Rob van der Niet wint Egmond-Pier-Egmond Geslaagd lustrum van het Old Alkmaar Boardingtoemooi sport 21 Da wit Wolde wint Halve Marathon Egmond SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Foresters D7 kampioen! HEILOO - Op de laatste dag van de competitie besloot de tot dan toe ongeslagen D7 het nog even spannend te maken voor de coaches en het meegereisde publiek. Een snelle 0-1 voorsprong voor Foresters werd door de gretige tegenstander snel omgezet in een 3-1 achterstand. Na de rust wist Foresters zich weer te herpakken en heeft ze een verdiend 3-3 gelijkspel weten af te dwingen. De tweede helft liet inzet, doorzettingsvermogen en, vooral in de laatste minuten, een aardige dosis lef zien. Aangeleverde foto MOUNTAINBIKEN REGIO - De veertiende editie van AGU Egmond-Pier-Egmond is afgelopen zaterdag gewon nen door Rob van der Niet. De 22-jarige renner van SwABo Cyclingteam won de eindsprint van Sander Lormans en de Belg Kevin van Hoovels op de boule vard van Egmond aan Zee. Na 36 kilometer finishte hij in 1.06.55. Bij de vrouwen won Lucinda Brand (1.16.30), zij debu teerde op het strand. Van der Niet was de verrassende winnaar in Egmond: Hij heeft een paar stran- dracen gefietst dit jaar, dus heeft wel wat ervaring met fietsen op het strand. Tijdens Noordwijk- IJmuiden-Noordwijk werd hij zesde en tijdens de Rabo Beach Challenge vierde. „Het is super dat ik dan nu hier kan winnen." Egmond-Pier- Egmond was dit jaar sterk bezet met onder andere Sebastian Langeveld, Johnny Hoogerland, Laurens ten Dam, Ramses Bekkenk en Bram Rood. Op de heenweg richting de Pier in Velsen-Noord zaten de mees te van hen nog in een kopgroep van ruim twintig renners. Een pittige noordwestenwind maakte de terug weg extra pittig voor de deelnemers. De laatste tien kilometer vormden Lormans, Van Hoovels en Bram Imming een kopgroep van drie man. Op drie kilometer van de finish ging Van der Niet er in de achterliggende groep alleen vandoor. Tot aan de finish bleef het erg spannend. Een valpartij van Imming in de bocht van de finish zorgde er voor dat de Belg Van Hoovels niet voor de overwinning kon gaan en derde werd. Lormans miste wat snelheid in de sprint waardoor Van der Niet won en hij nipt tweede werd. Bram Imming noteerde de vierde tijd voor Davy Commeyne. Langeveld werd achtste, Hoogerland elfde en Ten Dam vijftiende. Bij de vrouwen was Lucinda Brand verheugd met de overwinning. Nooit eerder reed zij een wedstrijd op het strand. „Ik vond het super leuk", vertelde de renster enthousiast na afloop. „In het begin heb ik veel alleen moeten fietsen, op de terugweg zat ik in een goed groepje en heb ik lekker kun nen doorfietsen." Tweede werd de Belgische Inne Gantois, die bijna twee minuten later finishte in 1.18.13. Monique Arkenbout-Andries finishte als derde. In totaal deden zaterdag bijna 3.700 ingeschreven deelnemers mee. Daarmee is AGU Egmond-Pier- Egmond een van de grootste stran- dracen van de Benelux. Voor meer informa tie en de uitslagen, kijk op www.aguegmondpieregmond.nl. Rob van der Niet werd nummer één, Sander Lormans werd twee de en Kevin van Hoovels derde. Aangeleverde foto huis door in de fmale met 4-1 te win nen van Foresters F2. Aansluitend werd de D-poule gespeeld. Spannende wedstrijden leiden tot een leuke fmale tussen twee teams van Meervogels. Een leuke bijkom stigheid was dat de wedstrijdbal naar de middenstip werd gebracht door oud Meervogelsvoetballer Ben Rienstra die momenteel een vaste waard is bij Heracles. Het was Meervogels Dl-2 dat vrij gemakkelijk de fmale won door een knappe 4-1 overwinning. Tot slot het klapstuk van de zaterdag; de F1 poule. Hier werd Uitgeest F1 de grote winnaar, door in een spannende fmale ADO'20 F1 met 1-0 te verslaan. Zondagochtend begon het toernooi met de E2 poule. In de fmale trok Zeevogels E2 aan het langste eind en wist ADO '20 E2 met 3-0 te verslaan. Tot slot hebben ook de El teams een wervelende show laten zien. In de fmale ston den FC Castricum en Foresters El tegenover elkaar. FC Castricum El won de spannende fmale met 2-1. De organisatie van het toernooi kan terugkijken op een uitstekend en sportief verlopen toernooi. Foto's van het toernooi zijn te bekijken op www.boardingtoernooi.nl. VOETBAL AKERSLOOT - Het eerste lus trum van het Old Alkmaar regionaal Bardingtoernooi in sporthal de Lelie, gehouden op vrijdag, zaterdag en zondag was een spektakel voor het oog, met volop spanning, actie, muziek en flitsende lichtshows. Vrijdagavond toernooi van start met de Meisjes E-teams van FC Castricum, Vitesse '22, Limmen, Uitgeest, Zeevogels en Meervogels. Na spannende poule wedstrijden ging de fmale tussen Vitesse '22 MEI en Uitgeest MEI. Het was Uitgeest MEI dat relatief gemakke lijk de fmale won met 3-0. Op zater dagochtend was het de beurt aan de F2-pupillen. Ook hier een groot regi onaal deelnemersveld. Bij de F2 poule ging Castricum F2 met de cup met de grote oren naar In de finale op zondag stonden de El-teams van FC Castricum en De Foresters tegenover elkaar. FC Castricum El won de span nende finale met 2-1. Foto: Carolien Breed trffMNiNG

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19