Benauwde zege voor Vredeburg 2 GTH turnsters starten wedstrijdseizoen Duinlopers trainen voor Midwinterduinloop SPORT 25 KORTOM Veld vernield bij De Foresters Hotdog toernooi bij De Foresters Pannenkoekentoernooi bij HSV kopij voor de [{jtltyfepfot redactie@uitkijkpost.nl UITSLAGEN Orsine de Boer uit Heiloo Nederlands Kampioen UITKIJKPOST 30 NOVEMBER 2011 V.l.n.r.: Yara, Floor, Julie, Veerle, Danique en Ilse. Aangeleverde foto Turnen HEILOO - Zaterdag 19 novem ber kwamen 14 turnsters van GTH in actie op de eerste voor wedstrijd vijfde divisie dit sei zoen. In de eerste wedstrijd was het de beurt aan Jette Hartman, Madelijn Belle, Romy van Dijk en Myrthe Wols. Jette turnde een zeer goede wed strijd met als uitschieter een 14.00 op de vloer. De drie jeugdturn- sters kwamen na een mooie wed strijd met prachtige resultaten op het podium; Romy vijfde, Myrthe derde en Madelijn eerste. In de tweede wedstrijd kwamen Jena van Ravenzwaaij, Nadja Boersen, Roos Tervoort, Isabella Buijs, Breehtje van Haneghem, Laura Arends, Raquel Schouten, Patricia Mulder, Demi de Visser en Hannah Min in actie. Alle turnsters hebben een keurige wedstrijd geturnd. Jena turnde een sterke vloeroefening en die werd dan ook beloond met een 13.40. Op brug lieten Roos, Laura en Patricia een prima oefening zien. Hannah was erg stabiel op balk en kreeg dan ook een 12.10. In het eind resultaat was er prijs voor Nadja (vijfde), Breehtje (vijfde), Demi (vierde), Raquel (derde) en Isabella (tweede). Zondag 20 november turnden nog tien turnsters de eerste voorwed strijd, nu van de vierde en zesde divisie. Annabel Jonkhart, Sjoukje Pel, Silke Dekker en Emma Henriét begonnen de wedstrijd deze dag. De turnsters begonnen de wedstrijd op vloer, Silke turnde hier een strakke oefening; 13.00. Aan de brug wist Sjoukje een perfecte oefening neer te zetten. Zowel Annabel als Emma mochten plaats nemen op het podi um met een respectievelijke vijfde en tweede plaats. In de tweede wed strijd mochten Floor Tervoort, Julie Warmenhoven, Danique Broers, Veerle Serrarens en Ilse Brouwer him oefeningen laten zien. Deze vijf turnsters lieten zien hoe sterk zij waren; Ilse en Danique turnden beide een mooie vloeroefening. Brons was er voor Veerle, Julie en Floor mochten beide het zilver in ontvangst nemen. Het wedstrijd weekend werd afgesloten voor GTH door Yara Struijs. Yara turnde een stabiele wedstrijd met mooie oefe ningen, en ook zij mocht het zilver in ontvangst nemen. HEILOO - Orsine de Boer is Nederlands Kampioen karate gewor den bij de meisjes van 14-15 jaar. Het talent uit Heiloo moest het evenals vorig jaar in de finale opnemen tegen Manuela van Galen. Vorig jaar ging de titel nog naar de Haagse, dit keer was De Boer met 5-0 veel te sterk. Bij de jongens -21 jaar bereikte Fabrice de Boer eveneens de finale. Deze ging met 3-2 verloren tegen de Rotterdammer Deijl. Een gevoelige nederlaag, want met winst was kwalificatie voor de Europese Kampioenschappen in Azerbeidzjan een feit geweest. Nu is de kans daarop een stuk kleiner geworden en is het afwachten wat de keuzeheren van de Karate-do Bond volgende maand beslissen. Aangeleverde foto SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 25 novem ber speelde het tweede achttal van SV Vredeburg de bondswed strijd tegen het derde team van Opening '64. De gasten uit St. Pancras werden met de kleinst mogelijke nederlaag naar huis gestuurd. Op het zesde bord gaf Hidde Ebels het goede voorbeeld door zijn tegenstander met een fraaie aanval te overrompelen. Op het eerste bord kwam Cees Dinkla tekort tegen zijn sterke tegenstander, teiwijl Jan Levering op het vijfde bord verloor nadat hij al slecht uit de opening kwam. Op het achtste bord won Mare Voorwalt doordat zijn tegen standster de toegestane bedenktijd overschreed. Op zeven won de jeug dige Sandra Hollander in het mid denspel een paard en daarmee de partij. Aan het vierde bord wist Dirk Aafjes in het toreneindspel via dub bele pionwinst het pleit in zijn voor deel te beslechten. Toen Barry Blekemolen op bord drie zijn voordelige stelling in remise zag verzanden door eeuwig schaak was de buit voor Vredeburg HEILOO - Afgelopen weekeinde, in de nacht van 26 op 27 novem ber, hebben nog onbekenden met een auto en waarschijnlijk een ander motorvoertuig het derde veld vernield door over het veld te crossen. Er is inmiddels aangifte gedaan bij de politie en vanzelfsprekend is de gemeente als eigenaar ingelicht. De vereni ging en de politie is op zoek naar getuigen die kunnen helpen de daders te vinden. Inlichtingen kunnen gestuurd worden naar hwiedemeijer@hetnet.nl of recht streeks naar de politie. HEILOO - Op maandag 28 november houdt voetbalclub De Foresters weer het Hotdog toernooi voor alle junioren. In de kerstvakantie wordt per leef tijdscategorie een zaalvoetbal toernooi gehouden in de eigen sportzaal. De spelers van verschil lende teams worden onderling verdeeld en spelen een toernooi. Voor iedereen is er een overheer lijke hotdog en een mooie herin nering. Kijk voor meer informatie op www.deforesters.nl. HEILOO - Het jaarlijkse pannen koekentoernooi wordt weer in de kerstvakantie gehouden voor de C, D, E, F, G en minipupillen. Dit jaar spelen de E, F en minipu pillen op donderdag 29 december en de C en D junioren op vrijdag 30 december. De inschrijving gaat via de leiders van je team. Je kan je inschrijven tot en met 11 december, daarna kom je op de reserve lijst. Kijk voor meer infor matie op www.whsv.nl. 2 binnen. Met de nederlaag van teamcaptain Robert Termes aan het tweede bord ontstond de gimstige eindstand van 4,5-3,5. Op dezelfde avond werd de tiende ronde van de interne competitie gespeeld. Met een zeer fraai loperof fer wist Jos Admiraal in een Morra- gambiet in minder dan twintig zet ten te winnen van Jaap Limmen. De talentvolle Ozair Dahi hield het lang vol tegen de sterke clubkampioen Ed Stolp, maar moest in het eind spel een pion laten gaan en dat was het begin van het einde. Bert Hollander en Ronald van der Storm speelden een onderhoudende partij, waarin Van der Storm er goed voor leek te staan, maar vanwege een gevaarlijke tegendreiging van het jeugdige talent moest hij kiezen voor remise door zetherhaling. Gertjan Hafkamp lijkt zijn vorm crisis achter zich gelaten te hebben: met mooie aanvalszetten werd Theo Al van het bord geveegd. Met een prima overwinning op Chiel Pepping nam Ed van Duin afscheid van de laatste plaats op de ranglijst. In de B-groep won Sewints Dahi van ach tervolger Kevin Hes. Op de ranglijst staat zij nu een straatlengte voor. Bridge Club t'Oosthonk Woensdag 23 november: A. Lijn 1. H. Koomen - P. Hogeslag 59,90; 2. H. Uijl - G. Bes 56,88; 3. G. Voskuil - R. Hogeslag 53,75; 4. H. Franse - J. kaandorp 52,08; B. Lijn 1. H. Beemsterboer - W.v. Gilst 65.63; 2. A. Brugman - A. Groeneveld 58,33; 3. Fam. Turk 56,25; 4. M. Oostelbos - H. Velu 55,73. Heilooer Bridge Club Donderdagavondcom petitie: A-lijn: 1. Joop Boukens - Johan Neefjes 63,02; 2. Ria en Wim de Nijs 55,73; 3. Cor Floris - Ineke Wijnbeek 55,21. B-lijn: 1. Taetske Haan - Irma van Loon 62,08; 2. Anneke en Berry Kuijper 59,17; 3. Dorith de Klerk - Piet Roozen 57,92. C-lijn: 1. Henny Post - Gerda Smit 65,97; 2. Fenny en DikCnossen 55,83; 3. Riet en Bob Koot 54,17. D-lijn: 1. Thea en Ton Rey 59,72; 2. Cocky en Jan Piet 56,94; 3. To Beentjes - Ans Nielen 52,78. Dinsdagavondcom petitie: A-lijn: 1. Columby Coebergh - Ger Kemmere 62,08; 2. Jan Huting- Cesv.d. Steen 57,92; 3. Renny Kramer - Greetje Meuleman. B-lijn: 1. Berna Bakkum - Anneke Nijman 62,50; 2. Aad Kemper - Ton Rey 59,38; 3. Ger van Diest - Ton Glas 57,81. HARDLOPEN REGIO - Elke woensdag en zaterdagochtend lopen de Duinlopers hard door de dui nen van Egmond. De meesten hebben een concreet doel voor ogen: de kwart of halve mara thon van Egmond op 8 januari 2012. Door middel van uitdagende piramideloopjes, pittige interval- schema's en onverbiddelijke duin trainingen groeien de Duinlopers in kracht, snelheid en uithoudingsver mogen. Ook het strand is een per fecte trainingsomgeving met de ene keer 'snel zand', een andere keer 'werkzand', wind in de rug, maar even zo vaak wind tegen. Allemaal ingrediënten waar de Duinloper sterker van wordt; fysiek maar ook mentaal. Kracht die je nodig hebt voor de vaak loodzware kwart of halve marathon van Egmond. Als eerste proeve van bekwaam heid op het trainingsschema 'op weg naar Egmond' staat de door Le Champion georganiseerde Midwinterduinloop (Egmond- Binnen) gepland. Deze wordt gelo pen op zaterdag 10 december, een bos- en duinloop die voert over ver harde en onverharde paden. Voor de Duinlopers een thuiswedstrijd, want het parcours voert door het duingebied waar zij wekelijks trai nen. Deze trainingsloop kent twee afstanden en in beide categorieën zijn de Duinlopers vertegenwoor digd: de 7,6 kilometer voor de bescheiden Duinloper en de 16,8 kilometer voor de meer ervaren Duinloper. Wil jij eigenlijk ook hardlopen, maar vind je het lastig om te starten? Wil je graag, maar niet alleen, door de duinen hardlo pen? Wil je je looptechniek en/of -snelheid verbeteren? Loop dan mee met de Duinlopers. Bel voor meer informatie met Peter Kuijper, tel. 06-13693636 of Agnes Blokker, tel. 06-24706700. Of kijk op www.duinlopers.blogspot.eom. De Duinlopers trainen en genieten tevens volop van het prach tige landschap. Aangeleverde foto PROTOCOL SftPELiJK ZOfTtfiM-3K

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 25