If Sportief ijspret aan de Hogeweg Zwart is troef bij Schaakclub Oppositie Mees Knijnenberg geeft visitekaartje af NK turnen ACCOUNTANTS I ADVISEURS NBA sport 17 4 Turnster Milenka Hoorn in actie in Beverwijk SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Deijle en Veldt biedt u een unieke dienst tegen een aantrekkelijke vaste prijs Gemak, betrokkenheid en kwaliteit voor een vaste prijs Vaste abonnementstarieven vanaf 89,- per maand Middelweg 68 1911 EH Uitgeest T 0251 320 848 F 0251 321 558 info@deijle-veldt.nl www.deijle-veldt.nl Meer imickt Badmintonteam Vennewater J5 kampioen w 8 FEBRUARI 2012 Jeugdtrainer Piet (midden) en zijn schaatspupillen op de ijsbaan achter Holland Blumenmarkt, waar kortebaanwedstrijden voor de jeugd op natuurijs werden gehouden. Foto: Caroiien Breed LIMMEN - De Limmer IJsclub heeft van deze ideale schaats- omstandigheden gebruik ge maakt. De jeugdsehaatsers, die normaal gesproken op de Meent trainen, kregen afgelopen zaterdag op het prachtige natuurijs aan de Hogeweg hun wekelijkse les. En 's middags hield de ijselub hier een kortebaan- wedstrijd voor de jeugd. Iedereen tot en met 16 jaar, ook niet-leden, kon zich hier gratis voor inschrijven. Frank Rijs van de Limmer IJsclub: „Het voordeel van deze ijsbaan ten opzichte van de ijsbaan aan het Stet is, dat de omstandigheden hier ide aal zijn voor kinderen om te schaat sen. Het is hier ondiep en daardoor heel veilig!" Na een aantal spannen de wedstrijden kwamen de volgen de winnnaars uit de bus: Jeugd tot 10 jaar: 1. Mathé de Waal, 2. Romee ADVERTENTIE Deijle en Veldt REGISTER B ELASTI NG ADVISEURS! Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants Rob Deijle en Frank Veldt: maandelijks weten waar je aan toe bent, ook dat is ondernemen. Slim ondernemen is sturen op de meest actuele cijfers. Daarom wilt u uw administratieve zaken op orde hebben. Deijle en Veldt voorziet in deze behoefte en biedt een compleet pakket aan diensten voor een vast bedrag per maand. Zo zijn uw cijfers up-to-date en kunt u vertrouwen op effectieve sturing. Wij zetten onze kennis en expertise graag voor u in, zodat u zich volledig kunt richten op datgene waarin u goed bent én waaraan u plezier beleeft: ondernemen. Bij Deijle en Veldt kunt u gebruik maken van aantrekkelijke vaste maandelijkse abonnementstarieven. Zo komt u niet voor verrassingen te staan en profiteert u van financiële en fiscale dienstverlening voor een scherpe prijs. Benieuwd naar uw persoonlijke maandtarief? Ga naar onze vernieuwde website en via de button "PAKKETPRIJZEN" kunt u direct het abonnementstarief berekenen. Bloedjes, 3. Esmee Bloedjes. Jeugd 10 jaar: 1. Jacco de Jong, 2. Isa Lont, 3. Jesse Glorie. Jeugd 10 en 12 jaar: 1. Steijn Kaandorp, 2. Luuk van Zilt, 3 Alex Schouten. Jeugd 14 tot en met 16 jaar: 1. Maurice Rijs, 2. Kay Pronk, 3. Sven Tervoort. Op zater dag en zondag zij vele vrijwilligers bezig geweest met sneeuwruimen, zodat daar vanaf zondag heerlijk geschaatst kon worden. Voor meer informatie: www.limmerijsclub.nl. SCHAKEN HEILOO - En weer waren het de zwartspelers die in de inter ne competitie van Oppositie de punten scoorden. Alleen Folkert Smoor wist zich in ronde 16 te onttrekken aan deze trend en over vleugelde met de witte stukken tegenstander Eric Huffnagel. De ranglijst heeft een helder profiel. Twee koplopers, Albert Bouma en Kees Jongkind. Een subtop die bestaat uit Simon Smit, Timardi Verhoeff, Cor van Etten en Bouke Woudstra. Gevolgd door een lang gerekt peloton van runners-up. Gerard Rump boekte voor de twee de keer dit seizoen winst op André van der Ark. In de externe compe titie zit Oppositie dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Als zodanig was het resultaat van het tweede Oppositie-team tegen de Strandlopers uit Petten niet slecht, gelet op de veel hogere rating van de tegenstanders, maar een 5-3 nederlaag levert geen punten op. Timardi Verhoeff, Richard Sauer en Paul Vonk wonnen hun partij. In de jeugdafdeling is na de win terstop gestart met een nieuwe competitie. In het verleden behaal de resultaten blijken niet altijd een garantie voor succes in het heden. Maar na drie speelronden staat in de jongste groep Wessel van den Broek bovenaan met drie uit drie, en in de oudere groep delen Rijck van Aken en Flip de Jong de kop positie met beiden 3 uit 3. Iedereen is benieuwd naar het verdere ver loop. Uitslagen ronde 16 Interne competitie: Limmen-Bouma 0-1; Folkertsma-Van Etten 0-1; Bosma- Van der Wal remise; Maas-Kerst remise; Booij-Heeringa 0-1; Van der Ark-Rump 0-1; Van Nes-Gandossi 0-1; Smoor-Huffnagel 1-0; Van den Brink-Mühren 0-1. HEILOO - Het Vennewater badminton jeugdteam J5 is kampi oen geworden onder de 13 jaar. Zondag 12 februari doen zij mee aan de kampioens team wedstrijden regio Noord-Holland in Almere. Het team bestaat uit Tico Keijser, Romme Bakker, Bart Jensch, Femke van der Hout, Fleur Bakker en Güle Sprenkeling. Aangeleverde foto TURNEN LIMMEN - Mees Knijnenberg uit Limmen heeft zaterdag 4 febru ari zijn visitekaartje afgegeven bij de 1/8 finale NK Turnen in Tilburg door een mooie derde plaats te halen. In Tilburg kwamen alle turners uit heel Nederland (met uitzon dering van de eredivisie turners) om zich te plaatsen voor de vol gende ronde in het traject naar het Nederlands Kampioenschap Turnen heren dat in juni in Breda wordt gehouden. Mees Knijnenberg van Turnlust Alkmaar kwam uit in de categorie Instap 9, eerste divi sie. Hij turnde een zeer constante wedstrijd en behaalde hiermee een derde plaats met een puntentotaal van 107,45. Vooral op rek (18.00) en voltige (18.25) scoorde hij hoog. Voor de 1/4 fmale die in Den Bosch gehouden wordt op 4 maart, kan er nog wat verbeterd worden op sprong en vloer. Hier mist de negenjarige Limmense turner nog wat explosieve kracht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 15