Financiële ondersteuning voor Heilooër Bridgeclub Belly Attack bij Dorssports Van der Heijdt wint duel der 'krasse knarren' Verdiende winst De Foresters op SVW '27 SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING HZV/het Vennewater Di najaarskampioen Sandra Hollanderen Marlies Sturk speelden weerde 'ladies battle' UITSLAGEN Limmen £5 winterkampioen! UITKIJKPOST i FEBRUARI 2012 HEILOO - De Heilooër Bridgeclub heeft ten behoeve van de geplande aanschaf van nieuwe bridgemates financiële ondersteuning gekregen uit het Coöperatiefonds van Rabobank Noord-Kennemerland. Hiervoor werd een cheque uitgereikt aan het bestuur van de organisatie. Dit gebeurde tijdens een bijeenkomst die plaatsvond in de Abdij van Egmond. Door de bijdrage van 1500,- zijn zij in staat om de noodzakelijke vervanging van de oude bridgemates in één keer te laten plaatsvinden. De Heilooër Bridgeclub heeft dit goede nieuws aan de leden bekend gemaakt op de feestelijke kerstdrive in december 2011. HEILOO - Dorssports is in november gestart met de Belly Attack. Middels training met deze diepte-infrarood band kan men nu ook lokaal afslanken op plaatsen waar dat tot voor kort minder makkelijk ging. Vijftig leden hebben in november en december getraind met deze band en zijn gemiddeld vier tot zes centimeter in taille-omvang geslonken. Fitnesscoördinator Peter van Wijk vertelt: „Wanneer je sport zonder Belly Attack zal je buik altijd koud blijven. Als je gebruik maakt van de Belly Attack wordt je buik verwarmd. Dit zorgt ervoor dat de bloedvaten uitzetten en de vetverbranding zal hier door enorm toenemen. De resultaten zijn verbluffend! Met deze methode verlies je gemiddeld twee kledingmaten in slechts vier weken!" Dorssports wil in de maand februari onderzoeken welke resultaten er te behalen zijn met ongetrainde personen en is daarom op zoek naar vijftig personen die wel een maatje minder willen. Deelnemers aan het Belly Attack traject kun nen nu tegen gereduceerd tarief deelnemen. Enige voorwaarde: Gelegenheid om drie keer per week te sporten gedurende één maand en opgave voor 8 februari! Tel. 072-5330403 of ga naar www.dorssports.nl en meld je aan! HEILOO - HZV/het Vennewater Dl is afgelopen december kampi oen geworden van de eerste klasse. Het team is in augustus 2011 opgericht en heeft vanaf de competitiestart laten zien dat het één van de sterkste teams van de klasse was. Eén wedstrijd werd verloren. Het kampioenschap werd behaald in een spannende uit wedstrijd tegen ZOG Dl (Haarlem). Deze wedstrijd werd met 5-3 gewonnen. Het kampioenschap werd echter na de laatste thuis wedstrijd gevierd. In Heiloo werd de HZV kampioensbeker uitge reikt. Van links naar rechts: Axel v.d. Velden, Siem Kareis, Boris de Boer, Nick de Groot, Redouan Ampofo, Maxim Hansen, Bram de Boer, Bram Liefting en Stephan Minnesma. Aangeleverde foto SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag speelde SV Vredeburg de zestiende ronde van de interne competitie. Net als bij de professionals op het Tata Steel-schaaktoernooi was er bij de topduels sprake van veel remises. Bert Hollander bleef prima over eind tegen koploper Jos Admiraal, die diep in het middenspel van lieverlee remise aanbood. In de na-analyse bleek de slotstelling trouwens meer perspectief voor Hollander te bevatten. Ook Bob Stolp en Niels Hageman deelden het punt. Ook hier was de slotstel ling een interessant object voor de analisten. De conclusie was dat er voor Hageman meer in had gezeten. In zijn partij tegen Harold Ebels bediende Ronald van der Storm zich van de Aljechin-verdediging en bereikte gemakkelijk gelijkspel. Van der Storm wilde echter meer en plaatste een stukoffer voor een scheipe aanval. Maar dit bleek te wild: Ebels won de loper en had een gewonnen stelling in handen, totdat ook hij, in opperste tijdnood, een stuk verloor en de remise res teerde. Remi Aafjes speelde weder om een prima partij: met een aan val over de vleugel werd de witte koning van Cees Dinkla weer terug gejaagd naar het centrum. Dinkla had het knap lastig, maar wist bin nen de remisemarge te blijven. De weinig aanwezige Koen Kramer liet in zijn duel met Dick Aafjes weer eens zien wie feitelijk de sterkste speler van de vereniging is. Al vanaf de opening was het voor Aafjes een kansloze missie. In het duel der 'krasse knarren' tussen Kees Aafjes (72) en Piet van der Heijdt (79) gaf de ervaring de doorslag. Het was althans de oud ste van de twee die het volle pimt wist te behalen na een vroege pion winst. Sandra Hollander en Marlies Sturk speelden weer eens de 'ladies battle' van Vredeburg. Hollander viel aan, maar Sturk trok aan het langste eind na een geniepig matje. In zijn partij tegen Gijs Pouw ging Jan Brantjes fel ten aanval, maar de vroege pionopmars over de g-lijn zette juist de deur open voor Pouw die langzaam maar zeker de overwinning binnenhaalde. In de B-groep zorgde Thijs van Vliet voor een daverende verrassing door kop loper Sewints Dahi te verslaan. Bridgeclub Sans Atout De uitslagen van de maandag 30 januari gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. Hommes - Schouten 57.5, 2. fam. Willemse 55.8, 3. v.d. Klis - Mantel 54.2, 4/5 fam Schatter 8c Vecht - Schouten 52.5; B-lijn 1. fam. Mooij 61.6, 2. Visser - Boelhouwer 57.7, 3. de Ruijter de Wildt - Tromp 55.7,4. v. Toornburg - de Vries 55.1, C-lijn 1. Kuiper - Witting 58.0, 2. fam. Koelman 56.9, 3. Heusy - Schoonemeijer 56.3,4. Kuiper - v. Oostveen 56.0; D-lijn 1. Hendrikse - Sprengers 62.0, 2. Andeweg - Snel 60.2, 3. Helmus - v. Baar 60.2, 4. Ypma - Diels 50.9 Damesbridgeclub Sans Atout Uitslagen damesbridgeclub Sans Atout van 25 januari: A-lijn: 1. Hommes - vd Linden 64,58; 2. Bennen - Eisen 61,98. B-lijn: 1. Kuiper - Haan 64,58; 2. Oosterwijk - Warmenhoven 58,85. C-lijn: 1. v. Toornburg - de Vries 65,10; 2. Sanches - Rosloot 56,77. Bridge Club 't Oosthonk Uitslagen van woensdag 25 januari: A. Lijn 1. J. Beerse - D. d. Klerk 62,08% 2/3. H. Koomen - P. Hogeslag en de Fam. Eeltink 55,83% 4. Fam. Haanstra 52,92%.. B. Lijn 1. T. Woldendorp - A. Kuik 59, 38% 2. B. v. Dortmond - N. Jacobs 58,85% 3. T. d. Haas - J. Staphorsius 56,25% 4. E. Kappel - J.v. Dokkum 55,21%. Winter kampioenen in de A. Lijn Bertus en Gre Eeltink 54,17%, B. Lijn Janny Staphorsius - Truus de Haas 54,22%.. Slam kampioen Fam. Haansta en de Fam Turk. Damclub Heiloo De uitslagen van de bekercompetitie zij als volgt: Eerste ronde: A. Stegeman - S.Droog 0-3/ F.Schouten - S.Klerk 3-0/ W. Solleveld - C. v. Lieshout 0-3/ A. Valkering - P. Heijne 3-0. Tweede ronde: F. Schouten - W. Solleveld 3-0/ S. Klerk - C. v. Lieshout 3-0/ P. Heijne - S. Droog 0-3. Heilooër Bridge Club Uitslagen van de donderdagavondcom petitie: 1. Atty en Aad Huijgen 62,92; 2. Joop Boukens - Johan Neefjes 60; 3. Ger van Diest - Pieter de Dood 58,75. B-lijn: 1. Ria Haanstra - Elly Rutjes 63,19; 2. Cor Floris - Ineke Wijnbeek 59,72; 3. Fenny en Dik Cnossen 59,03. C-iijn: 1. To Beentjes - Ans Nieien 72,64; 2. Bob en Riet Koot 65; 3. Jan en Cocky Piet 59,69. D-iijn: 1. Cees en Tineke v.d. Steen 64,75; 2. Aieid v.d. Noord-Gitta Rotteveel 58,61; 3. Joke en Frans Soeters 56,25. Dinsdagavond competitie: A-iijn: 1. Jan Huting - Cees v.d. Steen 66,25; 2. Aad Kemper - Jan Reuzenaar 64,58; 3. Frans en Riek Giandorf 58,33. B-iijn: 1. Marianne en Anne Brouwer 61,25; 2. Rob van Leijden - Wiiiemien Molenaar 56,25; 3. Lucy Eisman - Joke van Leijden 55,83. Red je zelf-brevetten zwembad Loos HEILOO - In zwembad Loos zijn weer Red je zelf-brevetten behaald, op 18 en 25 januari: Joris Ligthart, Dominique Crum, Tijs Aubertijn, Rover Stoorvogel, Loïs Hulst, Yasmin Veel, Jasper Haakman, Rik van Velzen, Maureen Mol, Sarah Deitmers, Demi Groot, Isa Beers, Maik Bras, Hidde Rinkes, Franka Brink, Savine de Wit, Susan Antoons, Ralph Oortwijn, Martin Hvarkov, Mathieu Huguenin, Ties Kraakman, Nora Koomen, Lotte Wilkens, MaxTheeuwen, Ivo Herman, Emma Hulsebosch, Loïs Mair, Mitch de Boer, Lynn Schindeler, Mees Hendrikszen, Mats Hendrikszen, Micha Allis, Julian Allis, Dymfie Beers, Juune Dusseau, Kevin Zwart, Paul Kuit, David Kuiper, Sean Wittebrood, Leonie van der Veer, Robin Beerepoot, Daan Belleman, Joris Bogaard, Kiki Vonk, Daphne Henselmans, Nina Olsder, Bendt Koelink, Puck Zonderhuis, Maureen Dekker, Anouk Lammers, Rick Schavemaker, Vince Geerling, Sara Kreher, Zoë Smets, Phillip Dijcks, Vilmos Dijcks, Wessel Verbeek, Liv van de Wakker, Jesse Elzenga, Emma van de Kamp, Daphne Schuitema, Steven de Groot en Noemi Hagen. VOETBAL HEILOO - Vanwege blessures en schorsingen moest trainer Marcel Faber improviseren met zijn opstelling. Het betekende afgelopen zondag het debuut dit seizoen van Maurice Roet en Koen Hoijtink in de verdediging van de roodbroeken. Het leek een gok, want in de afgelopen wedstrijden had De Foresters al veel doelpunten moe ten incasseren. Het werd echter een succes. Als de aanvallers van De Foresters iets meer rendement uit hun acties hadden gehaald, was er een veel ruimere overwinning mogelijk geweest. De wedstrij den tussen De Foresters en SVW '27 hebben een lange historie. De derby's zijn altijd spannend en ken nen regelmatig wat emoties. Beide teams beschikken over spelers met veel talent en techniek. In de eerste helft bleek van die techniek aanvankelijk niet veel. Elke tegen stander werd steeds snel onder druk gezet met als gevolg veel bal verlies of lange halen naar voren. Een goed resultaat was belangrijk voor De Foresters om weg te blij ven van de onderste regionen. Voor SVW was een overwinning belang rijk om bij de bovenste teams te blijven. In de eerste helft leidde dat tot een potje voetbal waar het veel opgekomen publiek niet echt van kon genieten. Het was wel SVW dat in het algemeen sterker was, maar dat leidde niet tot veel scoringskan sen. Scheidsrechter Kloosterman gaf veel ruimte voor het mannelijke voetbal van beide teams en veelvul dig hanteerde hij terecht de voor- deelregel. Helaas voor De Foresters ging hij erg in de fout in de 18de minuut. Nick Kramer ging alleen op de keeper af en werd op de rand van het strafschopgebied onjuist getackeld door centrale verdediger Cengiz Ozhazinedar. Terwijl vriend en vijand rekende op de penalty en rood voor de verdediger, besloot de scheidsrechter door te laten spe len. Na de pauze was het vooral De Foresters dat de aanval zocht. Het veldoverwicht leidde in de zestigste minuut toch tot de welverdiende voorsprong. Jeffrey Klijbroek werd onderuit gehaald op de rand van het strafschopgebied. Hij nam de vrije trap zelf. Nadat de bal terug kwam uit de SVW-muur, schoot hij hem alsnog in de kruising. Na deze 1-0 ging SVW de aanval zoeken met twee extra aanvallers. Het mocht niet baten. De Foresters was in de counter veel gevaarlijker en dat er voor de thuisclub geen doelpunten verder vielen was een wonder. De verdediging onder leiding van Koen Hoijtink en aanvoerder Carlo Smit bleef prima overeind. LIMMEN - In de laatste ronde van de najaarscompetitie wist Limmen E5 het kampioenschap binnen te slepen. Tegen Foresters E5 werd het 5-1 voor Limmen E5, na een goede wedstrijd. Na negen competitiewedstrijden eindigde Limmen E5 op de eerste plaats. Geen wedstrijd werd verloren en aanvallend voetbal werd beloond met het winterkampioenschap! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21