Zilver Fabrice de Boer Turnster Milenka Hoorn in actie in Beverwijk Pouw doorziet valletje Succesvolle judokampioenschappen SPORT 17 UITSLAGEN Inschrijving gestart Voetbal 5 Daagse Limmen MCi Kampioen V A L K E RJ VG MOOI Tüt 11' UITKIJKPOST FEBRUARI 2012 KARATE HEILOO - Officieel is hij met zijn 18 jaar nog een junior, maar toch bereikte Fabrice de Boer het podium tijdens de Nederlandse Kampioenschappen karate voor senioren. Een uitstekende prestatie van de talentvolle karateka van Fïmakoshi. Na de eerste drie rondes overtui gend te hebben gewonnen, kwam de eerste serieuze tegenstand voor Fabrice de Boer in de halve fina le. Clubgenoot Giorgio Fung uit Heerhugowaard was goed op dreef SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 3 februari speelde SV Vredeburg de zeven tiende ronde van de interne competitie. Met nog tien ronden te gaan, is nog lang niet duide lijk wie aan het langste eind zal trekken voor wat betreft het kampioenschap. Jos Admiraal kreeg een scheip loperoffer van Ed Stolp te verwer ken, maar wist de juiste verdediging te vinden en schoof de partij naar remise. Bob Stolp rekende af met Bert Hollander door al vroeg in het middenspel een stuk te winnen. Stolp is daardoor de nieuwe koplo per op de ranglijst. Robin Rommel en Harold Ebels speelden een ener verende partij, waarin Rommel ver zuimde te rokeren en moest toezien hoe zijn koning in het centrum een mikpunt werd van de aanvallen van Ebels. Hoewel Rommel nog voor tegendreiging wist te zorgen, haal de Ebels het pimt bekwaam bin nen. Sandra Hollander speelde een mooie aanvalspartij tegen Robert Termes, die volgens de analisten wel wat te vroeg op gaf. Weliswaar had hij materiële en positionele ach terstand, maar er kon nog gestreden worden. Theo Al was op z'n best in en maakte er een spannende strijd van die uiteindelijk met 4-1 door de Boer werd gewonnen. De finale tegen Rotterdammer Wouter Deijl liet zien dat beide kemphanen aan elkaar gewaagd zijn. In een hoog staande wedstrijd was een geringe balansverstoring van de Boer tijdens de risicovolle kata (stijkoefening) 'Gangaku' doorslaggevend en greep hij naast het goud. Voor Fabrice de Boer wacht volgend weekend alweer een nieuwe uitdaging als hij voor Nederland uitkomt tijdens de Europese kampioenschappen voor junioren in Baku (Azerbeijan). zijn partij tegen Jan Brantjes, die al vroeg gedwongen werd zijn dame te geven om mat te voorkomen en daarna aan een kansloze missie bezig was. Gijs Pouw speelde een gewonnen partij tegen Piet van der Heijdt. Toch moest hij nog alert zijn toen Van der Heijdt met een laatste valletje trachtte een pat-variant te realiseren. Maar Pouw lette goed op en incasseerde het volle pond. Op zaterdag 4 februari deed SV Vredeburg met maar liefst twee teams mee aan het Noordhollands kampioenschap snelschaken voor clubteams in Haarlem. Het eerste viertal, met Koen Kramer, Bob Stolp, Robin Rommel en Harold Ebels, legde in het ijzersterke veld beslag op een prachtige vierde plaats. Met zes punten uit negen matches was eerste bordspeler Koen Kramer de topscorer. Vredeburg 2, met Niels Hageman, Hidde Ebels, Ed Stolp en Bert Hollander, bereikte een verdienstelijke achtste plaats. Opvallend was de winst van de 16-jarige Hidde Ebels tegen een zeer sterke Zaanse speler met een rating van 2200 pimten. De prachtige resul taten tijdens het Haarlemse toer nooi laten zien dat bij SV Vredeburg het snelschaken op een zeer goed niveau bedreven wordt. Bridge Club t'Oosthonk Uitslag van woensdag 1 februari: Lijn 1. Fam. Turk 65,83% 2/3/4. H. Uijl - G. Bes G. Voskuil-R. Hogeslag+ D. de. Klerk-J. Beerse 55%. B. Lijn 1. G. de Vries - J. Bes 59,90% 2.J. Kaandorp-H. Franse 58,85%, 3. M. vasbinder - J. v. Leeuwen 57,29% 4. B. Geerlings - B. Kos 51,04%. Heilooer Bridge Club Uitslagen dinsdag 31 januari: A-lijn: 1. Coebergh-Kemmere 62,9; 2. Klerk- Stark 60,8; B-lijn: 1. van Leijden- Molenaar 58,3 2. Klop-v.d. Laan 56,7. Donderdag 2 februari: A-lijn: 1. Boukens- Neefjes 60,7; 2. fam de Nijs 60,3; B-lijn: 1. Olgers- Weel en Hendrikse- Bes 54,7; 3. de Klerk- Roozen 53,7. C-lijn: 1. fam. v.d.Steen 61,5; 2. Bikker- Evers 58,9; D-lijn: 1. v.d.Noord- Rotteveel 58,9 2. fam Steur 55,6. Diploma's Zwembad Loos HEILOO - Afgelopen zaterdag 28 januari lieten de leerlingen van zwembad Loos in zwembad De Witte Brug zien dat ze de eisen voor het diploma A, B en C van de Nationale Raad goed tot zeer goed beheersten. Onder hen bevond zich ook een volwassen ies klant, die net ais de rest van de leerlingen, kon worden gefe liciteerd met haar diploma! De diploma's werden onder groot applaus in ontvangst genomen. De geslaagden zijn: Diploma A: Fiep Adrichem, Milan Aionso Bayón, Bo Beerepoot, Sidney Bruin, Dominique Crum, Ivo Herman, Mathieu Huguenin, Zoë Janssen, Hristo Kranenburg, Sterre de Langen, Joris Ligthart, Loïs Mair, Sohee Park, Matt Quinten, Wout Rijnbeek, Justin Roodboi, Lynn Schindeier, Juiie Udo, Yasmin Veei, Marko Veiinovic, Yiva Zaffora. Diploma B: Fieur Apeldoorn, Lian Beij, Stijn Berghuis, Vito Bloedjes, Klaas de Boer, David Dumanaw, Milan van Genne, Fiorien Groot, Mijke van Haastrecht, Stijn van Kampen, Dinte Leek, Chiara Mahr, Emily Mayer, Ceiia Meuienbroek, Sam Nijbacker, Douwe Ooijevaar, Bas Oudejans, Juui Rinsema, Dijon Roszbach, Lot Schermer, Huib Schong, Bregje Schouten, Lotte van der Sluis, Nadine Spiunteren, Marit Ursem, Thom Zonneveld. Diploma C: Gijs Aaftink, Sierra Baart, Kaeso Oosters, Aimee de Vries. HEILOO - In de voorjaarsvakan tie, van maandag 27 februari tot en met vrijdag 2 maart houdt Sport Passie, alweer voor de vierde keer, in samenwerking met De Foresters een Voetbal 5 Daagse. Jongens en meisjes, in de leeftijd van 6 tot en met 13 jaar, die voetballen leuk vinden, kunnen zich inschrijven voor de Voetbal drie- of vijfdaagse die gehouden wordt op de velden van De Foresters te Heiloo. De Voetbal 3 Daagse is van woens dag 29 februari tot en met vrijdag 2 maart. De kinderen worden per leeftijd ingedeeld en zullen in kleine groepen begeleid worden door gediplomeerde en enthou siaste trainers. Jan Zoutman, trainer van IJsselmeervogels, gaat het programma samenstellen en begeleiden. De kinderen zullen deze dagen op allerlei manieren met voetbal kennis maken. Zowel voetbalspelletjes, voetbaltrues, trainingen maar ook wedstrijdjes in toernooivorm zullen als een rode draad door de week lopen. Per dag zal er een nieuw thema zijn met vele verrassingen. In de Voetbal 6 Daagse is er ook een Keepers 3 Daagse. De kinderen zullen hierin drie dagen training krijgen van gespecialiseerde keeperstrainers. Ook is een com binatie met nog twee dagen voet baltraining mogelijk. De Voetbal 5 Daagse zal dagelijks van 09.00 tot 15.00 uur worden gehouden. Voor inschrijven of meer informatie www.voetbal5daagse.nl. Bellen of mailen kan ook: Sport Passie, Judy en Jan Zoutman, tel. 023- 6200132 of info@sportpassie.nl TURNEN HEILOO - Zaterdag 4 februari turnde GTH turnster Milenka Hoorn de tweede competitie van de derde divisie. De wedstrijd begon vandaag op vloer, hier turnde zij een goede oefening alleen haar punten vielen helaas wat tegen. Het volgende onderdeel was de sprong, hier liet Milenka een mooie overslag zien en werd dan ook beloond met een mooi cijfer: 12.85. Het derde toestel was de brug, aan de brug liet Milenka zien hoe het moet want zij turnde een keurige oefening: 12.80! De wedstrijd werd afgesloten op de balk, de oefening was iets onsta biel wat haar helaas pimten kostten. Met een pimtentotaal van 47.85 kan Milenka tevreden terugkijken op haar wedstrijd. JUDO HEILOO - Vorige week zon dag waren de Noord-Hollandse Kampioenschappen tot 20 jaar. De eerste twee van dit kampi oenschap plaatsen zich voor het NK -20 jaar op 11 februari. Noord Holland is traditioneel één van de zwaarste districten met een aantal zeer goede judoscholen waaronder Ben Rietdijksport en Kenamju. Van Dojo 't Loo deden Thijs Lesterhuis (-73 kilogram) en Jasper Henselmans (-81 kilo gram) hieraan mee. Zowel Thijs als Jasper verloren hun eerste partij. Thijs won de twee volgende wed strijden met mooie tilworpen. Ook Jasper won de twee volgende par tijen. De eerste partij won hij met een heupworp en de tweede par tij met een sankakoe. Ze verloren helaas alle twee hun vierde partij waardoor ze beiden als vijfde ein digden. Bij de dames deden Gaby de By (-57 kilogram) en Jasmijn Lesterhuis (-70 kilogram) mee. Gaby won keurig drie wedstrijden op rij en werd hiermee kampioen. Jasmijn won twee van de vier par tijen en eindigde als tweede. Zowel A- wmï Milenka Hoorn. Aangeleverde foto Gaby als Jasmijn plaatsten zich hiermee voor het NK -20 jaar op 11 februari in Nijmegen. Een knappe prestatie omdat ze beiden ook nog mogen deelnemen aan de Noord- Hollandse tot 17 jaar in maart. Afgelopen zaterdag deden Maaike Stevenson, Jasmijn Lesterhuis en Thijs Lesterhuis mee aan het judotoernooi Groot Vlaardingen. Dit toernooi werd voor de 32ste keer gehouden. Maaike en Jasmijn zaten samen in een kleine poule (-17 jaar, -70 kilogram) Jasmijn won netjes al haar wedstrijden met vol punt, Maaike moest alleen in Jasmijn haar meerdere erkennen en won fraai de andere twee wed strijden zodat Jasmijn op de eer ste en Maaike op de tweede plaats eindigde. Thijs (-20 jaar, -73 kilo gram) zat in een grote poule met senioren. Hij won de eerste partij snel met een tiltechniek. De twee de partij werd helaas verloren. De derde partij tegen een fysiek sterke tegenstander werd met een houd greep gewonnen. De vierde partij ging lang gelijk op maar uiteindelijk kwam Thijs net tekort en verloor met een kleine score tegen zodat hiermee zijn toernooi eindigde. LIMMEN - Afgelopen zaterdag is het Limmer meisjes team MCI kampioen geworden in de najaar competitie 2011 in de tweede klasse 03. Na een reeks van elf wedstrijden kwamen de meiden uit Limmen als winnaar uit de competitie. Met elf gespeelde wed strijden en tien gewonnen, één maal gelijk gespeeld en een aan tal van 74 doelpunten voor en maar vijf tegen gaf dat een aantal van 31 punten, genoeg voor dit kampioenschap. Aangeleverde foto De geslaagde judoka's met hun nieuwe band op de foto, samen met hun examinatoren. Foto: Fred Stevenson Fabrice de Boer in actie tijdens de finale. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 17