'Help! Ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt' Aladdin in De Beun Emile Ratelband treedt op in Heiloo Licht dat het hart verwarmt Koffieconcert in De Beun Een vijver ,yol inkt Een vijver vol inkt DEUTEKOM Corso Bioscoop BOEK VAN DE WEEK New Kids Nitro Try out met Bastiaan Ragas in De Beun Een vijver vol inkt Boek van de week: Bastiaan Ragas speelt de hoofdrol in deze theatershow, geba seerd op de bestseller van Kluun. Aangeleverde foto New Kids Nitro zal alleen op 7 december in Corso Bioscoop te zien zijn. Er zijn drie voorstellingen waaruit je kunt kiezen, te weten om 16.00, 19.00 (zonder pauze) en 20.00 uur. De kaarten zijn alleen via Ideal of aan de kassa te verkrijgen.Koop dus nu snel je kaartje en mis deze komedie van het jaar niet. In New Kids Nitro wordt Friesland getroffen door een zombieplaag. Richard, Rikkert, Gerrie, Robbie en Barrie hebben in Maaskantje andere dingen aan him hoofd. De vijf bra- bantse vrienden zijn in oorlog met het nabij gelegen doip Schijndel. Dit leidt tot illegale straatraces en massale vechtpartijen. Als de friese zombies een brabants slachtoffer maken moeten de New Kids het grotere kwaad trotseren. Indien de bezoeker overduide lijk jonger is dan 12 jaar dan zal de kassamedewerk(st)er of kaartcon- troleur naar de leeftijd vragen. Het antwoord dat wordt gegeven zal voor waar worden aangenomen. Er zal vanzelfsprekend niet naar legitimatie worden gevraagd, (er is geen legitimatieplicht tot 14 jaar) Kinderen van 10 en 11 hebben toe gang tot een film met leeftijdspicto gram 12, maar onder begeleiding van zijn of haar ouder(s)/ verzorger(s). HEILOO - Bastiaan Ragas (vader van vier kinderen) speelt de hoofdrol in deze herkenbare, muzikale en satirische theater show, gebaseerd op Kluuns best seller 'Help! ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt'. Kluun beschrijft in dit komische boek voor aanstaande vaders wat er allemaal op je afkomt als je vrouw zwanger is. Bastiaan speelt en zingt samen met zijn vrouw (gespeeld door actrice en moeder Dorien Haan) het openhartige verhaal van de bevruchting tot en met de beval ling. Je bent zowel toeschouwer als deel van deze avond, samen worden de hormonale ervaringen gedeeld, sekstaboes doorbroken en verha len uitgewisseld. Kluun heeft veel vertrouwen in Ragas als theater maker: „Ik zie hem dagelijks met zijn vele kinderen voorbij hobbelen per bakfiets, bolderkar of Bugaboo en hij is nog steeds getrouwd, dus als er iemand dit boek geloofwaar dig op toneel zou moeten kunnen brengen dan is het Bastiaan Ragas wel." Deze muzikale, satirische theatershow komt in De Beim op woensdag 7 december om 20.15 uur. Kaarten kosten 16,- en kun nen worden besteld en betaald via www.vriendenvandebeun.nl en aan de kassa van het theater aan de Willibrordusweg 2. De kassa is open van woensdag tot en met vrijdag tussen 13.30 en 17.00 uur en vanaf een uur voor aanvang van voorstel lingen. Op www.helpikhebmijn- vrouwzwangergemaakt.nl en www. vriendenvandebeim.nl staat meer informatie. HEILOO - Op zondag 11 decem ber laat Emile Ratelband zich van een voor veel mensen onbe kende kant zien en horen. Voor NTINLP uit Limmen heeft Emile weer tijd en energie vrijgemaakt om voor het goede doel (NTI NLP Foundation) op te treden. Al twee keer eerder heeft Emile Ratelband belangeloos opgetreden voor NTI NLP. In 2001 deed hij dit in de Grote Kerk in Alkmaar en vorig jaar in het trainingscentrum in Limmen. Emile: „Bouke de Boer en Dorien Groot van NTI NLP heb ben met hun schoolproject het Kleurenorkest onwijs him nek uit gestoken, ongelooflijk hoe bereid zij zijn een maatschappelijke bij drage te leveren. Ik begreep dat het vechten tegen de bierkaai van de overheid was, en toch zijn ze door gegaan, dat vind ik klasse. En als ik op deze manier mijn steentje bij kan dragen, dan kimnen ze weer op mij rekenen!" De opbrengsten van deze dag, die voor iedereen toegankelijk is, gaan naar de NTI NLP Foimdation. Deze steunt onder andere basisschool het Kleurenorkest in Limmen. Na vier jaar van tomeloze inzet is het deze school eindelijk gelukt over- heidsbekostiging te krijgen en kan de school op eigen kracht verder. Zondag 11 december van 11.00 tot 17.00 uur, ontmoetingscentrum GGZ, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. Kaarten (inclusief eten/drinken) zijn verkrijgbaar voor 120,- bij NTI NLP in Limmen: www.ntinlp.nl of tel. 072-5053501. Voor meer infor matie kimt u ook kijken op www. kleurenorkest.nl. Bestaat er een groter plezier dan het lezen van de gedichten van Annie M.G. Schmidt? Sieb Posthuma liet zich inspireren door de mooiste versjes uit haar schat rijke oeuvre en creëerde een spec taculair poëzieprentenboek. Met onder andere Sebastiaan, Ik ben lekker stout, Het fluitketeltje, Dikkertje Dap, Isabella Caramella, Tante en oom in Laren, Marietje was bang voor water en zeep, De heks van Sier-kon-fleks, Hendrik Haan, De lapjeskat, De Wim-Wam reus en Drie ouwe ottertjes. Een genot voor zowel jong als oud! door Annie M.G. Schmidt voor 14,95 HEILOO - Veel mensen hun keren, vooral in deze donkere dagen voor Kerst, naar warm te en licht. Daarom houdt het Wogmeers Vocaal Ensemble onder leiding van Didy Coljée een concert rond het thema 'licht dat het hart verwarmt'. Een concert om uw hart blij te maken met prachtige advents- en kerstmelodieën, maar ook met prachtige teksten en een warm welkom. Gezongen wordt de Adventscantate 'Komrnst du, Licht der Heiden' van Buxtehude, begeleid door organist Dermis van der Wijk. Daarnaast wordt een heel palet van Duitse, Franse en Nederlandse Advents- en Kerstliederen en natuurlijk de prachtige Engelse Christmas Carols gezongen. Didy Coljée is voor velen in Heiloo bekend als dirigent van het Dames- en Herenkoor St. Caecilia van de Willibrordusparochie. Zij is in 2006 aan het conservatorium afgestudeerd als koordirigent en kerkmusicus. Zij is dirigent van vier koren, waaronder al vier jaar van het Wogmeers Vocaal Ensemble. Dit koor, bestaande uit enthousiaste en goed zingende amateurs uit de Wogmeer bij Hensbroek, heeft zich gespecialiseerd in oude muziek. Het koor maakt echter regelmatig uitstapjes naar andere tijden, zoals tijdens dit concert. Laat u verrassen door dit hartverwarmende concert op 11 december om 15.30 uur in de Willibrorduskerk, Westerweg 267 te Heiloo. De toegang is gratis, col lecte na afloop. Koffie en thee in de pauze 1,- HEILOO - Op 4 en 5 februari speelt Jeugdtheater Heiloo haar nieuwe productie Aladdin. Laat je betoveren in de verrassende sprookjeswereld van Aladdin... Laat je meeslepen in zijn avontu ren en ontmoetingen met de meest adembenemende karakters van vrienden en vijanden. Zij allen zor gen voor een onvergetelijke voor stelling. Dit alles wordt verteld door Scheherazade; ook zo benieuwd HEILOO - Het seniorenorkest van de Alkmaarse accordeonver eniging Vita-Nova verzorgt op zondag 11 december in opmaat naar de Kerstdagen haar jaar lijkse koffieconcert in De Beun te Heiloo. Het repertoire van Vita Nova is zeer divers; op het programma staan naast enkele populaire klassieke nummers onder andere een grote medley met de titel 'Ode aan het Nederlied' waarin muzieknummers zijn opgenomen zoals Pastorale, Het kleine café aan de haven, Op een wie dit is? De voorstellingen zijn op zaterdag 4 februari 2012 om 15.15 en 20.15 uur en op zondag 5 febru ari 2012 om 12.15 en 15.15 uur in Theater De Beim in Heiloo. De kaarten a 8,- per stuk zijn vanaf deze week verkrijgbaar aan de kassa van theater De Beim, Willibrordusweg 2 in Heiloo, tel. 072-5333156. Openingstijden kassa: woensdag, donderdag en vrijdag van 13.30 tot 17.00 uur en tijdens voorstellingen. mooie Pinksterdag, et cetera. Ook een nummer van Charles Trenet, 'La Mer', 'Summertime' uit Porgy and Bess van Gershwin, een mooie tango en een stevige 'Liberty Bell' mars worden ten gehore gebracht. Aan dit concert wordt medewer king verleend door O'Brannons, een band die Ierse traditionele muziek vertolkt. Zondag 11 december, 11.00 uur, Theater De Beun. De kaarten kos ten 8,- inclusief een kopje koffie en zijn aan de zaal verkrijgbaar. Ook zijn ze vooraf te bestellen bij J. Rol, tel. 072-5125627. Het Wogmeers Vocaal Ensemble maakt uw hart blij in de Willibrorduskerk. Aangeleverde foto Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 11