BellyAttack bij Dorssports Sportman, sportvrouw en sportploeg van het jaar Wisseling van de wacht bij WWSV L LU Springwedstrijden GTH Goud en zilver voor TIOS Vredeburg speelt ronde negen lil SPORT if "I# ij «ti 29 INGEZONDEN MEDEDELING UITSLAGEN Dertienjarige verovert koppositie i» 1 1 11 - - UITKIJKPOST 23 NOVEMBER 2011 HEILOO - De BellyAttack® is de beste techniek op het gebied van vetver- branding. Het maakt gebruik van de gepatenteerde WFIR techniek. WFIR staat voor Wireless Far Infra Red. Vrij vertaald betekent het draadloze diep te infrarood straling. Uit onderzoek is gebleken dat de infrarood straling meerdere positieve effecten heeft op het menselijk lichaam, zoals vermin dering in stijfheid en de afvoer van afvalstoffen. Als u sport zonder WFIR zal uw buik altijd koud blijven. Wanneer u gebruik maakt van de BellyAttack® wordt uw buik verwarmd. Dit zorgt ervoor dat de bloedvaten uitzetten en de vetverbranding zal hierdoor enorm toenemen. De resultaten zijn verbluf fend! Met deze methode verliest u gemiddeld twee kledingmaten in slechts vier weken. Het is een traject van vier weken waarin u drie keer per week minimaal 45 minuten traint met de BellyAttack®. Wanneer u aan het traject begint, wordt er een beginmeting gedaan. Ook krijgt u heldere instructies over hoe de BellyAttack® gebruikt dient te worden. Daarna gaat u aan de slag met de BellyAttack® tijdens uw favoriete groepsles of fitnesstraining. U hoeft zelfs uw eetpatroon niet aan te passen. Na het traject van vier weken wordt er een eindmeting gedaan. Bij de eindmeting zal duidelijk worden hoeveel centimeter u blijvend bent kwijtgeraakt. Niet alleen zult u versteld staan van de behaalde resultaten maar ook uw fysieke fitheid zal aanzienlijk verbeterd zijn. Grijp nu deze kans om gebruik te maken van deze innoveren de techniek. Graag tot ziens bij Dorssports, De Dors 5-7, Heiloo. (gevestigd naast Dorssports Tennis). Co Metselaar heeft na vele jaren de voorzittershamer overgedra gen aan Jan Kruijenaar. Aangeleverde foto HEILOO - Heiloo is sinds jaar en dag een dorp waar het beoe fenen van sport hoog in het vaandel staat. Ook lijkt het dat Heiloo op sportief gebied steeds succesvoller wordt. Wekelijks staan de sportpagina's van het Noordhollands Dagblad en de Uitkijkpost vol met noemens waardige prestaties van Heilooër sporters en sportsters. Daarom leek het één van de Heilooër sportclubs leuk om een verkiezing sportman, sportvrouw en sportploeg in het leven te roepen. Aan het begin van deze maand hebben alle sportclubs in Heiloo via him secretaris een brief gekregen om hun kandidaten voor de titel sportman, sportvrouw of sportploeg aan te melden. Vele clubs zijn enthousiast wat betreft het initiatief en hebben hier inmid dels gevolg aan gegeven. Sommige TURNEN HEILOO - Afgelopen zondag werd er druk gesprongen tij dens de jaarlijkse springwed- strijd van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo. Hiermee laat GTH zien dat gym men meer is dan een koprol maken en het lopen over een balk. Met een minitrampoline of een springplank I clubs nemen wat meer tijd voor een zorgvuldige afweging en moeten dit nog doen. Hierbij de oproep om dit zo spoedig mogelijk (liefst vóór 1 december) te doen. Een mail- tje met een korte toelichting vol staat en kan worden gestuurd naar sportgalaheiloo@whsv.nl. Een onafhankelijke commis sie zal uit de aanmeldingen in elke categorie de genomineerden voor dragen waarna op vrijdagavond 30 december de winnaars bekend zul len worden gemaakt. Wethouder Sport Hero Veger is benaderd om de prijzen uit te reiken. Houd derhalve in uw agenda op vrijdagavond 30 december een plaatsje vrij. De fees telijke avond rondom de verkiezing zal worden gehouden in clubhuis De Basis van HSV aan het Maalwater 4 te Heiloo. De zaal is open vanaf 20.15 uur. Alle sportliefhebbers zijn welkom! worden er over kast of pegasus sprongen gemaakt, afhankelijk van het niveau. Ook de trampolinegroe- pen lieten mooie series sprongen zien op de grote trampoline. GTH ontving ook nog een 'steun tje in de mg' die zal worden aan gewend om een tweede wedstrijd trampoline te bekostigen. Voor meer informatie kijk op www.gth-heiloo.nl. GYMNASTIEK AKERSLOOT - Tijdens de jaar lijkse ledenvergadering van WWSV te Akersloot is er een bestuurwisseling geweest. Co Metselaar heeft na vele jaren de voorzittershamer overgedra gen aan Jan Kruijenaar. Hij werd verblijd met een oorkon de, bloemen en een cadeaubon. Op het secretariaat had de wisseling al in de loop van het jaar plaats gevon den. Toch werd de oud-secretaris Schaken LIMMEN - Afgelopen vrij dag speelde Schaakvereniging Vredebrug ronde negen van de interne competitie. Bij aanvang werd één minuut stilte in acht genomen ter nagedachtenis aan de overleden P. van Buuren, die jarenlang een gerespecteerd schaaklid is geweest. Karei Voorwalt kreeg met een toren meer een niet te stuiten mat- aanval tegen Ed van Duin. Robin Rommel overspeelde Jan Levering in een koningsgambiet, maar kwam goed weg toen Levering paardwinst via een mat en hout combinatie over het hoofd zag. Remi Aafjes won een dame tegen een toren tegen Jan de Graaf en TURNEN LIMMEN - Afgelopen weekend deden de turnsters van sport vereniging TIOS uit Limmen mee met de eerste competitie wedstrijd van het seizoen. In de eerste wedstrijd kwamen de instappertjes aan de beurt. Helaas geen prijzen, maar wel een ervaring rijker. In de tweede wed strijd kwamen de oudste meis jes aan de beurt. Nina Burgering turnde een vlotte brugoefening en scoorde 11.30. Han Ying Min zwaaide bijna tot handstand op en scoorde het hoogste cijfer (11.70). Amy de Leeuw sprong voor het eerst arabier flikflak salto (11.90) en eindigde mede daardoor op de eerste plaats. Han Ying belandde naast Amy op het podium en mocht het zilver mee naar huis nemen. Nina greep helaas net buiten de medailles maar zette met haar zesde plaats een uitste kende prestatie neer. Daniëlle Dam turnde voor het eerst mee met de senioren, een uitdaging die ze maar nog even in de bloemetjes gezet. Ook werd Dirry Koomans bedankt. Zij kreeg net als Co de geschenken overhandigd. Daarnaast zou de jubilaris Klazien Molenaar gehul digd worden maar deze was ver hinderd. De volgende dag heeft de nieuwe voorzitter de bloemen met oorkonde thuis bezorgd. Tevens werd afscheid genomen van Kees Koomans. Kees werd in de bloemen gezet omdat hij vele jaren het club blad in elkaar zette en de foto's voor de site heeft verzorgd. won gemakkelijk. Jeroen Tebbens had een sterke avond en won twee stukken tegen Harry Levering wat ruim voldoende voor winst was. Dirk Aafjes had een fraaie koningsaanval tegen Ronald, maar miste toch de juiste voortzetting waarna van de Storm aan het lang ste eind trok. Barry Blekemolen verloor een kwaliteit tegen de snelle Hidde Ebels en kwam er niet meer aan te pas. Jaap Limmen was tevreden met zijn remise tegen de degelijk en sterk spelende Niels Hageman. Koploper Bert Hollander moest zijn meerdere erkennen in Bob Stolp, die hiermee de eerste plaats over nam gevolgd door Jos Admiraal, die niet verder kwam dan remise tegen oud kampioen Ed Stolp. wat graag aannam. Met topseores voor brug (11.45) en vloer (12.30!) mocht ze de hoogste plek op het podium innemen. De tweede gou den plak voor TIOS! Op zondag kwamen de divisie vier meisjes in actie. Pien Pepping zette daarbij de beste prestatie neer en belandde op de achste plaats bij de instapmeisjes. Dezelfde plek bereik te ook Mila Dekker bij de pupillen 1. Lisa Hoeben, Bente Knijnenberg en Suzanne de Jong hadden het zwaar in de tweede wedstrijd bij de jeugd- meisjes. Alleen Lisa wist zich bij de top tien te turnen en eindigde op de achtste plaats. In de laatste wedstrijd kwamen Ariënne Adriehem, Mei-lin Bakker, Teun Rommel en Irene Molenaar op de turnvloer. Vloer en sprong ging de meisjes redelijk goed af en Mei-lin turnde zelfs een 13.20 op brug. Helaas vielen de scores op balk tegen zodat Irene genoegen moest nemen met de dertiende plaats, Teim werd tiende en Mei- lin en Ariënne achtereenvolgens negende en achtste. Damesbridgeclub sans atout 16 november: A-lijn: Vecht - Bakker 57,81; 2. Beerepoot - Kooy 54,69. B-lijn: 1. Kromhout - Scholten 64,06; 2. Valk - AD 61,46. C-lijn: 1. Ote-Krul 61,46; 2. Amsterdam - v.Leijden 57,29. Bridge Club 't Oosthonk 16 november: A-lijn 1. fam. Eeltink 59,17; 2. Hr. H. Uijl - G. Bes 56,67; 3. D. d. Klerk - J. Beerse 56,25; 4. Ds. G. Voskuil - R. Hogeslag 53,33. B-lijn 1. fam. Turk 57,81; 2. Ds. J. Staphorsius - L. Kooy 56,25; 3/4. Ds. T.v.d. Zande - T. Blom en A Bakker - T. Oostermeijer 54,69. Damclub Heiloo Ronde 9: W. Solleveld - F. Schouten 0-2; A. Valkering - A.Stegeman 2-0; S. Droog - C. van Lieshout 1-1; S. Klerk - P. Heijne 2-0. Ronde 10: S. Droog - W. Solleveld 2-0; P. Heijne - C. van Lieshout 0-2/ A. Stegeman - F. Schouten 0-2; S. Klerk-A. Valkering 0-2. Heilooër Bridge Club Donderdagavondcom petitie: A-lijn: 1. Margareth de Bruyckere - Nel Stark60,94; 2. Mieke Hendrikse - Henk Uijl 57,29; 3. Cor Floris - Irene Wijnbeek 54,69. B-lijn: 1. Anneke Plas - Minke Coezijn 65,83; 2. Taetske Haan - Irma van Loon 57,50; 3. Anneke en Berry Kuijper 52,92. C-lijn: 1. Flora Martini - Ineke de Waard 61,46; 2. Fenny en Dick Cnossen 57,81; 3. Jan Leek - Ben Roelofs 55,73. D-lijn: 1. Cocky en Jan Piet 59,03; 2. Cees en Tineke v.d. Steen 56,25; 3. Hermien en Ad Steur 51,39. Dinsdagavondcompetitie: A-lijn: 1. Truus Klerk 58,85; 2. Renny Kramer - Greetje Meuleman 54,17; 3. Rie Oosterwijk - Annie Warmenhoven/ Columby Coebergh - Ger Kemmere 53,13. B-lijn: 1. Berna Bakkum - Anneke Nijman 63,02; 2. Ank Lodder - Margo Schaaper 56,25; 3. Jaap Bikker - Aad Kemper 56,25. Bridgeclub Sans Atout Maandag 21 november: A-lijn 1. Dijkema - Bruinsma 59.6, 2. fam. Willemse 59.2, 3. de Groot - Laan 56.7, 4. fam. Schaffer 56.2; B-lijn 1. Coebergh - Middelbeek 64.9, 2. Sanders - Hekker 61.6, 3. de Ruijter de Wildt - Tromp 58.6, 4. Beerepoot - Daudey 58.3; C-lijn 1. v. Toornburg - de Vries 62.3, 2. Heusy - Schoonemeijer 57.8, 3. Hansen - de Jong 57.3,4. fam. Geels 56.1. HEILOO - Vorige week was het zover: de dertienjarige Timardi Verhoeff veroverde de koppositie in de interne competitie. Zij deed dat door op fenomenale wijze te winnen van Herman Limmen. En doordat de concurrentie remise speelde, vond Timardi zichzelf aan het einde van de avond zomaar terug op de eerste plaats. Ze werd daarmee de jongste koploper ooit in de inmiddels meer dan 75-jarige geschiedenis van Oppositie. Haar partij tegen Herman Limmen had alle ken merken in zich die Timardi tot zo'n sterke schaakster maken. Herman kwam maar liefst drie pionnen voor, maar Timardi ver blikte of verbloosde niet: zij had al lang haar eigen plan getrokken en bracht dat onverstoord ten uit voer. Herman werd in een hoek gedreven en belandde uiteindelijk in een matnet. Toen hij opgaf, hadden alle omstanders intussen wel gezien dat hij verloren stond, maar hoe het precies afgemaakt moest worden, was nog lang niet voor iedereen duidelijk. Timardi liet toen met een snelle zettenreeks zien, dat zij het mat (in een zet of acht) wel degelijk had gezien en berekend. Wat van klasse getuigd! ^kopij voor de redactie@uitkijkpost.nl '*•9 Spannend, wachten op je Springdiploma... Aangeleverde foto SOM

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 25