m contact Brandveiligheid tijdens de feestdagen tips voor thuis HEILOO Kerstbomen 13 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Verkeer Evenementen Burgerzaken Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 21 DECEMBER 2011 De feestdagen komen er weer aan. We gebruiken tijdens deze gezellige dagen meer kaarsen, en dat heeft risico's. Hier leest u tips voor gezellige en veilige feestdagen. Kaarsen Zet kaarsen in een stevige houder op een vlakke onder grond. Gebruik geen houders van brandbaar materiaal zoals kunststof of hout. Zet kaarsen en kerststukjes op plaatsen waar u ze altijd kunt zien en zet ze niet te dicht bij brandbare materialen zoals de gordijnen. Laat kaarsen in kerststukjes niet te ver opbranden. Kaarsen en kerststukjes kunt u beter niet te dicht bij de verwarming zetten. De kaarsen kunnen dan ombuigen. Laat kinderen en huisdieren nooit alleen met brandende kaarsen. Impregneer een kerststukje eventueel met een brandvertra gend middel. Dit is te koop bij tuincentra en bouwmarkten. Doe dit wel voordat u het kerststukje wilt aansteken, het mid del moet vaak eerst nog drogen. Kerstversiering Gebruik geen of zo weinig mogelijk écht dennengroen. Dennengroen brandt snel, zeker als het droog is. Koop niet-brandgevaarlijke kerstversiering. Dit is te koop bij de tuincentra en bouwmarkten. Als u versieringsmateriaal langs of aan de plafonds ophangt, zorg er dan voor dat niemand hier tegenaan kan lopen en dat de versiering niet in aanraking kan komen met verlichting of andere warmtebronnen. Gaat er onverhoopt toch iets mis tijdens de feestdagen, blijf dan kalm, waarschuw de overige bewoners, vlucht volgens uw vluchtplan, houd deuren en ramen gesloten of sluit ze achter u, blijf dicht bij de grond en bel pas met 112 als u het pand bent ontvlucht. Meer Informatie Wilt u meer tips over veilig omgaan met vuur? U kunt u bellen met Brandweer Heiloo, telefoonnummer (072) 535 68 50 of kijken op www.brandweerheiloo.nl GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl WIJZIGING OPENINGSTIJDEN Op maandag 26 december Tweede Kerstdag) zijn het gemeen tehuis en de Afvalbrengplaats de hele dag gesloten. Op zaterdag 31 december is de Afvalbrengplaats gesloten. Zie ook de informatie over de wijziging van de leging van de rolemmers. Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij zaterdag Openingstijden di t/m vrij zaterdag 2011 08.00 - 15.45 uur 09.00 - 12.00 uur 2012 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur 09.00 - 13.00 uur Gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders hebben besloten tot: het realiseren van een gehandicap tenparkeerplaats op kenteken in de directe omgeving van Baetenburg 167 Dit wordt in de nabije omgeving van Baetenburg 167 kenbaar gemaakt door een blauw bord met aanduiding gehandicaptenparkeerplaats (ver keersbord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen, inclusief onderbord met kenteken. De gemeente heeft deze maatregel genomen omdat de bewoner voor wie deze verkeersmaat regel is, beperkt is in zijn mobiliteit. Ter inzage Dit besluit gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Bezwaar Belanghebbenden kunnen tegen de genoemde besluiten een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1 1850 AA Heiloo, binnen zes weken na de dag van verzending van het besluit. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het plan. Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlo pige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 2511800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 16 december 2011 Geboren Senna A. Arnold z.v. T.M. Arnold Flint A. van der Schaaf z.v. G.R. van der Schaaf en I.C.M. van Noort Arlen W.T. van de Leijgraaf z.v. A.R. van de Leijgraaf en B.M. Faber Neles Zonderhuis z.v. F.G. Zonderhuis en K. Bod Kris P. Oudejans d.v. E.S. Oudejans en L.B. Heirman Pablo Gurgy z.v. P. Gurgy en S. Gurgy Evenementen Ontheffing sluitingstijd De burgemeester van Heiloo verleent aan Voetbalverening HSV, op grond van artikel 2.29 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo 2010, ontheffing van de sluitingstijd van vrijdag 30 december op zaterdag 31 december tot 1.00 uur en van zaterdag 31 december op zondag 1 januari tot 3.00 uur (verzending 16 december 2011). De burgemeester van Heiloo ver leent aan de Stichting Jeugd en Jongeren, op grond van artikel 2.29 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo 2010 en op grond van de Herziene Nota Horecabeleid Gemeente Heiloo 2010, ontheffing van Huwelijken /geregistreerde partnerschappen L.J. Augustin en H.M. Zijlstra Overleden J.R. Geertsma wv Keppel J. Hoogland C. Theune C. van Ginkel J. Bartling ev Vrugt P.N.M. Vugts A.M. Droog ev Berentsen J. de Boer M. van der Bol wv Bruggeman de sluitingstijd van het Bruno-gebouw, Pastoor van Muijenweg 12, van zater dag 31 december op zondag 1 januari tot 6.00 uur. (verzending 14 december 2011). Bezwaar Als u het niet eens bent met boven staande ontheffing, dan kunt u hier tegen binnen zes weken na de dag, waarop de brief is verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u ontact opnemen met de heer Tom van der Meijs van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoon nummer 072 535 68 08. Hoger tarief voor de jeugd ID-kaart Met ingang van 1 januari 2012 wordt het tarief voor de Nederlandse identi teitskaart voor kinderen tot en met 13 jaar verhoogd naar 30,- Het tarief is nu 9,-. Dus vraag nog vóór 31 december een nieuwe ID kaart aan bij de gemeente. Meer informatie Hoe u een ID-kaart kunt aanvragen en meer informatie kunt u lezen op www.heiloo.nl Anders dan vorig jaar halen wij van 9 tot en met 13 januari kerstbomen op in plaats van groene rolemmers. Graag uw kerstboom op de juiste dag aan bieden op de clusterplaats rolemmers.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 13