contact Wijkavond Noordoost op 28 november HEILOO 13 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Burgerzaken Afval en milieu Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 23 NOVEMBER 2011 Op maandag 28 november organiseren wij een wijkavond voor inwoners van Heiloo Noordoost. De avond vindt plaats in het gemeentehuis van Heiloo. Tussen 19.30 en 21.30 uur kunt u binnenlopen via de ingang bij het bor des aan de Raadhuisweg; u bent van harte welkom. Avond over de openbare ruimte Tijdens de avond kunt u in verschillende hoeken informatie krijgen over onderwerpen, die met de openbare ruimte te maken hebben, zoals het groen, verlichting, wegen, water, verkeer, speelvoorzieningen en handhaving. Medewerkers van de gemeente zijn aanwezig om uw vragen te beantwoor den. De wijkavond heeft geen vast programma. Meldt het ons Ook kunt u tijdens deze avond meldingen doen over de open bare ruimte in uw wijk. Vindt u dat het wegdek in uw straat slecht is. of vindt u dat het groen niet goed is onderhouden? Dan kunt u dat melden op het formulier dat u tijdens de avond ontvangt. Natuurlijk horen wij ook graag wat u goed vindt in uw wijk. Wat doen wij met uw melding Alle meldingen die wij over de openbare ruimte krijgen, ver delen we in drie groepen: - meldingen die we meteen gaan uitvoeren of meldingen die we binnen een paar jaar gaan uitvoeren; - meldingen waarvoor we eerst onderzoek moeten doen of waar we geld voor moeten proberen te krijgen; - meldingen die we niet uitvoeren, omdat ze bijvoorbeeld tegen het vastgestelde beleid of tegen de regels zijn. Op onze website kunt u volgen hoe het met de uitvoering van alle meldingen staat. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw N. Geesken van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer 072 535 66 66. U kunt ook een e-mail sturen naar info@heiloo.nl GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur GEEN AVONDOPENSTELLING OP 5 DECEMBER Maandagavond 5 december zijn de publieksbalies in het gemeentehuis van 18.00 tot 20.00 uur gesloten. Meldingen Wet milieubeheer Van de volgende bedrijven zijn op grond van een algemene maatregel van bestuur in het kader van de Wet milieubeheer meldingen ontvangen. Besluit algemene regels voor inrich tingen milieubeheer: 1. Gebr. Pilkens B.V., Oosterzijweg 57 te Heiloo, voor het plaatsen van een propaantank ter ondersteuning van de bestaande verwarming. 2. La Locanda, Kennemerstraatweg 103 in Heiloo, voor het oprichten en inwerking hebben van een restaurant. Ter inzage Deze meldingen liggen vanaf 24 november tot en met 22 december gedurende vier weken ter inzage bij de balie Bouwen en wonen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Pijper van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer 072 548 84 66. Beschikking omgevingsvergunning milieu Vanaf 23 november ligt de definitieve beschikking ter inzage voor het aan passen van een omgevingsvergunning met voorschriften voor Timmerfabriek De Jong B.V., De Oude Werf 14 in Heiloo. Op 4 maart 2008 is een vergunning verleend voor het vervaardigen van kozijnen, ramen en deuren van hout. Daarnaast worden deze voorzien van een grondverflaag door middel van spuitwerkzaamheden. Bij het tot stand komen van de vergunning zijn voor het onderdeel spuitwerkzaamheden geen voorschriften opgenomen. Tijdens een controlebezoek op 24 maart 2011 is geconstateerd dat deze voorschriften niet waren opgenomen in de beschikking van 4 maart 2008. Om die reden moeten de voorschriften ambtshalve worden aangepast. Met deze procedure wordt de omissie in de vergunning van 4 maart 2008 hersteld. Besluit De definitieve beschikking is niet gewij zigd ten opzichte van de ontwerpbe schikking. Beroep Beroep wordt alleen nog toegekend aan belanghebbenden in de zin van art. 1:2 Algemene wet bestuursrecht (Awb): degene wiens belang recht streeks bij een beschikking betrokken is. Tegen deze beschikking kan beroep worden ingesteld door de aanvrager, betrokken adviseurs, degenen die eerder in de procedure tegen de ont werpbeschikking zienswijzen hebben ingebracht, degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen de eventueel aangebrachte wijziging in de beschik king ten opzichte van het ontwerp ervan en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen de beschikking. Gedurende zes weken kan beroep/voorlopige voor ziening worden ingesteld tegen deze beschikking bij de Rechtbank Alkmaar, voorzitter van de Rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang een verzoek doen om schorsing van de beschik king dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Rechtbank Alkmaar, wil het besluit niet na de terinzagelegging van kracht worden. De beschikking wordt pas van kracht nadat op voornoemd verzoek door de Rechtbank van Alkmaar is beslist. Aan het griffierecht, zowel voor een beroep als voor een verzoek Inzage De ontwerpbeschikking en andere relevante gegevens liggen vanaf 24 november tot en met 29 december ter inzage bij de balie Bouwen en wonen in het gemeentehuis. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Pijper van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoon 072 548 84 66. Burgerlijke stand tot en met 18 november Geboren Arielle M. Biesheuvel d.v. P.M. Biesheuvel en S.J.E. Buts Fern M. Kaandorp d.v. S.T.N. Kaandorp en D.V. Wijnkoop Feline J.M. Oud d.v. B.J.G. Oud en L. Smit Johannes A.N. van de Reep z.v. P.T.J. van de Reep en S.M. Ooijevaar Jens D. de Haan z.v. R. de Haan en K.C. Snaphaan Mylan Vos z.v. J.J.Y. Vos en W.J. Molenaar Maartje Keppels d.v. A.H.R. Keppels en R. Huisman Ebbe C. Heijna z.v. M.C.R. Heijna en S. Jonker Huwelijken gereg. partnerschappen M.S.J. Nijman en M.M. Slikker B. Broersen en H.G. Breman Overleden A.P.W. van Duivenvoorde ev Koopman P. van Barneveld M. Hogerheyde ev van Halm

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 13