contact Controles voor waardebepaling woningen in Plan Zuid HEILOO Kerstbomen ophalen 13 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Werk in uitvoering Heeft u vragen? Bel meteen!! Burgerzaken UITKIJKPOST li JANUARI 2012 Medewerkers van team Belastingen zijn in Plan Zuid gestart met de controle van woningen voor de jaar lijkse waardebepaling. Plan Zuid is het gebied bin nen de Hoogeweg/Spanjaardslaan/Zevenhuizerlaan/ Werkendelslaan/Butterlaan en de Heerenweg. En verder de Groenelaan, de Oosterzijweg en de Dompvloetlaan. Voor deze jaarlijkse waardebepaling van woningen is het belangrijk dat bij de gemeente bekend is welke objectkenmer- ken een woning heeft. Onze controleurs kijken naar aanbou wen. dakkapellen, serres, garages en eventuele gesloopte onderdelen. De controleurs kunnen u vragen of zij in of rond om uw woning mogen kijken. Zij kunnen zich legitimeren. Gegevensverzameling De gemeente beschikt al over veel informatie, zoals de groot te van een perceel, de inhoud van een woning, het bouwjaar en eventuele bijgebouwen. De informatie komt onder andere van het Kadaster en de aan- en verbouw van woningen, waarvoor een vergunning nodig is. Ook houden wij de ver kopen bij van alle panden in de gemeente Heiloo. Door het verzamelen van deze informatie is een uitgebreide gegevens verzameling van alle woningen in Heiloo ontstaan. Omdat niet voor alle aanpassingen aan woningen een bouw vergunning nodig is. wordt het bijhouden van objectkenmer- ken voor het bepalen van de Waardering Onroerende Zaken (WOZ) bemoeilijkt. De gemeente heeft wel de beschikking over recente luchtfoto's. Daarop zijn veel veranderingen zichtbaar, maar niet alle wijzigingen kunnen we hierop zien. Verder gaat het er ook om of zaken verwijderd of gesloopt zijn. Daarom is het nodig controles uit te voeren of de bij de gemeente Heiloo bekende objectkenmerken kloppen. Meer Informatie Wilt u meer weten over de controles voor de waardebepaling, dan kunt u contact opnemen met een medewerker van team Belastingen, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergaderingen raadscommissies De raad van de gemeente Heiloo heeft drie raadscommissies: Maatschappelijke Zaken, Bestuurlijke Zaken en Openbare Ruimte. Deze commissies adviseren de gemeenteraad. De raadscommissiever gaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onder werpen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. De commissieleden staan open voor uw mening en nemen uw mening mee bij de afwegingen die zij maken over onderwerpen die ze bespreken. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de vergadering telefonisch of via e-mail te melden aan de commissiegriffier van de gemeenteraad. Agendapunten voor de komende commissievergaderingen Naast de vaste punten, staat op de agenda: Maatschappelijke Zaken, 16 januari Commissie van Goede Diensten - rap port huisvesting welzijnswerk in Heiloo Korte termijn maatregelen en tarieven 2012 zwembad Het Baafje Verordening leerlingenvervoer 2012 Inkomensgrenzen bijzondere bijstand Bestuurlijke Zaken, dinsdag 17 januari Trouwen in Heiloo op locatie naar keuze Instellen auditcommissie Onderzoeksplan 2012 in het kader van artikel 213a gemeentewet Bespreeknotitie D66-GroenLinks en PvdA over participatie en bezuinigen Openbare Ruimte, woensdag 18 januari Groenbeleidsplan 2012-2022 Bespreeknotitie over de uitwerking van de motie Zwembad Westerweg. Bespreeknotitie van Heiloo-2000 over herstructurering bedrijventerrein De Oude Werf Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie over de agenda of wilt u zich aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met de commissiegriffier van de gemeente raad van Heiloo, mevrouw D. van der Schuur, via telefoonnummer 072 535 6793 of via griffie@heiloo.nl. Anders dan vorig jaar halen we van 9 tot en met 13 januari kerstbomen op in plaats van de groene rolemmers. Graag uw kerstboom op de juiste dag aanbieden op de clusterplaats rolemmers. De dagen voor uw wijk vindt u in de AfValkalender 2012. Ontheffing geluidhinder Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben aan Strukton Rail West, op grond van artikel 4.6 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo 2010, ontheffing verleend ontheffing op het verbod om buiten een inrichting in de zin van de Wet Milieubeheer toestellen of geluidsap paraten in werking te hebben of han delingen te verrichten op een zodanige wijze dat voor een omwonende of voor de omgeving geluidhinder wordt ver oorzaakt. De ontheffing op het verbod geldt voor: werkzaamheden op het baanvak Alkmaar-Uitgeest tussen km 42635 en km 45887 op: 12 februari 2012 van 0.00 uur tot 13 februari 2012 tot 0.700 uur; 22 februari 2012 van 0.00 uur tot 23 februari 2012 tot 07.00 uur; 23 februari 2012 van 0.00 uur tot 24 februari 2012 tot 0.700 uur. (verzending 16 december 2011). Bezwaar Indien u het niet eens bent met bovenstaande ontheffing, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na de dag, waarop de brief is verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de heer Tom van der Meijs van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnum mer 072 535 68 08. Burgerlijke stand tot en met 4 januari Geboren Teun A. Kalter z.v. T. Kalter en C. Brink Ruby Nieuwenhuis d.v. J. Nieuwenhuis en K. Grapendaal Sun H.A. Blokker d.v. M. Blokker en K.Y.T. Rigter Jenna van de Velde d.v. J.F. van de Velde en G.M. Redeker Ryan van der Eng z.v. J.H. van der Eng en N. Chalbi Anaya Khan d.v. H. Khan en Abeera Khan Huwelijksaangiften /aangiften gereg. partnerschap F.P.J. Duijn en J.A. Smelter A.G. Wijnhoff en J.E. Thuis R.W. Rood en M.A. Schuurmans Huwelijken /gereg. partnerschappen J.M. Wetsteijn en M.A. Bos F. Erdtsieck en M. de Vrijer S.J.N. Molenaar en S.M. Ranzijn Overleden E.M. de Boer A.C.M. Jansen ev Bark A.M. Bakker ev Mulder D.R.W. Bult R. van Holland G.C.G. Borst O.E. Halbers W.J. Kamphuis ev Zijp G. Hagenaar wv Schaap

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 13