Jubileumuitgave 'Zeevogels 80 jaar' Kennismakingstraining bij TTV Limmen-Heiloo ITOS junioren bezetten podiumblok Judoka's Dojo bij Dutch Open Espoir SPORT 21 UITSLAGEN KORTOM Pijlsnelle winst Wester Foresters MP2 kampioen UITKIJKPOST 18 JANUARI 2012 De heer Jan Kleverlaan, 97 jaar en Wout Groot, 4 jaar (het oud ste en het jongste lid) met de jubileumuitgave. Foto: Monica van Hemert Voetbal EGMOND - Tijdens de druk bezochte nieuwjaarsreceptie van Zeevogels werd het eerste exemplaar van de jubileum uitgave 'Zeevogels 80 jaar' uit gereikt. De samenstellers hebben de Club van 100, vrienden van Zeevogels, bereid gevonden om deze fraaie uitgave te bekostigen. Het was dan ook Engel Hopman, de voorzitter van de club van 100, die het eerste exemplaar mocht uitreiken. Hij Turnen LIMMEN - Afgelopen weekend hebben alle selectieturnsters van sportvereniging TIOS uit Limmen meegedaan met de tweede competitiewedstrijd van het seizoen. De divisie 4 meisjes moesten op zaterdag en in de eerste wedstrijd was het hard knokken voor de pupillen 2 meisjes. Mei-lin Bakker wist door een prachtige vloeroefening op de zesde plaats te eindigen en Ariënne Adriehem door sprong op de acht ste plaats. Aan de andere kant van de zaal turnden Mila Dekker en Meike Groot. Mila had helaas haar dag niet maar Meike turnde een uit stekende brugoefening en belandde op de achtste plaats. In de tweede wedstrijd kwamen de 8-jarigen aan de beurt. Shen-en Bakker deed net als haar zus een mooie vloeroefe ning en plaatste zichzelf op de tien de positie. De jarige Anouk van Dijk turnde bijna foutloos op brug en bracht zichzelf daarmee op de derde plaats. Goud was er voor Benck de Winter die de hoogste score neer zette op balk en sprong. Ook in het overall klassement behaalde Benck nog een bronzen medaille. De jeugd- deed dit aan het oudste nog in leven zijnde lid de heer Jan Kleverlaan (97 jaar) en aan één van de jongste leden Wout Groot (4 jaar). De heer Kleverlaan werd op 3 november 1931, toen 17 jaar, onmiddellijk lid van de pas opgerichte voetbalver eniging van Egmond aan den Hoef. Iedereen die normaal gesproken het clubblad van Zeevogels ontvangt krijgt eerdaags een gratis exemplaar in de brievenbus. Andere belangstellenden betalen 5,- en kunnen de uitgave bestellen via bestuur@zeevogels.nl. meisjes deden het beter dan de eer ste keer. Bente turnde zichzelf knap naar de zesde plaats door een nette vloeroefening te laten zien. Net als Lisa, die een plaatsje onder haar belandde. Op zondag ging het prij- zeneireus nog even door. De instappers van de vijfde divisie hadden het zwaar. Iris de Kremer belandde nog op de dertiende plaats door een sterke brugoefening. Kim Bloedjes eindigde net een plaatsje onder haar. De klapper kwam in de tweede wedstrijd met een bronzen medaille voor Amy de Leeuw. Haar overslag over de pegasus werd beloond met een 11.80! Nina Burgering turnde ijzersterk op brug en veroverde daarmee het zilver. Goud was er voor Han Ying Min die zoals van ouds een zeer stabiele balkoefening vertoonde. Ook in het overall klas sement behaalden de meisjes het goud, zilver en brons. In de laatste wedstrijd werd er nog één keer een medaille verdiend. Danielle Dam belandde in het over all klassement op de bronzen posi tie. Wie er van deze meisjes door stroomt naar de regio wedstrijden is helaas nog bekend gemaakt. De meisjes met een medaille zullen in ieder geval terug zijn te zien. Tafeltennis HEILOO/LIMMEN - Tafeltennis vereniging Limmen - Heiloo houdt de komende week een aantal speciaal ingelaste ken nismakingstrainingen voor zowel de jeugd als voor de seni oren. Op deze kennismakingstrainin gen is het mogelijk om op geheel vrijblijvende wijze een keer kennis te maken met tafeltennis. Vrijdag 20 januari van 18.30 tot 20.00 uur wordt er een kennismakingstrai ning voor de jeugd gegeven. Heb je deze vakantie getafeltennist of heb je altijd al eens willen kijken of de sport tafeltennis je bevalt, dan bieden deze trainingen een mooie gelegenheid. De jeugdtrainingen worden gegeven door een drietal gediplomeerde jeugdtrainers die Judo HEILOO - Bij het Dutch Open Espoir afgelopen weekend in Eindhoven kwamen ruim 1600 judoka's op de mat. Naast de top van Nederland ook de selecties uit Belgie, Frankrijk, Duitsland, Engeland, diverse Oostblok landen en zelfs Amerika, Zuid Afrika en Indonesië. Voor de Nederlandse judoka's geldt dit toernooi als een meetmo ment om te bepalen welke judoka's naar een EK en WK mogen. Het was niet het toernooi voor Gaby de By, vorig jaar nog kampioen in de klas se tot 52 kilogram. Al in de eerste ronde trof zij één van de andere titel kandidaten Vera Oosterhuis. Binnen tien seconden werd Gaby overbluft en was de partij verloren. Omdat Oosterhuis het niet tot de halve fina les bracht was er geen herkansing voor Gaby. Tim Kuipers kwam uit in de klasse tot 50 kilogram. Na ver lies van een Engelsman werd in de herkansing verloren Ferron Touw uit Hoorn. In de klasse tot 70 kilo gram kwamen Maaike Stevenson en Jasmijn Lesterhuis op de mat. Maaike behaalde overwinningen op de Deense Petersen en op Bulters. Jasmijn trof een zware loting. Na je de slagen en verschillende effec ten aanleren. Verder kim je het op deze training opnemen tegen een echte 'tafeltennisrobot'. Op deze jeugdtraining zijn geïnteresseerden welkom van 7 jaar tot 17 jaar. Als je een eigen batje heb mag je deze natuurlijk meenemen, maar je kimt ook een batje lenen op de vereni ging. Voor de jeugd zijn er naast de trainingen vele leuke jaarlijkse eve nementen. Naast de jeugdafdeling bevat de vereniging ook een senio- renafdeling. Voor geïnteresseerden senioren worden een tweetal open trainingen gegeven: maandag 23 en 30 januari (beide keren vanaf 20.00 uur). Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo is gevestigd aan de Hogeweg 61 te Limmen. Voor verdere wagen over de vereniging kunt u contact opnemen met Reinier Poelman: r.poelmanl@hetnet.nl. winst op Wolsink verloor zij van de latere kampioen de Belgische Berger. Na winst op Hoevenaar trof Jasmijn Jenny Snippe, de hui dige Europees kampioen. Tot acht seconden voor het eind domineerde Jasmijn de partij totdat Snippe met een onveiwachte beenveeg de wed strijd naar zich toe trok. Maaike verloor de halve finale waardoor zij het om het brons mocht gaan opne men tegen Jenny Snippe die snel een ippon scoorde. Maaike werd vijfde en Jasmijn zevende. Karen Stevenson (vijfde op het EK en vijf de op het WK) judoode in de klasse tot 78 kilogram bij de dames tot 20 jaar. De wedstrijd tegen Esmee van Sloten ging verloren na een discuta bele arbitraire beslissing. Getergd maakte Karen korte metten met haar drie andere opponenten. Een wat teleurstellende derde plaats was het resultaat. Bij de jongens tot 15 jaar kwam Bruno van Beek uit in de klasse tot 38 kilogram. Bruno maakte een indrukwekkend debuut in dit inter nationale deelnemersveld. Na winst met een houdgreep op een Deen ging in de tweede ronde een Belg in de golden score onderuit. Na verlies in de halve finale veroverde Bruno in de herkansing het brons. Dam Club Heiloo - De Broeikas Akersloot: 19-7 1. A. Valkering - W. Broersen 0-3, 2. F. Schouten - G.J. Zonneveld 3-0, 3. S. Klerk- L. Ridder 3-0,4. S. Droog - M. Twaalfhoven 1-1, 5. C. v. Lieshout - J. vd Geest 3-0, 6. P. Heijne - J. v. Dijk 3-0, 7. B. v. Leijden - C. Oud 3-0,8. G. Kiewitt - M. Kerssens 3-0,9. M. Houtenbos - P. v. Diepen 0-3 Damesbridgeclub Sans Atout 11 januari: A-lijn: 1. Vecht - Bakker 58,85; 2. Stark- vd Klis 58,33. B-lijn: 1. Kuyiper - Haan 70,00; 2. vd Vlies - Hendriks 57,92. C-lijn: 1. v. Baarsen - vd Veldt 59,90; 2. Amsterdam - Elsman 58,85. Heilooër Bridge Club Donderdagavond competitie: A-lijn: 1. Taetske Haan - Irma van Loon 69,44; 2. Ria en Wim de Nijs 65,28; 3. Riet Haanstra - Eiiy Rutjes 54,17. B-iijn: 1. Anneke en Berry Kuijper 60,42; 2. Fenny en Dik Cnossen 59,72; 3. Vera en Piet v.d. Wuip 57,64. C-iijn: 1. Anne Haanstra - Hans Rutjes 64,58; 2. Bob en Riet Koot 60,94; 3. Jan en Rie Leek 58,33. D-iijn: 1. Cees en Tineke v.d. Steen 64,58; 2. Joke en Frans Soeters 55,56; 3. Hermien en Ad Steur 52,78. Dinsdagavond com petitie: A-iijn: 1. Annie Oosterwijk- Ria Warmenhoven 62,50; 2. Truus Kierk - Nei Stark 58,13; 3. Coiumby Coebergh - Ger Kemmere 55,73. B-iijn: 1. Marga v.d. Mark - Ria Ribberink66,67; 2. Jan Huting-Cees v.d. Steen 66,25; 3- Thecla Nieie - Ans Dekker 62,08. Schaken LIMMEN - Op maandag 9 januari speelde het eerste viertal van SV Vredeburg voor de NHSB-beker uit bij het sterke SC Heemstede. Met een krappe 2,5-1,5 nederlaag werd Vredeburg uitgeschakeld. Omdat Koen Kramer, Bob Stolp en Harold Ebels niet verder reikten dan remise, was de nederlaag van Ed Stolp fataal. Op vrijdag 13 januari speelde SV Vredeburg de veertiende ronde van de interne competitie. De broers Dylan en Allard de Vries wisten him partij binnen enkele minuten af te werken. Marcel Wester had minder dan tien minuten nodig om Alex Termes te kraken. In zijn partij tegen Piet van der Heijdt won Cees Dinkla in het vroege mid denspel een pionnetje en bouwde dit voordeel zorgvuldig uit. Gerard de Graaf bediende zich tegen Sandra Hollander van zijn geliefde Caro-Kann-opening. Hij kreeg een solide stelling, maar overschatte de kracht daarvan: toen hij tot de koningsaanval overging, drong juist een vijandelijke toren zijn eigen stelling binnen en was het beeld volledig gekanteld. De Graaf gaf getergd op. Jan Levering en Gertjan Hafkamp zorgden voor een fraaie partij, waarin Hafkamp aanviel en Levering zich lang krampach tig verdedigde, maar uiteindelijk zwichtte. Remi Aafjes speelde een dijk van een aanvalspartij tegen Mare Voorwalt en profiteerde maxi maal van de passieve opstelling van Voorwalt. Ook Barry Blekemolen liet de omstanders genieten van een fraaie mataanval. Theo Al kon zich niet meer kon verweren tegen de dodelijke samenwerking van dame en loper. De laatste partij was het spektakelstuk tussen Ed Stolp en Ronald van der Storm. In een zeer gesloten stelling, met voor beiden nog maar enkele minuten op de klok, wist Stolp uiteindelijk toch een gaatje te vinden om met dame en toren de zwarte veste binnen te dringen. Het eerdere remiseaan bod van Van der Storm bleek hij terecht te hebben afgewezen. In de B-groep leverde Bram Brantjes een goede prestatie door Thomas van der Wijk te verslaan. 'I-Sl/Ï JL' De TIOS junioren presteerden goed in de competitie. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen zaterdag was de laatste wedstrijd van de mini- pupillen eerste klasse 4. Foresters MP2 is kampioen geworden in deze klasse. Op de foto trainers en leiders René de Jong, Amout Haanstra, Niels Haanstra en Mare Bnmekreef. Spelers middelste rij: Tygo Haanstra, Wijnand de Jong, Joey Zwaan, René van der Velden en Yesper Bnmekreef. Spelers voorste rij: Joep Wolterbeek, Tygo de Jongh, Duncan Peereboom, Kjell Stegink en Jeen Haanstra. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21