Boer Kuyper Blom YARIS Shockwave Therapie OUWEJAN VASTGOED ADVIES BV Minstens zo goed als de vorige RUIMTE TE HUUR AUTOBEDRIJF DE BRUIJN-BLOKKER Bel voor een proefrit 072 5331818 gemeubileerd Schoonheidssalon massagesalon Fysiotherapie SintPancras Behandeling van chronische schouderpijn, achillespees en hielpijn Voor meer informatie: www.praktijksintpancras.nl tel: 0725642038 Fontein Verschuirlaan 2 te Heiloo Makelaardij o.g. Kerkelaan 8,1851 HE Heiloo telefoon 072 53 38 717 www.ouwejanvastgoedadvies.nl NVM Stationsweg 102 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 info@kbmakelaars.nl www.kbmakelaars.nl Vraagprijs: 825.000 k.k. 16 NOVEMBER 2011 UITKIJKPOST Ken nemerstraatweg 189, 1851 BE Heiloo T 072 5331818 info@toyota-heiloo.nl www.debruijnblokker.nl info kapsalon, Mariska Hoetmer 072 5337660 06 57700579 Van Aostastraat 4, 1851 JC Heiloo K A P S A L O N advertorial Sinds juni 2010 beschikt de praktijk voor Fysiotherapie in St. Pancras alsmede in onze praktijk Middenwaard (MCM) en in Obdam (Fysio obdam sinds 1 juli j.l. in Zorg en Wijk centrum Snijdersveld) over de nieuwste Shock wave 500 apparatuur van Gymna Uniphy. Met name chronische schouderpijn; hielspoor en achillespees klachten reageren goed op deze uitwendige behandelwijze. Wij hebben inmiddels veel ervaring met de behandeling hiervan d.m.v. Shockwave. De Shockwave apparatuur waarmee gewerkt word is een door- ontwikkeling van de al langer bestaan de niersteen vergruizings techniek welke is aangepast voor gebruik binnen het deskun- digheidsgebied van de fysiotherapie. Het aantal benodigde behandelingen is in de meeste gevallen duidelijk geringer dan bij reguliere fysiotherapie. De praktijk is aange sloten bij de vereniging "Impuls" van fysiothe rapeuten (ESWT) in Nederland die Shockwave gebruiken. Informatie kunt u verder ook vin den op de site van: www.shockwavenet.nl Een verwijzing van uw huisarts is raadzaam maar niet strikt noodzakelijk. Indien nodig hebben wij overleg met uw behandelend arts. Wij hebben contracten met alle zorgverze keraars en bieden een uitgebreid programma aan specialisaties en behandelmogelijkheden. Belt u ons voor een behandelafspraak of vrij blijvend deskundig advies. Werkingsprincipe Het betreft een hoge dosering geluids ener gie schok golf van geluids energie) waarbij micro letsels gedoseerd en gecontroleerd worden teweeggebracht in en om het aange dane weefsel. Hierdoor ontstaat er een sterke reactieve herstelprikkel waarbij nieuwvorming van weefsel en ingroei van kleine bloedvaatjes de kans tot genezing in sterke mate vergroot. Tevens kan Shockwave onder bepaalde voor waarden worden ingezet voor chronische peesletsels zoals de tennis/golfers elleboog en bepaalde kniepees en enkelband klachten. Tevens: Fysiotherapie Middenwaard www.fysiotherapiemiddenwaard.nl tel: 0725712635 Fysiotherapie Obdam: www.fysioobdam.nl tel: 0226453100 Nieuw geprijsd Als u alleen met het beste genoegen neemt, wordt het hoog tijd dat u nader kennis maakt met deze vrijstaande villa met garage en oprit. Dichtbij het centrum van Heiloo en toen beschut, groen wonen is de ideale combinatie! Opvallend is de villa niet alleen door haar witte kleur van bui ten maar eveneens door de perfecte afwerking van binnen. En het heeft te maken met de conditie van het huis zelf: zes jaar geleden tot een uitsteken de graad van luxe opgevoerd. Niet alleen vanwege de exclu sief gelegen plek maar ook de indeling. Schitterende tuin rondom (veel privacy) met uit gekiende indeling, beplanting, extra schuur en een riant terras op het zuidwesten waar het tot in de late uurtjes goed toeven is. Details als drainagesysteem in de tuin, alarmcentrale, elek trisch bedienbare zonwering en elektrisch afsluitbaar hek; u had niet anders verwacht. Vóór kunt u drie auto's probleemloos kwijt op de oprit of eventueel in de garage. Pure klasse, voor levensgenieters!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 6