Samen bereiken we meer dan alleen Rabobank Nieuw jaar, nieuwe tijden Wijziging avondopenstellingen vanaf 1 januari Castricum Openingstijden: Goed voornemen: In 2012 ga ik mijn bank nóg beter volgen! Kiest u al voor gemak? laandag 'insdag riTsiï 12 www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Linkedln Group Rabobank Noord-Kennemerland www.facebook.com/ RabobankNKL www.twitter.com/ RabobankNKL Rabobank. Een bank met ideeën. In 2012 vieren we het Jaar van de Coöperatie 21 DECEMBER 2011 UITKIJKPOST Robo 'ournaal Er* Esther van Schijndel van ons Klantcontact Centrum in Heiloo De VN heeft 2012 uitgeroepen tot het jaar van de Coöperatie. Onze coöperatieve bank kent geen aandeelhouders maar leden die samenwerken. Ruim 11.000 leden kunnen meebeslissen over de koers van de bank en profiteren van de voordelen van het lidmaatschap. Ook lid worden? Dat kan via www.rabobank.nl/nkl. Rabobank. Een bank met ideeën. www.rabobank.nl/nkl Rabobank Verdeeld over onze kantoren hebben we nu zeven avondopenstellingen. Van een aantal hiervan wordt weinig gebruikgemaakt, doordat steeds meer mensen kiezen voor direct bankieren via telefoon en computer. Om deze reden hebben we besloten dat we vanaf 1 januari drie van de zeven avondopenstellingen niet langer continueren. Dit betreft de donderdagavond in Egmond aan Zee en de vrijdagavond in Heiloo en Bergen. U blijft van harte welkom op de vier andere avondopenstellingen: op maandagavond en donderdagavond in Castricum en op dinsdagavond in Heiloo en Bergen. Hiervan wijzigen in het nieuwe jaar wel de tijden. Deze kantoren gaan niet meer een uur dicht van 17.00 tot 18.00 uur, de openstelling loopt door tot 20.00 uur. Een compleet overzicht van onze openingstijden vindt u op www.rabobank.nl/nkl. We zijn in de afgelopen jaren een informatie maatschappij geworden. Steeds meer mensen zijn online verbonden met de rest van de wereld. Behalve dat u 24/7 kunt internetbankieren bij onze bank, kunt u via Linkedln, Facebooken Twitter ook meepraten over relevante bankzaken. Wij nodigen u van harte uit ons te volgen! Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2c, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E info@nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl Direct bankieren, dat is het regelen van uw bankzaken waar en wanneer het u uitkomt. Direct bankieren is aan een snelle opmars bezig. Via de computer en de (mobiele) telefoon worden de mogelijkheden hiervoor steeds ruimer. Wist u bijvoorbeeld dat u ons iedere werkdag tot 22.00 uur kunt bellen? En op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur? Onze adviseurs van het Klant Contact Centrum in Heiloo helpen u graag bij bankzaken waarvoor u vroeger naar een bankkantoor ging. Van een nieuwe pas aanvragen, een limiet tijdelijk verhogen tot het afsluiten van een verzekering of nieuwe rekening. Kies komend jaar ook voor gemak en ga direct bankieren. Hoe? Heel eenvoudig. Bel (072) 507 33 33 of mail naar info@nkl.rabobank.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 12