^^mÜïïï Vervelende middag voor Foresters in Nibbixwoud V Peter Hopman Nederlands Kampioen Birgit Stevenson plaatst zich voor het NK fe\f\vLlx<y U; sport 25 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Meervogels MPi uit Akersloot is ongeslagen kampioen geworden! vf1 7 .V rït-v I\l t V VK ft Na de thee leek de koek snel op voor De Foresters Orsine de Boer Nederlands Kampioen karate <pM 30 NOVEMBER 2011 J|u 1 jm Y® i .tv ir AKERSLOOT - Afgelopen zaterdag heeft de MP1 van Meervogels de felbegeerde titel binnen gehaald door met 12-6 te winnen van MP1 de Terrasvogels. De doelpuntenmachine uit Akersloot heeft indruk wekkende rapportcijfers gehaald in acht wedstrijden. Alle potjes werden gewonnen en er werden maar liefst 128 goals gemaakt. Ook de verdediging was nauwelijks te passeren getuige de 66 tegen doelpunten. Een puike prestatie! Na de winterstop gaat het sterrenensemble de F-competitie onvei lig maken met hun 'tikkie-takkie-voetbal. V.l.n.r.: leider Armand van der Lee, Valentijn Gorter, Jim Hoogenboom, Sil Hollenberg, Manouk van der Lee, Thijs Koot, Kas Olgers, Menno Stel, Max Kahls, Joey Weijers, Teun Verduijn en leider Aad Koot Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Uithuilen en opnieuw beginnen, dat is de eerste gedachte na de wedstrijd S.E.W. - De Foresters, waarin De Foresters periodekampioen had kunnen worden. Maar zowel tegenstander SEW als SVW '27 uit Heerhugowaard dachten hier heel anders over. Met een wederom gehavend elftal door schorsingen en bles sures (Blom, Hoom, Meijer, Hut en Kramer) werd de wedstrijd in Nibbixwoud aangevangen, waarbij de zeventienjarige linkshalf Tim van Gelder zijn debuut maakte en dit niet onverdienstelijk deed. Het werd een rommelig partij op een hobbelig veld en met een lastige wind. Vooral in de tweede helft ging SEW beter om met die omstandighe den, maar het had zeker ook anders kunnen lopen. Zo openden de gas ten de score (Carlo Smit schoot uit een indirecte vrije trap hard in) en hadden tijdens een goede fase kans op meer. Op slag van rust viel de gelijkma ker van SEW letterlijk en figuurlijk uit de lucht. Na de thee leek de koek snel op voor De Foresters, die SEW twee fouten hard zagen afstraffen (3-1). De snelle aansluitingstreffer van Carlo Smit bracht de hoop op een ATLETIEK HEILOO - Afgelopen week end heeft Peter Hopman in Tilburg tijdens de Nederlands Kampioenschappen cross een prestatie van formaat geleverd. De Trias trainer liep op het geva rieerde parcours van 7,5 kilometer naar een gouden medaille in de 44+ categorie. Hopman die een tijd liep onder de 25 minuten had zelfs een voorsprong van tien seconden op de nummer twee. Nog een Trias Master, Henny Pimt, had na bles sure leed geen optimale voorbe reiding. Toch miste hij op enkele seconden de bronzen plak. Henny Punt werd keurig vijfde in de 55+ categorie. Bij de mannen was het Edward Appelman die naar een 32ste plaats liep op de korte cross. De getalenteerde 800 meter RTA atleet is vooral gespecialiseerd op de baanatletiek. Daarom kan de pupil van Peter Appelman tevreden terug kijken naar dit Nederlands Kampioenschap. Trampolinespringen HEILOO - Birgit Stevenson uit Heiloo heeft zich onlangs geplaatst voor deelname aan het NK trampolinespringen voor teams. De spring(st)ers van district West) troffen elkaar in Kudelstaart voor de laatste uit een serie van drie plaatsingswedstrijden. Birgit won met haar teamgenoten van trampo linevereniging Triffls uit Alkmaar Demi Keijzer, Maud Peperkamp en Mirthe Molenaar maar liefst alle drie de plaatsingswedstrijden in de klasse C en behaalde daarmee dus ook overtuigend de eerste plek in het eindklassement. Zij zullen op 10 december met de beste teams uit alle districten in Ermelo de strijd aangaan om het Nederlands kam pioenschap. De andere teams van Triffis (in de categorieën C, D en E) wisten zich helaas net niet te kwali ficeren. goed resultaat terug, maar die bleek van korte duur. S.E.W. maakte counterend nog twee doelpunten en liep uit naar een forse zege: 5-2. et nieuws dat S.V.W. '27 bij Vitesse '22 een achterstand om had gebogen in een 1-2 zege strooide nog wat extra zout in de wonde, want dit beteken de dat De Foresters bij een kleinere nederlaag alsnog de eerste periode hadden gegrepen. Er werd dus niet gezongen in de bus tijdens de terug reis. Komende dinsdag staat de volgen de partij op het programma; voor de beker wordt dan gevoetbald bij Kolping Boys. Daarna volgt op zondag 4 decem ber de thuiswedstrijd tegen mede koploper FC Uitgeest. Hopelijk zijn dan veel basisspelers weer pijn- en kaartvrij. Birgit Stevenson zal 10 december de strijd aangaan om het Nederlands Kampioenschap in Ermelo. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21