BAD KEUKEN Vredeburg 2 op kampioenskoers Kung fu workshop in Heiloo Limmer IJsclub volop actief op het natuurijs SMITS Job Beintema wint Nederlandse titel Bakkum Krook SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Met fraai spel creëerde Limmen een gewonnen eindspel UITGEEST, GEESTERWEG 10 sport 21 www.badenkeukenplaza.nl TEGELS SANITAIR SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 10 febru ari speelde het tweede achttal van SV Vredeburg de bonds wedstrijd tegen Purmerend 6. Met een prima 6-2 overwinning blijft Vredeburg 2 op koers voor het kampioenschap in de vierde klasse B. Na drie ronden en even veel overwinningen staat Vredeburg 2 trots bovenaan. Al snel noteerden Mare Voorwalt op bord acht en Diek Aafjes op bord vier een vol pimt. Met keurige remises van Marlies Sturk op bord zeven en Barry Blekemolen op bord twee en een fraaie overwinning van Sandra Hollander aan het vijfde bord werd de score opgevoerd. Sandra loodste bekwaam de d-pion naar de overzijde. Aan het topbord stelde Ronald van der Storm de overwinning voor Vredeburg veilig door een paard te winnen en daar na een mataanval op te zetten. Op het zesde bord positioneerde Remi Aaijes zijn dame op een slecht veld en kon daardoor de sterke aanval van zijn tegenstander niet weer staan. Teamcaptain Robert Termes zag aan het derde bord zijn tegen stander bezwijken onder de druk, met de eindstand van 6-2 als gevolg. Op dezelfde avond werd de acht tiende ronde van de interne compe titie gespeeld. In het topduel tegen Harold Ebels brandde Bob Stolp zijn vingers aan een scheip pionof fer. Enkele zetten na het slaan van de vergiftigde f-pion verloor Stolp een toren en keek hij tegen een ruïne aan. Ebels maakte in het ver volg van de partij geen fouten en veroverde een mooie scalp. Niels Hageman en Jos Admiraal deden elkaar in een Franse partij geen pijn, met een vlotte remise als gevolg. Spectaculairder ging het eraan toe tussen Jaap Limmen en Robin Rommel. Met fraai spel creëerde Limmen een gewonnen eindspel, maar toen hij plots een toren weg blunderde, liep de partij alsnog uit op remise. Kees Aafjes etaleerde zijn surplus aan ervaring en versloeg de wissel vallige Peter van der Heijdt. Thomas Voorwalt had geen problemen om het eindspel met een toren meer te winnen van Marcel Wester. Na zijn kansloze nederlaag consta teerde Harry Levering terecht dat het bepaald geen schande is te ver liezen van een Gertjan Hafkamp in vorm. Komende donderdag staat de bondswedstrijd van het eerste acht tal van Vredeburg tegen het sterke Bergen 2 op de agenda. SCHAATSEN LIMMEN - Tijdens de afgelopen natuurijsperiode, die voor velen onverwacht inviel, heeft men in Limmen kunnen genieten van een ouderwetse ijsperiode. Oude tijden herleefden. Zaterdagochtend vonden de trai ningen van de schaatsers en de jeugdsehaatsers, in plaats van op de Meent, nu lekker plaats in eigen huis. Als sluitstuk van de drukke natuurijsperiode kon voor het eerst sinds tien jaar weer worden gestre den om de Arie Krom bokaal. Deze wisselbeker was nog steeds in het bezit van Bram Brusehke, die zijn titel helaas niet kon verdedigen wegens wedstrijdverpliehtingen elders. Na een enerverende wed strijd bij optimale wintersomstan- digheden, ging de winst uiteindelij ke naar Roy Frinking. Het startschot van deze Limmense klassieker werd gegeven door Ank en Gré, de twee dochters van de naamgever van de wisseltrofee Arie Krom. Zij waren het ook die de prijzen overhandig den aan de winnaars bij diverse eategoriën. Dit waren: jeugd tot en met 12 jaar. Meisjes: Anouk Faber, Anouk Admiraal, Romée Bloedjes. Jongens: Lue van Zilt, Sven Zonneveld, Björn Valkering. Junioren tot en met 15 jaar. Meisjes: Shyanta Vleugel. Jongens: Mare Edelenbos, Job van der Bijl, Luuk De lessen werden gegeven door de Chinese meester Wen Tai Fung. Aangeleverde foto VECHTSPORT HEILOO - Op zaterdag 11 en zondag 12 februari werd er in Heiloo een workshop gegeven door de Chinese meester Wen Tai Fung in de kung fu stijl Xing Yi. Meester Wen Tai Fung was uit genodigd door Zhong Hua genees kunde in samenwerking met Dors Sports. Xing yi is een interne kimg fu stijl die zich kenmerkt door korte explosieve bewegingen en bestaat uit vijf elementen welke in contact staan met de organen van het men selijk lichaam zoals hart, nieren en longen. De lessen werden gegeven door meester Wen Tai Fung die hier voor speciaal uit China is gekomen. Meester Wen heeft daar een hoge graag in de Chinese krijgskunst en geneeskunde gehaald is werkzaam als professor aan de Shanxi univer siteit voor Chinese geneeskimde en heeft veel onderzoek verricht op dit vlak in de Chinese provincie Shanxi. Naast al deze activiteiten is zij ook teameoaeh van het provinciaal kimg fu team. In de toekomst zullen er door Dors Sports meerdere work shop georganiseerd worden en zul len er ook kung fu lessen voor kin deren gegeven gaan worden. Voor meer informatie: www.dorssports. nl of www.zhonghuayuan.nl. Groentjes. Dames: Simone Oud, Ellen de Waard, Moniek Linden. Heren: Roy Frinking, Sjaak Oud, Michel Meyering. Tijdens de Arie Krom bokaal is nog een spontane inzameling gehouden ten behoeve van de aanschaf van een nieuwe borstelmachine en voor het vele sehuifwerk. Op www.limmerijselub. nl kunt u nog even nagenieten! Na een enerverende wedstrijd bij optimale wintersomstandighe- den, ging de winst uiteindelijk naar Roy Frinking. Aangeleverde foto KEUKENS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 19