DE kunst Jeroen Zijlstra gaat in zee met Lydia van Dam Japanse theatergroep op weg naar De Beun 60's-70's Café bij Esfinx Poolse Zelowskie Bell-Ringers in Heiloo Tweede editie Heiloo in da Hood zoekt rappers Valentijn Salsafeest met dansworkshop H E I L O O Qp-t kT#TJ DEUTEKOM 11 The Muppets (NL) BOEK VAN DE WEEK De kunst van het veldspel Boek van de week: De kunst van het veldspel door Chad Harbach voor 19,90 Heiloo UITKIJKPOST i FEBRUARI 2012 In deze nieuwe Muppet-film wil Jason Segel samen met Amy Adams, de filmstudio van de Muppets van de ondergang redden. Walter is de grootste Muppets fan ter wereld. Samen met zijn beste vrienden Gaiy (Jason Segel) en Maiy (Amy Adams) gaat hij op vakantie in Los Angeles. Tijdens zijn bezoek aan The Muppets Studios ontdekt hij het slechte plan van de rijke oliemag naat Tex Riehman (Chris Cooper). Hij wil The Muppets Studios ver anderen in een groot olieplatform. Walter, Mary en Gary gaan daarom op zoek naar The Muppets om ze weer bij elkaar te brengen voor de ultieme Muppet Show 'The Greatest Muppet Telethon ever' om zo 10 miljoen dollar op te halen en de Studios te kimnen redden. Maar The Muppets bij elkaar brengen blijkt nogal een lastige opdracht. Ze zijn al jaren niet meer samengekomen en ieder van hen leidt nu een eigen leven. Fozzy zit nu bij een band genaamd Moopets, Miss Piggy is een moderedactrice bij Vogue en woont in Parijs, Animal zit in een kliniek in Santa Barbara om zijn woede-uit barstingen onder controle te krijgen en Gonzo is een zeer bekende lood gieter geworden. I 'Het romandebuut van hek -NRC HANDELSBLAD De jonge, getalenteerde honkbal ler Henry Skrimshander is voor bestemd om een ster te worden. Maar wanneer tijdens een wedstrijd een routineworp van zijn hand ver keerd uitvalt, nemen vijf levens een andere wending. Het hoofd van de universiteit, de eeuwige vrijgezel Guert Affenlight, wordt onveiwacht verliefd. Owen Dunne, Henry's homoseksuele kamergenoot, raakt verwikkeld in een gevaarlijke affai re. Mike Schwartz, de aanvoerder van het honkbalteam en Henry's beste vriend, beseft dat zijn carrière in gevaar komt als hij Henry blijft steunen. En Pella Affenlight, Guerts dochter, keert na een mislukt huwe lijk terug naar Westish. Tijdens het honkbalseizoen ontstaan nieuwe relaties tussen deze vijf onvergete lijke personages die elkaar uitein delijk helpen hun weg te vinden. De kunst van het veldspel is een intel ligente, warme roman over ambitie, familie, vriendschap en liefde en is de gedroomde entree van een groot schrijver. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo M naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl if HEILOO -In zijn nieuwe voor stelling 'Samen in Zee' brengt Jeroen Zijlstra met eigen tek sten en muziek een uitgebreide ode aan Ramses Shaffy, singer- songwriter, acteur, schilder en levensgenieter. Een voorstel ling waarin vrijheid, vreugde en verlangen boven komen drijven, vanuit een verrassende nieuwe bron. Zijlstra's verhalen en zijn prach tig gezongen waarheden kun nen een zaal diep raken, aldus de Poelifmario-jury! 'Samen in Zee' duidt niet alleen op de titel van één van de liedjes van Ramses Shaffy, maar tevens op de samen werking met zangeres Lydia van HEILOO - Een niets vermoeden de wandelaar op de Kanaalweg werd zaterdag verrast door een groep Japanse zangers en zange ressen, die blijkbaar de weg een beetje kwijt was. In half Japans/half Engels en met veel gebarentaal begreep de wan delaar dat de theatergroep op weg was naar theater 'De Beun' voor een repetitie van 'The Mikado', een muzikale theaterproductie ('light opera') van W.S. Gilbert Arthur Sullivan, die later deze maand De Japanse wandelaars waren op zoek naar theater De Beun voor een repetitie van 'The Mikado'. Aangeleverde foto HEILOO - Café d'Sfinx is afge lopen december omgetoverd tot Tapasbar Esfinx, maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan bij eigenaresse Diane. Op de vrijdag- en de zaterdag avonden na het Tapas eten wordt er een 60's en 70's sfeertje geschapen vooral met muziek uit die gouwe ouwe tijden. Af en toe zal er ook weer live-muziek in huis gehaald worden, welke in die relaxte sfeer Dam met wie in de geest van Shaffy Liesbeth List de prach tigste Zijlstra-duetten worden ver tolkt. Jeroen Zijlstra en Lydia van Dam en hun driemansband komen in theater De Beun in Heiloo op dinsdagavond 7 februari, aanvang 20.15 uur. Kaarten kosten 19,- en kunnen worden besteld en betaald via www.vriendenvandebeim.nl en aan de kassa van het theater, Willibrordusweg 2, Heiloo. De kassa is open van woens dag tot en met vrijdag tussen 13.30 en 17.00 uur en vanaf een uur voor de aanvang van voor stellingen. Het telefoonnum mer van theater De Beun is tel. 072-5333156. Meer informatie op www.vriendenvandebeun.nl. HEILOO - Vrijdag 10 febru ari komen een twintigtal jonge Poolse muzikanten van een Bell-Ring Group naar Heiloo. Zij zijn van 4 tot 12 februari op tournee in ons land. Verschillende plaatsen zullen worden aangedaan, onder andere in Zaandam-Hoorn-Goes-en Heiloo. In Heiloo zullen zij optreden in de Kapel van de GGZ-NHN aan het Kerkepad. De naam van deze groep muzikanten is de 'Zelowskie Dzwonki' vrij vertaald: de Zelowse Bell-of Ringklokken groep. In 1999 opgericht en inmiddels uitgegroeid tot een internationaal gezelschap. Zij geven concerten in Duitsland, Tsjechie en Polen. Zelfs in het Poolse 'Sjem' (Poolse Parlement) werd er opgetreden. Als muzikale gasten zijn ver der van de partij de panflui- tiste Danielle van den Berg uit Amersfoort. Zij is een leerling van de bekende panfluitiste Liselotte Rokyta. Zij wordt begeleid aan het orgel door de organist Dub de Vries uit Zaandam. Zij zullen werken ver tolken van onder andere Handel, Bach, Rheinberger, Tours, Mozart, Landsman. De aanvang is 20.00 uur en de entree prijs is 8,-. Kaartverkoop voor aanvang concert. onder auspiciën van de Heilooër Operetteverenging (HOV) vier keer in De Beun wordt uitgevoerd. Later op die middag werd de groep nog gesignaleerd in winkelcentrum 't Loo en bij het Witte Kerkje. Als we af moeten gaan op deze professio neel uitziende theatermensen, dan beloven de vier voorstellingen van 'The Mikado' een groot succes te worden! Voor meer informatie en kaart verkoop: www.heilooeroperettevereging.nl en bij theater De Beun. De jonge Poolse muzikanten zijn van 4 tot 12 februari op toernee in ons land. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 18 februari houdt Buk Buk de tweede editie van Heiloo in da Hood. Het grote succes aan het einde van het vorige jaar was ingegeven door de locale helden Wesley Reyes en het rap-duo Sam&Falko. Toute rappend Heiloo stroomde uit om hun vrienden live op het podium in het cafe van Buk Buk te zien. Daarbij kregen zij muzikale bijstand van andere beginnende en gevorderde rappers. Onder de noe mer Open Mie. kon iedereen zich aan alle kanten uitleven. Aangezien Heiloo in da Hood zeker weet dat er nog meer rap-talent in Heiloo en omstreken rond loopt, wordt er een oproep gedaan aan alle rappers mee te doen met de Open Mie. Inschrijving kan op de avond zelf, maar ook per e-mail, via jongerenwerk@bukbuk.nl. past en gedijt. Op zaterdagavond 4 februari komen Pore Pyn als duo (Piet GP) zonder drummer Tom het spits afbijten. Met een enkele semi-akoestisehe gitaar, zang en wat mondharmonica's zullen zij rustige songs uit de 60's ten gehore brengen op een laag geluidsniveau. Zij beginnen om 22.00 uur met hun vertolkingen van de singer- songwriters als Bob Dylan, Tim Hardin, Neil Young en Boudewijn de Groot. HEILOO - De liefde hangt weer in de lucht en de salsa is de dans van liefde en passie. Dus houdt Dansschool Sizzling Salsa in samenwerking met Buk Buk in Heiloo een groot Valentijn Salsafeest op vrijdag 10 febru ari. De dresscode die avond is rood of roze in al haar varian ten. Kun je nog geen salsa dansen maar ben je wel heel nieuwsgierig om deze dans eens te proberen? Speciaal voor nieuwkomers geven twee docenten van de dansschool een workshopje salsa voor abso lute beginners om 21.00 uur. Dit is zowel voor koppels als singles. Daarna draait Dj Maik de heer lijkste salsa, merengue, bachata en zouk-muziek tot 01.30 uur. Er zijn speciale Valentijn cocktails aan de bar verkrijgbaar en ieder uur wordt het mooiste of leukste danspaar gekozen, dat gratis een drankje krijgt aangeboden namens Buk Buk. De entree is 5,-. Meer informatie via tel. 06-40308610 of www.sizzlingsalsa.nl/partyagenda.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 11