Fleur wint verjaardags feestje bij Hotel Heiloo Welkom bij Kinderdagverblijf Toddie RIEN NE VA PLUS Ninie en Babs kleertjes Veel interesse in 'Watergang Maalwater' H E I L O O W ÏSSfA deutekom Rien ne va plus 17,95 INGEZONDEN MEDEDELING BOEK VAN DE WEEK INGEZONDEN MEDEDELING Marco Rosman Rien ne va plus door Marco Rosman Boek van de week: door Marco Rosman voor DOKTERS DIENSTEN DE PRAKTIJK VAN DR. RUURDA IS GESLOTEN Office 2010/2007 Stijladvies Belastingaangifte Papierknipkunst Goulash-avond Successierechten Trip naar Molenmuseum Aluminiumcement beelden Visagie voor 50 plus Noordhollands Dagblad Koor U ITKIJKPOST FEBRUARI 2012 HEILOO - Een klemplaat voor Sinterklaas maken en daarmee ook nog eens een kinderfeestje kimnen winnen. Dat zorgde voor vele enthousiaste kinderen die voor de open haard van Fletcher Hotel Heiloo him allerleuk ste sinterklaasliedjes ten gehore brachten en de meest prachtige kleurplaten achterlieten. Voor iedereen die zijn schoentje had gezet had Sinterklaas een cadeautje meegebracht. Daarnaast had hij de lastige taak om iemand te kie zen met de allermooiste kleurplaat. Dit is Fleur Pepping uit Heiloo gewor den. Zij mocht met tien vriendjes en vriendinnetjes haar verjaardagsfeestje vieren bij Fletcher Hotel Heiloo. Op 1 februari was het zover. Op deze dag hebben zij onder begeleiding van een echte chefkok pannenkoeken versierd en opgegeten. Daarnaast heeft juf Elise diverse leuke spelletjes meege bracht, waaronder het spannende paraehutespel. Een zeer geslaagd feestje! HEILOO - Toddie is de naam van het kinderdagverblijf, dat al 25 jaar gevestigd is aan de Kanaalweg 1 in Heiloo. Samen met BSO De Leeuwenkuil is men onderdeel van Kinderopvang Humanitas, de grootste kinderopvang organisatie zonder winstoogmerk. Wat doen de kinderen nou de hele dag op het kinderdagverblijf? „We spelen elke dag buiten in onze heerlijke tuin en vaak gaan we wandelen met de bolderkarren. Als we niet buiten spe len werken we met thema's en dan mogen de kinderen kiezen uit verschil lende activiteiten. Tussen de middag eten de kinderen gezellig met elkaar. Regelmatig wordt er dan door de kinderen zelf iets gebakken of gekookt. Pannenkoeken, gebakken eieren, macaroni, soep of een salade met ingre diënten uit onze eigen moestuin, het kan allemaal! We vieren natuurlijk ook uitgebreid de feestdagen en als een kindje jarig is wordt het helemaal in het zonnetje gezet! We hebben een team met vaste pedagogisch medewerksters die met hart en ziel voor de kinderen zorgen. Ook organiseren we vaak acti viteiten waarbij oudere betrokken zijn. Vrijdag 27 januari hebben we een heerlijke avond gehad met zelfgemaakte erwtensoep met roggebrood en zelfgebakken pannenkoeken gehad. Oudere en kinderen konden hier heer lijk van smullen. Wilt u eens een kijkje komen nemen bij ons gezellige, sfeer volle kinderdagverblijf, dan bent u van harte welkom!" Achter de schermen bij Holland Casino In dit boek beschrijft Marco Rosman hoe dit staatsbedrijf een gemankeerd beleid voert met betrekking tot het voorkomen en tegengaan van gokverslaving. Het boek biedt een kijkje achter de schermen: fraudes, feestjes, kans- spelverelaving, witwaspraktijken, omgangsvormen, machtsspelletjes en rechtszaken. Marco Rosman schreef zijn boek Rien ne va plus na 20 jaar trouwe dienst bij Holland Casino. Hij vertelt sappige anekdo tes over de opmerkelijke gasten die hij in de loop der jaren in het casi no heeft mogen ontvangen. Naar aanleiding van het boek heeft Lea Bouwmeester, lid van de Tweede Kamer namens de PvdA en woord voerder verslaving en verslavings zorg, kamervragen gesteld over het beleid dat Holland Casino voert wat betreft verslavingszorg en -preven tie, en het witwassen van geld. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl van 13 t/m 17 februari Waarneming: dr. E. Gianotten tel: 5330400 HEILOO - Vorige week zondag werd er een weer een succesvolle sale dag bij de Ypsalon in Heiloo gehouden door Ninie kinderkleding en BabsKleertjes.nl. Graag verwelkomen zij u binnenkort weer om de nieuwe zomercollecties te showen. Kent u Ninie kinderkleding al? Ninie kinderkle ding is de webshop met hippe, kleurrijke, fair-trade kleding voor meiden vanaf 3 maanden tot 10 jaar. Het doel van Ninie is om mensen blij te maken, eerlijk geproduceerde kleding en accessoires te verkopen en daarnaast goede doelen te steimen. Zij verkopen de merken CeLaVi, Pippi, Design Heroes, Fmgi, Heppiedi, Keedo, Mala, Robeez en onze eigen Ninie kleding lijn. De prijzen variëren tussen de 4,95 (ketting/armbandje), 12,50 legging tot 50,- (setje jurk en legging). Kom kennis maken met Ninie. Met de code UITKIJK12 krijgt u 10% korting, een cadeautje en gratis verzending op de gehele collectie (nieuw, SALE, outlet en setjes). Kijk op www.ninie.nl en laat u verrassen! BabsKleertjes.nl is een webshop met outlet kindermerkkleding. BabsKleertjes.nl verkoopt uitsluitend nieuwe merkkleding in de maten 62 tot en met 176 met 50 tot 70% korting op de originele winkelprijs. U heeft de keuze uit grote merken als: Vingino, Mirn-Pi, No Tomatoes, Carbone, Care, Lofff, Salty Dog en nog veel meer. Wilt u op de hoogte gehouden worden van kortingsacties, live (uit)verkoop en nieuwe collecties schrijft u zich dan in voor de Nieuwsbrief via www.babskleertjes.nl. HEILOO - Met groot succes hebben de verkopende makelaars van nieuw bouwproject Watergang Maalwater afgelopen woensdag de informatie avond aangaande de vernieuwde Woon villa B afgesloten. Door het toepassen van de formule 100% risicoloos kopen hebben zich weer vele nieuwe en oude kandidaten gemeld. Door deze formule heeft u als koper namelijk geen risico met betrekking op uw huidige (nog te verko pen) woning. Het is u wellicht niet ontgaan dat de bouw van Woon villa A reeds van start is gegaan. Aan de westzijde van Heiloo verrijst de eerste prachtige Woonvilla A. Van Woonvilla A zijn reeds 14 van de 16 appartementen definitief verkocht! Heeft u ook interesse in een van de appartementen en wellicht in combina tie met de 100% risicoloos kopen formule informeer dan vrijblijvend bij een van de onderstaande makelaars. Teer Makelaars Alkmaar, tel. 072-5123402 of Kuyper Blom Heiloo, tel. 072-5322420. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Dinsdag 6 maart om 19.30 uur start een computercursus voor gevorderden die Office 2010/2007 hebben en zelf van alles uitzoeken maar er niet altijd helemaal uit komen. De eureistengroep heeft een grote inbreng in de keuze van leerstofonderdelen. U leert hoe u de programma's Word, Excel en Powerpoint kunt inzetten voor dagelijkse toepassingen. Prijs voor zes lessen van anderhalf uur 99,- (seivicepas 94,05) exclusief cur susboek 29,95. Telefonisch aan melden 072-5331297. Donderdag 16 februari om 9.30 uur verzorgt Sandra Bolten een workshop Stijladvies. Ze geeft tips welke belijning in kleding en kledingstijl het best bij u passen. Kosten 17,50 (seivicepas 16,63). Telefonisch aanmelden. Onze deskundige vrijwilligere staan paraat om te helpen bij uw belastingaangifte, tegen een kleine vergoeding. Er wordt tegelijkertijd ook gekeken naar de zorgtoeslag en de huurtoeslag. Bel 072-5331297 De cursus Papierknipkunst onder leiding van Janna van Zuijlen begint op donderdag 1 maart, van 13.30 tot 15.30 uur. Van oude volkskunst naar eigentijdse knipsels, spelen met schaar en papier. Kosten 65,- (seivicepas 61,75) voor 6 lessen, excl. materiaalkosten 3,50. Samen eten in het Trefpunt, op vrijdag 17 februari. Tomatensoep, Hongaarse goulash met rijst en/of puree, gemengde groenten en sla. Na de verrassingsvla is er nog een rondje koffie/thee van het huis. Met weer een gratis verloting. Aanvang 18.00 uur, prijs 14,-. Aanmelden bij de receptie of telefonisch. Hoe zit dat nou precies, betalen de kinderen straks belasting over de erfenis? Op woensdag 29 febru ari vertelt notaris Van Leersum alles over nalatenschappen. Ruimschoots gelegenheid voor vra gen uit de zaal. Locatie Trefpunt, aanvang 14.00 uur, entree 3,75, telefonisch reserveren. Zondag 11 maart is er een mid dagtochtje per luxe touringcar naar het pittoreske molenmu seum in Koog aan de Zaan. De rondleiding geeft een beeld van de opkomst en neergang van de molenindustrie. Koffie drinken op de Zaanse Schans. Vertrek Trefpunt 13.00 uur. Ook opstapmo- gelijkheid Egmond aan Zee. Prijs 23,95 inclusief koffie/ gebak en rondleiding. Reserveer telefonisch 072-5331297, leden buurtbus kun nen tevens gratis vervoer huis-Tref punt v.v. aanvragen. De cursus Beelden maken van aluminiumcement begint op woensdag 7 maart, van 13.30 tot 15.30 uur Kosten: 55,- (servicepas 52,25) voor vijf lessen, exclusief materiaalkosten plusminus 13,-. U kunt zich nog aanmelden. Armanda Hesta geeft op woens dag 22 februari een workshop over de verzorging van de oudere huid. Tips en trucs voor iedereen vanaf 50 jaar. Gezichtsanalyse en wat doen en wat nalaten bij het opma ken van de oudere huid. Armanda werkt met make-up op Aloë Vera basis. Neem uw eigen make-up mee voor een check-up. Tijdstip 19.30 tot 22.00 uur, prijs 31,50. Informatie en opgeven via tel. 072-5331297. Op zondag 19 februari is er in het Trefpunt een optreden van het Noordhollands Dagblad Koor, onder leiding van Leo van der Sande en met pianobegeleiding van Kees Borst. Destijds begon nen als een personeelskoor is het Noordhollands Dagblad Koor nu een gemengd koor met ongeveer 40 leden. Aanvang 14.00 uur, zaal open 13.30 uur, entree 5,-. Haai en brengserviee voor leden van de buurtbus. babs KLEERTJES *1 Outlet KindermerkWed'n9 H

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 7