touchscreen Rabobank Woningview scherm in Bergen Huizen in Bergen makkelijk in beeld Staat gemak bij u al op 1 Direct Snel A/tijd De Rabo AZ Rekening voor echte fans Activiteiten en evenementen 10 www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Rabobank. Een bank met ideeën. 15 FEBRUARI 2012 UITKIJKPOST Rabo lournaal ESr Directievoorzitter Ugur Pekdemir en Verkoopleider Annelies Viaar bij het woningview scherm. Onze directievoorzitter Ugur Pekdemir nam vorige week dinsdag een groot woningview scherm in gebruikop ons bankkantoor in Bergen. Via dit scherm kan iedere voorbijganger 24 uur per dag, 7 dagen per week, bekijken welke woning voor hem of haar interessant is. Het scherm is een 'touch through glass' paneel. Met uw vingers bedient u het scherm aan de buitenzijde van het kantoor. Zo krijgt u de te koop staande huizen in en om Bergen in beeld, die aan uw zoekcriteria voldoen. De woningen van vijf topmakelaars zijn te zien op het woningview scherm: Baaij Makelaardij, Accolade Makelaardij, Ruijters Makelaardij, Vlieg Makelaardij en Kruijff Makelaardij. Wist u dat u telefonisch of online heel veel bankzaken kunt regelen waarvoor u vroeger naar een bankkantoor ging? Neem de proef op de som en bankier direct via ons Klantcontact Centrum in Heiloo. Ons telefoonnummer (072) 507 33 33 is iedere werkdag bereikbaar van 8.00 tot 22.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Mailen naar info@nkl. rabobank.nl kan ook, u ontvangt binnen één werkdag een reactie. Daarnaast kunt u 24 uur per dag internetbankieren via www.rabobank.nl/nkl of met de Rabo Bankieren App op uw smartphone. Kent u de app nog niet? Smsdan APP naar 7171. Vlaggenparade Ongeveer 450 kinderen hebben een Rabo AZ Rekening bij onze bank. Van deze Rabo AZ Rekeninghouders, ontvingen de kinderen tussen 5 en 12 jaar oud onlangs een brief: zij kunnen kans maken op deelname aan de vlaggenparade bij AZ- Heerenveen op zondag 26 februari. Uit de vele reacties (nu al ruim 130) worden zes geluksvogels geloot. Zij mogen zondag 26 februari als vlaggendrager het veld oplopen en daarna met een ouder of begeleider de wedstrijd bekijken. Kaarten voor AZ-RKC Binnenkort hebben we opnieuw een prijsvraag, dit keer voor alle Rabo AZ Rekeninghouders. Voor AZ - RKC op zondag 25 maart, hebben wij namelijk maar liefst 11x2 kaarten te verloten. Heb jij een Rabo AZ Rekening bij onze bank? Hou dan je brievenbus in de gaten! Wie nog geen Rabo AZ Rekening heeft, kan deze openen via www. raboazrekening.nl of bij een van onze bankkantoren. Je ontvangt dan het welkomstpakket met een unieke AZ voetbal met handtekeningen van spelers en trainers, een AZ afschriftenmap en een AZ bankpashouder. En je kunt meedoen met de AZ acties die we organiseren. Zoals de fandag later dit jaar. Rabo AZ Voetbaltoer Dit voorjaar start ook een ander initiatief: de Rabo AZ Voetbaltoer. Een online lesprogramma voor groep 7 en 8 van de basisschool over vier thema's: gezonde voeding, bewegen, respect en samenwerking. De deelnemende groepen krijgen niet alleen een heel leuk lespakket, ze kunnen door het maken van klassikale opdrachten ook een AZ voetbalclinic winnen. De basisscholen krijgen binnenkort bericht over dit educatieve project. Nieuwsgierig? Neem dan vast een kijkje op www. ra boazvoet ba Itoer.n I. Toonde }8 wonir Vanuit het motto "Ondernemen leer je in de praktijk, dat is het idee" ondersteunen wij het ondernemersproject 'Echt Ciusius'. Iedere vrijdag 'Echt Ciusius', het door ons ondersteunde ondernemersproject van Ciusius College Castricum, op de markt in Castricum. 26 februari Zes Rabo AZ Rekeninghouders van onze bank doen mee aan de vlaggenparade bij AZ - Heerenveen. 29 februari Sluitingsdatum aanvragen Coöperatiefonds voor het eerste half jaar van 2012 (zie www.rabobank.nl/nkl). Handelsdag Ledencertificaten (zie www.rabobank.nl, bij Beleggen). AZ - RKC. Rabo AZ Rekeninghouders maken kans op kaarten voor deze wedstrijd. Zij krijgen hierover persoonlijk bericht. Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum facebook.com/ RabobankNKL twitter.com/ RabobankNKL Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2c, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E info@nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 10