Terug naar de basis in een GtZONO Heiloo en omgeving FITS YOU& Ik wil ook iets doen voor mijn klanten en wel het volgende. Dus, koopt u een kant-en-klare maaltijd, dan krijgt u daar een gratis salade bij. Tensiotte het volgende: wij bezorgen ook op donderdag- en vrijdagavond de boodschappen bij u thuis. we\nkj?£>l Wn Vjo0] U betaalt waterschapsbelasting. Wilt u weten waarom? Kom ook en ervaar hoe leuk het kan zijn tijdens de Fits You 2 Experience van 6 t/m 11 februari maandag t/m donderdag: 08.30 -12.30 uur 16.30 - 20.30 uur vrijdag en zaterdag: 08.30 -12.30 uur De Drie Linden 3 1906 EM Limmen T 072-505 46 05 E Iimmen@fit4lady.nl W www.fit4lady.nl Veilig wonen onder zeeniveau is minder logisch dan je denkt Na het verlies van mijn dierbare vader en vriend in september jl., ben ik met verdriet in mijn hart toch doorgegaan met het werken in mijn groentezaak, gevestigd in het pand van bloemenshop Houten- bos op de Heerenweg in Heiloo. Als zelfstandig ondernemer heb ik in deze verdrietige omstandig heden besloten door te gaan tot de feestdagen en daarna tijd te nemen voor mijn verdriet. Na twee weken vakantie heb ik dan eindelijk de energie dit met u te delen. Graag wil ik alle klanten uit Heiloo en omgeving bedanken voor de steun en het in mij gestelde vertrou wen, en in de producten in mijn winkel. Heel veel dank gaat uit naar mijn medewerkers die voor 100% voor mij klaar stonden in een verdrietige periode. Mijn speciale dank gaat uit naar Jan die nu ruim twee jaar in dienst isik ben hem erkentelijk voor zijn inzet. Wij zullen vanaf deze week meer aanbiedingen doen en nog meer met de leveranciers overleggen, zodat wij u in deze financieel moeilijke tijd tegemoet kunnen komen. Door zelfs zes dagen in de week aanwezig te zijn kunnen we de kosten voor personeel drukken, wat weer uw voordeel is. Omdat groots adverteren voor ons niet haalbaar is, gaan wij kleine adver tenties plaatsen tussen de Uitkijk- kertjes in de Uitkijkpost en in het Contact met de Egmonden. Knip deze Uitkijkertjes uit, neem ze mee naar de winkel en de desbetreffende aanbieding is voor u. Het zal gaan om groente, fruit, soep, salades en natuurlijk onze kant en klaar maaltijden. Deze kant-en-klare maaltijden bieden wij u vanaf vandaag aan, met een salade van de dag. Ik wil u erop attenderen zoveel mogelijk seizoens groente te kopen als u de kosten laag wilt houden. Gelukkig leven we in de winter niet meer alleen op zoute bonen maar hebben we de luxe het gehele jaar alles te kunnen eten. Uiteraard liggen de kosten hoger wanneer producten ingevoerd moeten worden of wanneer telers hogere stookkosten hebben en die doorberekenen. Hierop heb ik als detailhandel geen invloed. Wij zijn geen supermarkt en kopen kleinscha lig in. Wij zullen echter nooit besparen op de kosten door te kiezen voor mindere kwaliteit. Kwaliteit staat bij ons voorop en dat zal niet verande ren. Daarom: wij zijn de beste groentespeciaalzaak en kunnen voor u de lekkerste dingen bereiden. Onze salades zijn allemaal Sonja Bakkerproof, geen mayo naise of onverzadigde vetten en zelfs glutenvrij. De soepen zijn bereid volgens mijn ervaringen als kok in mijn horecatijd en werkelijk waar ik heb niet in de minste restaurants gewerkt dus zonder pakjes Knorr of Maggi). De soepen zijn rijkelijk gevuld, u hoeft niet te zoeken naar een stukje vlees en in onze tomatensoep zitten ook werkelijk tomaten. Zo worden onze stoof peren niet gekleurd met kleurstof en in een stoomoven gegaard, maar worden gekookt in wijn of likeur. Wij gebruiken de beste stoofperen uit de Beemster, die 90% biologisch zijn. Voor dat alles sta ik in en dit proeft u. Zoals al gezegd kopen wij kleinschalig in waardoor soms bij onze speciaalzaak de kosten iets hoger kunnen liggen dan bij de concurrentie. Ik hoop van harte u te mogen ontvangen in onze winkel waar ik tot uw beschikking sta, ook alleen voor advies of verkoop van heerlijk vers en gezond eten. Dit doen wij voor uw gemak en de ouderen in Heiloo hebben misschien zo de mogelijkheid langer zelf standig te blijven wonen. Mocht u nog niet overtuigd zijn, kom dan gerust eens kijken in onze mooie zaak waar u ook bloemenzaak Houtenbos aantreft die de mooiste boeketten maakt. Onder hetzelfde dak vindt u Lizzy1 s Choise waar u koffie, thee, chocolade en allerlei presentjes kunt kopen, die ter plekke voor u gemaakt kunnen worden. Wij hopen u snel te mogen verwelkomen op de Heerenweg 246 in het pand van Houtenbos. Met een vriendelijke fruitige en verse groet, Dennie Bovekerk, De groentespecialist PROFESSIONELE BEGELEIDING MOTIVEERT MIJ 2 X 30 MINUTEN PERWEEK SPORT GEEFT MIJ ZÖ MEER PLEZIER SPORT GEEFT MIJ ZÖ MEER PLEZIER 1 FEBRUARI 2012 UITKIJKPOST Juf Annemiek woont 4,3 m onder zeeniveau De storm begin januari maakte duidelijk hoe kwetsbaar ons land is. In Noord-Holland deden de dijken, gemalen en waterbuffers hun werk. Dat doen ze altijd, maar op kritische momenten als deze wordt extra duidelijk dat onze jarenlange investeringen en goed onderhoud van grote waarde zijn. En we blijven investeren. Want het klimaat verandert en de bodem daalt. Wist u dat Noord-Holland (boven het Noordzeekanaal) voor 90% onder zeeniveau ligt? Toch kunnen we er wonen, werken en recreëren. En dat is mogelijk dankzij de waterschapsbelasting die u betaalt. Wilt u meer weten over de waterschapsbelasting en hoe deze wordt besteed in 2012? Kijk op www.hhnk.nl hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 6