J Foresters met verlies én hoop de winterstop in Milenka Hoorn turnt competitiewedstrij d Mooi competitieresultaat Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo Punt voor knokkende Zeevogels sport37 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO C5 VV Limmen wordt kampioen Frank Kleef is de beste speler van de tweede klasse geworden Jongens van Limmen F2 najaarskampioen! <pM 14 DECEMBER 2011 Voetbal HEILOO - Na de vijfde achter eenvolgende nederlaag is De Foresters halverwege de com petitie van de tweede klasse A terechtgekomen op de zevende plaats met 19 punten uit der tien wedstrijden. Na de met 2-0 verloren uitwedstrijd tegen Zilvermeeuwen uit Zaandam is de winterstop begonnen. In het veld waren de spelers van De Foresters niet zozeer de minde ren van de Zaankantei's, waar Co Adriaanse in de jaren '70 aan zijn langdurig trainerschap begon. Maar de eerste Zilvermeeuwen-goal viel te vroeg in de wedstrijd (uit een comer kon Zilvermeeuwen met een kopbal scoren) en die klap kwa men de Egels niet meer te boven. Door de afwezigheid van vijf spelers moest er weer danig geïmproviseerd worden; zo stond Lennart Nobbe ditmaal linksbuiten en Niels Haring rechtshalf. Joey Breed speelde als rechtsbuiten een goede wedstrijd maar door het noodzakelijk defen sievere spel was er na zijn voorzet vaak niemand om die af te ronden. Even voor het eindsignaal van de goed fluitende scheidsrechter viel de tweede goal van Zilvermeeuwen. Omdat de onderste teams beide wonnen, is alles in deze competitie weer mogelijk: er zijn geen duidelijk zwakkere of sterkere teams aanwe zig en het zal in 2012 dus superspan- nend blijven. De eerste wedstrijd van de Egels in 2012 zal, indien de veiwachte winterse weeromstan digheden dit toelaten, een beker wedstrijd zijn. Turnen HEILOO - Afgelopen zaterdag kwam turnster Milenka Hoorn van GTH in actie op de eerste competitiewedstrijd van de derde divisie. Zij moest namelijk een divisie promoveren naar aanleiding van haar resultaten van het afgelopen seizoen. Milenka komt uit in de categorie pupillen 1. De wedstrijd begon op balk, hier turnde ze een goede oefening; 11.70. Het tweede toestel was de vloer. De vloeroefe ning verliep niet zoals verwacht, wat haar helaas punten kostten. Maar Milenka gaf de moed niet op en ging door naar het volgende toe stel van de wedstrijd; de sprong. Zij liet twee keer een goede over slag over pegasus zien en die werd dan ook beloond met een 12.55. De wedstrijd werd prima afgeslo ten aan de brug, hier turnde zij een keurige oefening; 12.70! Milenka kan trots zijn op haar resultaten, helaas viel zij niet in de prijzen. In februari en april heeft zij nog twee competitiewedstrij den waar zij kan laten zien wat ze kan. LIMMEN - Afgelopen zaterdag werden de jongens van Limmen F2 najaarskampioen. Na afloop van de gewonnen wedstrijd in Uitgeest werden de jongens in de eigen kantine te Limmen toegesproken door de trainers Gerard en Gerard, de supportersvereniging en jeugdcoördinator. Daarna was het tijd voor limonade, patatjes, een zak snoep, bloemen en kregen ze een prachtige medaille! Staand v.l.n.r. Tijn Weigraven, Mees Hoogenboom en Thierry Beentjes. Beneden v.l.n.r. Lasse van Druenen, Stijn Glorie, Jeroen de Groot, Jari v.d. Sande, Senna Post en Joep Glorie. Aangeleverde foto Tafeltennis LIMMEN/HEILOO - Tafeltennis vereniging Limmen-Heiloo had deze week de afsluitende ronde van de najaarscompetitie. Er waren nog drie teams die stre den voor het kampioenschap. De grootste kanshebber was Limmen 3. Middels een mime oveiwinning op DOV (10-0) werd het senioren team kampioen in de vijfde klasse. De gevierde Spelers, Wim Krom, Jaap Vasbinder, Marcel Briefjes, Hans Busch en Wil Barendse heb ben op een overtuigende wijze het kampioenschap behaald. Limmen 1 had eveneens uitzicht op het zo fel begeerde kampioenschap. Helaas behaalde het vlaggenschip van de vereniging afgelopen zaterdag niet met de benodigde pimten, toch is het zeker geen onverdienstelijk resultaat om tot de laatste wed strijd mee te strijden om het kam pioenschap. Limmen 5 eindigde na een spannende strijd op de tweede plaats, de uitblinkers van dit seizoen waren Dewi Tanudjojo en Koos Metselaar. Limmen 2 en 4 hadden in het voorlaatste wedstrijd al de schaap jes op het droge, beide teams zijn in de middenmoot geëindigd. Limmen 1-jeugd is tweede geworden in de tweede klasse. Speciale vermelding is er voor Frank Kleef omdat hij de beste spelers van de tweede klasse is geworden. Maar ook Tim Wokke, Remco Bosman en Brian de Goede hebben een grote bijdrage geleverd aan dit goede resultaat. Limmen 2 is geëindigd op de eerste plaatst in de tweede poule van de vijfde klasse, Sanne Briefjes en Mathijs Nap hebben de beide veel pim ten binnengehaald voor dit team. Geïnteresseerden kunnen bij de senioren op vrijdag 9 december of maandag 12 december, beide dagen na 20:00 uur, een vrijblijvende ken nismakingstraining meemaken op de vereniging. Voor de jeugd is er op vrijdag 9 september, van 18.30 tot 20.00 uur, een vrijblijvende 'open training' waarin je kennis kimt maken met de sport tafeltennis. Batjes en balletjes zijn aanwezig. De tafeltennisvereniging is geves tigd aan de Hogeweg 61 te Limmen. Voor verdere vragen kimt u mailen naar Dhr. Poelman, r.poelmanl® hetnet.nl. Voetbal EGMOND - Zeevogels heeft aan de wedstrijd van afgelopen zondag tegen het op de tweede plaats staande Hugo Boys een punt over gehouden. Al na drie minuten spelen keken de withemden tegen een achter stand aan. De kleumende toe schouwei's werden voor de rust niet warm van het spel van de Hoevei's. Gijs de Waal kreeg de beste mogelijkheid op de gelijk maker maar schoot tegen de punt van de schoen van de uitlopende Hugo Boys goalie aan. Na de rust tapte Zeevogels uit een beter va- tje. Met meer agressie en strijd maakte de ploeg van trainer Gerard van Stralen het de tegenstander uit Heerhugowaard-Noord een stuk lastiger. De verdiende gelijkmaker kwam dan ook op het scorebord. Middenvelder Rafi Habib nam een afgeslagen bal in één keer op zijn schoen en zag het leer onhoudbaar boven de Hugo Boys keeper in het net ploffen. In het vervolg gingen de beide teams voor de volle winst maar kreeg de ontmoeting de uit slag die volgens de verhoudingen in het veld was. Al viel Milenka niet in de prijzen, zij kan trots zijn op haar resul taten! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 29