Great Length; nu nog natuurlij ker aangebracht en beter, dus minder zichtbaar, geïntegreerd in het eigen haar. Met al deze kennis, hoogwaardige producten en nieuwe technieken kunnen de vakkimdige hairstylisten van Equipe Coiffures goed uit de voeten, want iedere klant is tenslotte weer andere. Zo werken ze naar een passende, vlotte look die aansluit bij de persoonlijkheid van die spe cifieke klant. Daarbij staat een goede service altijd bovenaan, want is de klant niet tevreden, dan mag hij/zij altijd kosteloos terugkomen voor een herkansing. „Pas als de klant tevreden is, zijn wij het ook!" HEILOO - Afgelopen zaterdag hebben de waterscouts van Scouting Victorie uit Heiloo een vissersboot geborgen. De water scouts mogen per komend vaarseizoen hun sleepboot aan de stei ger van hengelsportvereniging Sander in Akersloot aanleggen. De scouts kunnen dan op de flets naar het pontje van Akersloot en daar vandaan met hun sleepboot naar Scoutingboerderij de Stierop varen. Hierdoor wordt de opkomst van de waterscouts makkelijker, doordat de jongeren niet meer zo ver hoeven te fietsen. De samenwerking tussen de waterscouts en de hengel sportvereniging werd meteen goed opgepakt toen de voorzitter van de hengelsportvereniging de scouts vroeg of zij een vissers boot konden bergen. Deze boot was het afgelopen seizoen in de haven gezonken en totaal onder het wateroppervlak verdwenen. De waterscouts takelden de vissersboot met behulp van hun sleepboot en een lelievlet boven water. Daarna werd er gehoosd en zwom er, tijdens het hozen, zelfs nog een aantal baarzen door de vissersboot. Aangeleverde foto HEILOO - Zondag 20 november wordt er weer een natuurwan deling gehouden op landgoed Nijenburg. Tijdens deze maandelijkse IVN- natuurwandeling zal de gids het niet alleen hebben over wat er nog aan herfstverschijnselen te zien is, maar ook het een en ander vertellen over de geschiedenis van het landgoed Nijenburg en de familie die dat tot stand heeft gebracht. Zorg voor warme, en zo nodig waterdichte kle ding. De start is zondag 20 novem ber om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemeretraatweg in Heiloo. De wandeling duurt onge veer twee uur. Een donatie (richtlijn 2,-) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlichtingen kunt u mailen naar IVN-Heiloo@hccnet.nl of bel len, tel. 072-5325110. Opgave vooraf is niet nodig. HEILOO - In zorgcentrum Overkerck, Stationsweg 92c in Heiloo wordt woensdag 23 november van 15.00 tot 16.30 uur een cadeautjesmarkt gehouden op de derde etage. Er zijn leuke, betaalbare cadeautjes te koop voor de decembermaand zoals kaarten, sieraden (zijden) sjaals, kerstballen en handwerkjes. Ook De Wereldwinkel zal aanwezig zijn. Veel van de cadeautjes is handwerk waar de bewoners ook him bijdrage aan hebben gele verd. U bent welkom! HEILOO - Maandag 21 november is er weer een gezellige klaverjas drive. Er is ook een verloting met mooie prijzen. U bent allen, met of zonder partner, welkom in het Open Huis in 't Loo. Bent u een regelmatige bezoeker en u kunt een keer niet, meldt dit even bij één van de onderstaande bestuursleden. Dan kan daar rekening mee gehouden wor den. De zaal is open vanaf 19.00 uur. Het begint om 19.30 uur en eindigt om ongeveer 22.30 uur. Inlichtingen bij mevrouw Verhage, tel. 072-5123271 of bij mevrouw Geerlings, tel. 072- 5339345. HEILOO - Op donderdag 24 november houdt Ijsbaan Heiloo haar jaarvergadering. Ze beginnen om 20.00 uur en de bijeenkomst- wordt gehouden in Het Open Huis, 't Loo 22. Belangstellende seizoenkaarthoudere zijn wel kom. HEILOO - In de Gemeentegids 2011-2012 staan op pagina 68 onder andere de gegevens van Theater De Beun. Sinds 1 septem ber 2011 zijn de openingstijden van de kassa gewijzigd. De kassa is geopend van woensdag tot en met vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur en vanaf een uur voor iedere vooretelling. HEILOO - Donderdag 17 novem ber houdt de CDA-fractie een info-uur. Wanneer u een onder werp met de fractieleden wilt bespreken, graag van te voren een bericht aan: Henk van der Werf, tel. 072-5335150. E-mail naar werf.hlo.34@planet.nl. Aanvang om 19.30 uur in het gemeentehuis (oude ingang). HEILOO - De afdeling Heiloo van het Nederlandse Rode Kruis staat vrijdag 18 en zaterdag 19 in winkelcentrum 't Loo met kramen waarop allerlei zelfgemaakte spulletjes aangeboden worden. De opbrengst wordt gebruikt voor de aanschaf van nieuwe materia len voor de Sociale Activiteiten in Het Trefpunt en in de De Loet. Op de markt worden mooie handwer ken verkocht. Met de opbrengst van deze verkoop kimnen weer materialen worden gekocht voor het maken van mutsen et cetera, voor kinderen in koude gebieden. U steimt hiermee een goed doel. 2r;QUT 'Kcvict-o»

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 5