Twee koplopers precies gelijk -Sik Emiel Admiraal toont goede vorm W Limmen Meisjes Dl spelen in Telstar Stadion De Foresters onderuit tegen effectief Uitgeest r--m sport 27 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Johnny Hoogerland rijdt mee in Egmond-Pier-Egmond i j -wJ *»i VIT ff si Ook in de tweede helft scoort Uitgeest al snel 7 DECEMBER 2011 SCHAKEN HEILOO - De ranglijst van de interne competitie bij Oppositie laat iets heel merkwaardigs zien: twee koplopers die na tien ronden precies evenveel punten hebben vergaard: 298. Albert Bouma en Simon Smit zijn die twee lijstaanvoerders. Zij voeren een strijd die lijkt op die van vorig seizoen. Maar als zij achteromkij ken zien zij dat Kees Jongkind en Timardi Verhoeff him van dichtbij op de hielen zitten. Het is nog lang niet beslist! Wat verder op de ranglijst deden deze week Eric Huffhagel, Joop van Nes, Paul Vonk en Jan Jonkheer goede zaken. Alle vier wisten een winstpunt aan hun score toe te voe gen. Opvallend daarbij is de presta tie van Joop van Nes. Overgekomen van de donderdagmiddaggroep, weet hij nu langzamerhand ook op de dinsdagavond zijn draai te vinden: vijftig procent score na tien ronden. De hele ranglijst over ziende blijkt dat Timardi Verhoeff het grootste aantal winstpartijen heeft geboekt. Een klein, maar heel select groepje spelers heeft dit jaar nog geen verlies hoeven incasseren. Dat zijn Albert Bouma, Simon Smit, Kees Jongkind, Peter Folkertsma en Joop Kerst. De laatste is voorzich tig op weg de remisekoning van die seizoen te worden: zes maal gelijk in negen partijen. Extern moest het eerste achttal aantreden tegen Caissa uit Hoom. Dat bleek, zoals veiwacht, een te zware opgave te zijn. Van de acht partijen gingen er vier verloren. Gelukkig wisten Albert Bouma, Simon Smit, Kees Jongkind en Bouke Woudstra het hoofd wel boven water te houden: vier maal remise dus. Nu Oppositie de bovenste drie teams op de rang lijst heeft gehad, komen er mogelijk betere tijden aan voor het vlaggen schip van de vereniging. Emiel Admiraal tijdens de Duincross. Aangeleverde foto Atletiek HEILOO - Trias atleet Emiel Admiraal is bezig met een bij zonder goed cross seizoen. De jonge Egmonder werd keurig vierde in de Duincross te Den Helder. De klok bleef voor Admiraal stil staan op 34.48 minuten over tien kilometer. De wedstrijd werd gewonnen door Jeffrey van de Park van AV Hera te Heerhugowaard. Jongeling Admiraal heeft dit cross seizoen als doel gesteld de 21 kilo meter van Egmond te lopen, dit zal voor de Trias jeugdtrainer voor het eerst zijn. De kersverse Nederlands Kampioen Peter Hopman was ook in Den Helder onverslaanbaar. Zijn tijd van 35.07 minuten bete kende een ruime oveiwinning in de master 45+ categorie. In dezelfde categorie liep Rob Berger naar een zesde plaats (37.48 minuten). Een andere Trias overwinning werd er in Den Helder behaald door Henny Punt. Het loopwon- der uit Heiloo liep in de master 55 categorie naar een tijd van 37.54 minuten. Ook was er succes bij de dames RTA atlete Eileen Groenland werd vierde in een race, die werd gewonnen door Margriet Berkhout. Groenland liet topatlete Talissa van der Fluit keurig achter haar. Trainer Peter Appelman keek ook met tevredenheid terug op de zware Duincross. VOETBAL LIMMEN - Op vrijdag 9 decem ber spelen de meisjes van Limmen Dl een wedstrijd in het Telstar stadion tegen Concordia uit Hillegom. Deze wedstrijd wordt gespeeld voor aanvang van de wedstrijd Telstar vrouwen tegen de vrouwen van ADO Den Haag. Het gaat om een plekje te behalen in de halve en later misschien de fmale om de Rodi Media Cup. Alle teams die er voetballen komen uit west 1. De meisjes van Limmen maken hun debuut om 18.30 uur in het Telstar Stadion. Daarna volgt om 19.30 uur de wedstrijd Telstar - ADO Den Haag. In de rust van deze wedstrijd volgt dan weer een wedstrijd tussen twee meisjes D-elftallen om de Rodi Media Cup. Nu vinden de meisjes en de vrouwen van Telstar het uiter aard leuk als er meer toeschouwei's komen om het vrouwenvoetbal meer onder de aandacht te brengen. Dus iedereen die het vrouwenvoet bal een warm hart toedraagt, kom kijken en aanmoedigen! Het is een leuk en gezellig sfeeivol avondpro gramma waar iedereen plezier aan zal beleven. Parkeren is geen pro bleem, aan de overkant van het sta dion is plek voldoende. Kaartjes zijn te koop bij het stadi on; kinderen 2,-, volwassenen 5,. Daarvoor krijg je ook nog een glas limonade of een kopje koffie. Voetbal HEILOO - Afgelopen zon dag speelden koplopers De Foresters en Uitgeest tegen elkaar op een winderig Sportpark Het Vennewater. Het werd een onderling duel tussen twee totaal verschillende speel stijlen. De Foresters speelde technisch verzorgd opbouwend voetbal. Uitgeest leunde op een stugge ver dediging en kwam er met snelle counters uit. Uitgeest won verdiend maar wel enigszins geflatteerd met 0-3. Trainer Marcel Faber moest na drie verloren competitieduels en de net gemiste eerste periodetitel zijn elftal aanpassen. Door blessures en schorsingen waren Niels Haring, Jesper Hut en Lennard Nobbe afwe zig. Het betekende onder andere het debuut in een thuiswedstrijd van A-junior Tim van Gelder en een plaats achter de voorhoede voor Jeffrey Klijbroek. Vanaf het begin- signaal bleek dat Uitgeest vooral op de counter loerde via de snelle aanvallers Remco Boxtel en Stefan Winter. Maar bij spelhervattingen en corners waren ook de lange ver dedigers Paul Groen en Sander van den Helder vaak aanwezig in de voorhoede. Na tien minuten leidde dat tot een mooie kopgoal van Van den Helder uit een vrije trap van aanvoerder John den Nijs. De snel le tegengoal was voor de Foresters het sein om nog meer de aanval te zoeken. Onder aanvoering van aanvoer der Carlo Smit, Tjeerd Meijer en Jeffrey Klijbroek werd het midden veld van Uitgeest vaak overspeeld. Het leidde tot diverse mooie moge lijkheden voor spits Nick Kramer, maar uit zijn acties werd net niet gescoord. Ook in de tweede helft bleef het verschil in speelstijl. Net als in de eerste helft scoorde ook nu Uitgeest weer snel. Carlo Smit beoordeelde een bal verkeerd, kreeg die op het achterhoofd en de rappe Van Boxtel wist met dit bui tenkansje wel raad. Hij passeerde na een lange rush keeper Thijs Laagland met een schuiver. De Foresters voelde dat er nog steeds een goed resultaat behaald kon worden en gooide er een schep je boven op. Uit een van de duels die volgden beoordeelde scheids rechter Niels van Kampen de situ atie helaas volledig verkeerd. Een bloktackle van Jeffrey Klijbroek gevolgd door een overdreven schreeuw van zijn tegenstander leverde rood op. In het vervolg van de wedstrijd was De Foresters ondanks het ondertal op zoek naar een welverdiende goal. Die kwam er niet. In de slotfase scoorde ver dediger Paul Groen met een prima kopbal de 0-3. De Foresters zal in de komende tijd de wonden moe ten likken. Na een aantal weken aan kop van de tweede klasse A is het elftal door vier verloren compe titieduels gezakt naar een met vier clubs gedeelde vierde plaats. De meiden van Limmen MD1 met boven (v.l.n.r.) Fleur, Sanne, Lotte, Anouk, Jane, Aisha en Cheryl. Onder (v.l.n.r.) Maxime, Maaike, Caia, Larissa, Linet en Alexandra. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 23