20 EURO Sinterklaas in het Oosthonk Jeansweken bij Blue World Zonnekindpoppen maken Win óók 500,- bij winkeliersactie 't Loo Millersisters verzorgen kerstoptreden JEANSWEKEN J H E I L O O BIJ BLUE WORLD INGEZONDEN MEDEDELING VANAF 7 T/M 30 NOVEMBER ONTVANGT U BIJ AANKOOP VAN EEN JEANS EEN T.W.V. LUORLD INGEZONDEN BRIEF Bobbel in het asfalt Sandra chante Adamo Fotoboek uit PC OV-Chipkaart Christmas Winterfair De dakgoot reinigen Gezond afvallen senioren Aangepast fitness Beeldhouwen cursus Rokje van leer UITKIJKPOST 16 NOVEMBER 2011 HEILOO - Komend weekend, 19 en 20 november, is het groot feest in het Oosthonk. Zaterdagavond 19 november heb ben is er een kinderdisco, van 19.30 uur tot 21.30 uur voor de groepen vijf tot en met acht. En zondag... dan is het zover: Sinterklaas komt bij de wijkvereniging langs! De Goedheiligman wandelt dan door het mooie Plan Oost, vanaf de parkeerplaats van de Loet tot het Oosthonk. Het vertrek is om 13.30 uur en ze zullen rond 14.00 uur bij het Oosthonk zijn. Het lijkt Sinterklaas gezellig als iedereen meeloopt met hem en zijn Pieten. Voor meer infor matie, tel. 072-5334098. HEILOO - Tot en met 30 november zijn het weer Jeansweken bij Blue World. Bij aankoop van een jeans in één van de vestigingen krijgt u een cadeaubon van 20,- welke u mag besteden tot het einde van het jaar. Koopt u twee jeans dan krijg u een cadeaubon van 40,-! De actie is van toepassing op alle jeans. Blue World verkoopt onder andere G Star, Pall Mali, Replay, Met in jeans, Levi, Cast Iron, Object, Pepe jeans en Nudie. Maar ook voor de decembermaand kimt u bij Blue World terecht voor onder andere under wear van Bjom Borg, two packs van G Star, tassen van Cowboys Bags, rie men, sieraden, mutsen, shawls en nog veel meer. Blue World is gevestigd in winkelcentrum Geesterduin 26 in Castricum en aan de Heerenweg 144 in Heiloo. U maakt tijdens de cursus vier poppen: een wiegekind, een peu ter, een kleuter en een schoolkind. Aangeleverde foto HEILOO - De winkeliers van winkelhof 't Loo zijn in september een voor de klanten zeer lucratieve actie gestart, die nog tot eind november duurt. Klanten kimnen hierbij elke maand 500,- aan kassabonnen opsparen, afkomstig van alle winkels in winkelhof 't Loo. De kassabonnetjes kan men in een zakje verzamelen en, voorzien van naam en contactgegevens, in de daarvoor bestemde bus in 't Loo deponeren. Hiermee maakt men kans om ditzelfde bedrag in contanten te winnen! Andere prijzen zijn een rijk gevul de winkelwagen of een pakket aan waardebonnen. Vrijdag 11 november vond in de lunchroom van Hema de prij zenuitreiking van de maand okto ber plaats. De eerste prijs 500,- aan contant geld) was voor de familie Blankert; de tweede prijs (een volgeladen winkelwagen) voor de familie van den Hoongaard; de derde, vierde en vijfde prijs (pakket cadeaubonnen) voor Joost Bakker, familie Berkhout en Petra Zwart. De kassabonnenactie loopt nog tot eind november, dus spaar mee en maak ook kans op die mooie prijzen. Foto: Carolien Breed HEILOO - Het Nivon Heiloo biedt vanaf maandag 28 noven- ber van 20.00 tot 22.00 uur de basiscursus zonnekind poppen aan. Deze cursus onder leiding van docente Trudy Bolleman bestaat uit tien lessen. U maakt vier poppen van natuurlijke materialen, te weten een wiegekind, een peuter, een kleuter en een schoolkind. Van lap- penpopje tot aan een ledematenpop. Voor alle materialen wordt gezorgd, zodat u direct aan de slag kimt gaan. Kosten cursus 70,75 (exclu sief materiaal). Het materialenpak- ket kost 42,-. Nivonleden krijgen reductie. Voor informatie of opgave kimt u bellen met Reina Mulder, tel. 072-5333127 of Ria van der Laan, tel. 072-5333217. De cursus vindt plaats in het Cultureel Centrum het Open Huis te Heiloo (boven winkelcen trum 't Loo). Opgave is ook mogelijk via onze website: www.nivonheiloo. nl.hern en zijn Pieten. Voor meer informatie, tel. 072-5334098. Uw brief mag niet meer dan 200 woorden bevatten, geen op personen gerichte verwijten en aanvallen bevatten, politieke partijen mogen hun discussie in de raad niet voortzetten via de Uitkijkpost. Uw ingezonden brief mag niet al eerder in andere media zijn geplaatst en anonieme brieven worden niet geplaatst. De redactie behoudt zich immer het recht voor om brieven in te kor ten, gedeeltelijk - of niet te plaatsen. Woensdag 28 september jongstle den rijd ik op mijn racefiets vanaf het Malevoort de Bosstrook in. Hoewel ik maar een steenworp vanaf mijn geboorteplek ben, voelt het toch een beetje wereld vreemd omdat ik meestal richting Schermer of de Beemster fiets. Na ongeveer driehonderd meter komt een loslopende hond mij tegemoet. Afgeleid door de hond fiets ik midden op het fietspad, mijn blik op de hond, en mis daar door een flinke hobbel van zo'n acht centimeter. Ik dacht eerst dat ik tegen het asfalt zou smakken, maar nee, ik belandde iets verder links in de brandnetels. Hevig ontdaan krabbel ik weer overeind; de hond in geen velden of wegen te bekennen. Ik kom eivan af met wat schaafwonden en viezigheid op armen en benen. Het is rond de middag en ik besluit meteen om naar het Gemeentehuis te rijden om melding te maken van het omhoog gedrukte asfalt door boomwortels. De twee dames op de receptie van het Gemeentehuis beginnen meteen te grappen dat er hier geen wielerronde langs komt. Na uitleg vonden zij dat er toch ook wel iets aan gedaan moest worden, maar voor het weekend was niet haalbaar. Op mijn waag wanneer dan wel konden zij geen antwoord geven. Zaterdag 5 november, inmiddels ruim vijf weken later, ben ik toch benieuwd of er al iets gebeurd is. Ik ga kijken en zie dat de situatie onveranderd is. Ik voel me niet serieus genomen door de gemeente en waag mij af hoeveel meer ongelukken er moe ten gebeuren voor de gemeente in actie komt. Piet Onderwater, Heiloo HEILOO - De Millersisters kon digden al eerder aan dat ze nog graag één kerstoptreden wilden verzorgen in hun thuishaven: Onze Lieve Vrouw ter Nood in Heiloo. Dit gebeurt op zondag 18 decem ber van 14.00 tot 16.00 uur in de grote kapel. Kaartjes a 3,- zijn vanaf 9 november verkrijgbaar bij het secre tariaat van Onze Lieve Vrouw ter Nood (voormalig Julianaklooster) op maandag, dinsdag, donderdag en wijdag tussen 10.00 en 15.00 uur. Vriendelijk verzoek om con tant te betalen. Ook kunt u kaartjes kopen op het Oesdorn, na de mis op zondag van 10.30 uur. Verder in kapsalon Marijke aan de Kapelweg (achter het Putje) en bij boekhandel De Schrijverij aan het Stationsplein in Heiloo. Ook kimnen er kaart jes worden gekocht voor aanvang van het optreden bij de ingang van de kerk. Uiteraard kan men ook terecht bij de elke Millersister thuis. De opbrengst gaat, zoals gewoon lijk, naar een goed doel, te weten 'Vrienden van Gambia' www.vrien- denvangambia.nl. Voor inlichtingen kunt u bellen met Marja Hoogland, tel. 06-18251836. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Zondag 27 november is Sandra van der Meer met haar nieuwe muziekvoorstelling in het Trefpunt. Sandra vertolkt op verrassende wijze de muziek van Salvatore Adamo in nieuwe arrangemen ten van Kees de Groot. Ook chan sons van Piaff, Brei en Aznavour. Aanvang 14.00 uur, zaal open 13.30 uur, entree 7,50. Haal- en breng- service voor leden van de buurtbus, bel op de bekende tijdstippen met tel. 072-5331297 Woensdag 30 november om 10.45 uur start de workshop Fotoboek. Er wordt een programma gedown- load om digitale foto's in een foto boek af te drukken. U leert werken met lay-out, achtergrond en tekst toevoegen. U wordt verzocht een Usb-stick mee te brengen. Kosten drie lessen van anderhalf uur 40,- (seivicepas 38,-) plus handleiding 5,-. Vorige keer was de zaal bomvol; op dinsdag 22 november komt Paul Kleppe van de NS weer naar het Trefpunt voor een voorlichtings bijeenkomst over het gebruik van de OV-chipkaart. De presentatie begint om 10.00 uur, entree 3,75, voor reserveren tel. 072-5331297. Op vrijdag 9 december is er een middagtochtje per luxe touringcar naar een kerstmarkt. Om 15.00 uur vertrekken we naar het Museum de Broekerveiling dat helemaal is omgetoverd tot een kerstparadijs in Dickensstijl. Rollators kunnen mee. Opstapmogelijkheid in Egmond aan Zee. Terug in Heiloo circa 19.00 uur. Prijs: 17,95 inclusief entree museum, koffie/cake. Reserveren tel. 072-5331297. Als u in het bezit bent van de ser vicepas is dit het moment om tegen een geringe vergoeding uw dakgoot te laten reinigen. Voor de dakgoot service en voor het aanvragen van de servicepas belt u met tel. 072- 5331297. Voor 19,20 bent u het hele jaar verzekerd van seivice op elk gebied. Vrijdag 13 januari om 10.00 uur start de adviescursus van gewichts- consulente Claudia Spit over afval len op een gezonde en verantwoor de manier. U krijgt voedingsadvies en variatie-eetlijsten mee naar huis. Wilt u het nieuwe jaar goed begin nen schrijft u zich dan in voor deze cursus, tel. 072-5331297. Locatie Trefpunt, kosten: 28,75 (service pas 27,32) voor vier lessen van anderhalf uur. Maandag 9 januari start Lea Dam met een bewegingsgroep voor iedereen. Er worden loop-, stoel en balansoefeningen gedaan. Als afsluiting is er een spel. U kunt deelnemen tot op hoge leeftijd. Toestellen komen er niet aan te pas. Heel geschikt als het fitness/ gyrnen in de zaal te moeilijk voor u is geworden. Locatie Trefpunt, op maandag van 10.45 tot 11.45 uur, kosten: 75,- (seivicepas 71,25) voor vijftien lessen. Woensdag 11 januari start de korte cursus beeldhouwen voor beginners. De cursus is van 09.30 tot 11.30 uur en u hoeft niets mee te nemen. Docente Trudie Buis zorgt voor alle materialen. Kosten: 52,- (servicepas 49,40) voor zes lessen exclusief steen 2,- per kilo). 'Rokje van leer maken met de naaimachine' is de workshop die start op dinsdag 17 januari om 09.30 uur. Henriette van Wijk-Valk leert u in vijf lessen hoe u het leer moet verwerken en welke technie ken en fournituren daarbij horen. Voor deze workshop is wel enige naai-ervaring gewenst. Locatie Heerenweg 141, kosten 60,- voor vijf lessen van twee uur, plus leer en fournituren 35,-. Opgeven via tel. 072-5331297

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 7