KiKa versnelt de overwinning op kinderkanker. Peter en Marian stoppen na 50 jaar De huurtoeslag verandert. koopzondag 18 december open van 12 tot 17 uur www.kika.nl giro 8118 en/of Utrecht. STEUN DAAROM KIKA! Toeslagen Belastingdienst 28 business jeans casual rprht. kind STICHTING KIKA Garage de Egmonden krijgt nieuwe eigenaar Ontvangt u huurtoeslag en wilt u weten waar u in 2012 op kunt rekenen? Doe dan een snelle checkop toeslagen.nl/2012 14 DECEMBER 2011 UITKIJKPOST stationsweg 61 heiloo 0725330068 •johanallemanmode.nl Wintersale R Peter Bijnsdorp met zijn opvolger Peter de Goede. Aangeleverde foto altijd druk achter de schermen bezig geweest. „Onder andere met de boekhouding, het contact met de leveranciers en het naleven van de nieuwe regelgeving van de over heid", vertelt ze. Peter heeft door de jaren heen de auto's enorm zien veranderen en daarmee het sleute len. Peter: „Auto's zitten vandaag de dag vol met elektronica." Dat sleute len gaat hij overigens niet echt mis sen. „Na vijftig jaar in de werkplaats is het mooi geweest. Wel ga ik het contact met de klanten missen. Dat is altijd heel goed geweest. Veel mensen komen al tientallen jaren bij ons." Peter de Goede neemt per 1 janu ari 2012 de garage over, iets waar Peter heel blij mee is. „Ik heb hem zelf nog het vak geleerd. Hij is de perfecte opvolger." EGMOND - „Het was niet altijd eenvoudig, maar we kijken terug op een mooie tijd", aldus Peter. Samen met zijn vrouw Marian nam hij 24 jaar geleden Garage de Egmonden over van Gerard Driehuis. „En daar hebben we nooit spijt van gehad. Een eigen bedrijf is hard werken, maar je krijgt er ook veel voor terug", benadrukt Marian. Peter was geen vreemde voor de klanten toen hij in 1988 Garage De Egmonden in Egrnond aan den Hoef overnam. „Ik werkte er al sinds 1968, dus ik kende iedereen die bij ons kwam", vertelt Peter. Wat hem meteen aansprak was dat de garage geen dealerschap had. „Juist de diversiteit aan auto's houdt het sleutelen interessant." Marian is

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 28