Gratis proeflessen bij TCH Succesvol weekend voor de judoka's van Dojo 't Loo Pascal Wiebering winnares van de Trifïisdag SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING Job Beintema wint wederom Nederlandse titel Op de Triffisdag reikte zij de prijzen en de diploma's uit Gouden koppel door naar NK UITKIJKPOST 15 FEBRUARI 2012 HEILOO - Op vrijdag 10 februari gaat bij het Trainings Centrum Heiloo om 19.00 uur de nieuwe BodyBalance/Pilates les van start. De les is een aanvul ling op het reeds bestaande uitgebreide lesaanbod bij TCH. Het is mogelijke om een gratis proefles te volgen. Deze aanbieding geldt ook voor de overige lessen zoals Spinning, Zumba, Body Work Out, Total Body Condition, Power Yoga, Circuit-Training en de speciale lessen voor jongeren zoals Fit4Teens en BodyPump of ouderen. Om er zeker van te zijn dat er voldoende plek is in de les, wordt men verzocht om zich van te voren aan te melden. Voor meer informatie over het uitgebreide aanbod van TCH, de lestijden en de concurrerende prijzen kunt u langs komen aan de Zevenhuizerlaan 116 of een kijkje nemen op de website: www.trainingscentmmheiloo.nl. HEILOO - Flip de Jong en Luuk van Steenoven vormden niet alleen een gouden koppel tijdens het schoolschaakkampioen- schap van Heiloo. Op het Noord-Hollands kampioenschap schaken voor E-viertallen (tot en met 10 jaar) zorgden ze samen met Rosa Leek en Chantal Spruijt voor een daverende verrassing. In Hoorn streden 14 teams om de prijzen en het was tot de laatste ronde erg spannend. Het team van De Waagtoren uit Alkmaar knokte zich langs gerenommeerde clubs uit onder andere Haarlem en Zaandam en ging er met de eerste prijs vandoor. Het team mag op 12 mei in Barneveld aantreden op het NK. Aangeleverde foto HEILOO - Trias atleet Job Beintema heeft bij de NK junioren wederom de titel gepakt op de zestig meter horden. Beintema deed dit door zijn persoonlijk record te verpulveren en de vijfde tijd ooit te lopen. De klok stond stil in de finale op 8.06 secon den. Tijdens de serie was de 16-jarige Beintema al oppermach tig. In deze serie verbeterde hij zijn persoonlijk record ook al 8.16 seconden. Aangeleverde foto JUDO HEILOO - Het was een succes volle weekend voor de judoka's van Dojo 't Loo uit Heiloo. Via een eerste of tweede plaats op de Noord Hollandse kampioen schappen, hadden drie judoka's uit Heiloo zich geplaatst voor het NK tot 20 jaar in Nijmegen. De 15-jarige Jasmijn Lesterhuis (-70 kilogram) kende een zware loting. De eerste partij tegen de fysiek zeer sterke latere Analiste Aycan Durmusoglu ging verloren door een tweetal overnames. In de herkan sing ging Jasmijn ten onder tegen de Limburgse Paulis. Gaby de By (-57 kilogram) startte, op haar 16e ver jaardag, sterk tegen Marit Masseling. Binnen een minuut scoorde zij ippon met een binnenwaartse been- veeg. Haar tweede partij tegen Lisa Lettink wist ze binnen 15 secon den met dezelfde techniek te win nen. In de halve Anale werd Gaby gestuit door de ervaren Tess van 't Westend. Om het brons kwam de By tegenover goede bekende Manon Derks te staan. Gaby domineerde de partij volledig. Derks kwam niet in haar pakking en met twee yugo's voorsprong judoode Gaby de partij keurig uit en legde zo knap beslag op de bronzen plak. In de klasse tot 78 kilogram kwam laatste jaars -20 Karen Stevenson op de tatami. De eerste partij werd gewonnen door dat de tegenstandster niet kwam opdagen. De volgende partij werd gewonnen met houdgreep. De halve Anale tegen de stugge en onbereken bare Van Aggelen werd met sterke pakking door Karen gedomineerd. Karen kwam dus geen moment in gevaar en wist de partij met yuko te winnen. In de Anale trof ze Van Sloten waar ze zich op het Espoir T RAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Tijdens de jaar lijkse, door trampolinevereni ging Triffis Alkmaar gehouden Triffisdag, is Pascal Wiebering uit Heiloo als grote winnares van de dag uitgeroepen. De nationaal kampioene van 2011 kon diverse keren de gang naar het podium maken en kreeg daar haar prijzen aangereikt door Andrea Lendere. Andrea, voor deze dag spe ciaal overgekomen uit Den Bosch was door het bestuur van Triffis uit genodigd om deze dag bij te wonen. In 2004 was zij medeoprichtster van Triffis maar was genoodzaakt, door haar werk, te verhuizen naar de andere kant van het land. Sindsdien traint zij in Den Bosch bij trampoli nevereniging Flik Flak. Op de Triffisdag reikte zij de prij zen en de diploma's uit. Deze dag stond ook in het teken van het diplo- maspringen waaraan zowel wed strijdspringei's, maar ook recreanten meedoen. Iedere deelnemer kreeg uit handen van Andrea een diploma met hierop vermeld de gesprongen oefening. Pascal wist dit jaar de Triffiscup te winnen ten koste van plaatsgenote Niamh Slattery. Pascal en Niamh moesten in de eerste ronde van de knock-out Anale tegen elkaar springen maar de 19 jarige wist met haar oefening met een moeilijkheids score van 12.9 een hoger puntenaan- tal bij elkaar te springen dan Niamh. In de laatste ronde waarin Pascal het moest opnemen tegen haar syn- chroonpaitner Bo Bet uit Zijdewind, toernooi nog in had verslikt. Ook deze tegenstandster wist dit keer geen raad met de ijzersterke pak king van Karen en liep al snel twee straffen op. Karen bouwde daarna de voorsprong verder uit door met een heupworp wazari te scoren. Met een derde straf scoorde Karen een tweede wazari voor Karen op waarmee de het Nederlands kam pioenschap binnen was. De gouden plak was inmiddels de tiende indi viduele NK medaille voor Karen. Op het Propertoemooi in Wognum kwamen de jongere judoka's ook tot aansprekende prestaties. Otto Bosch werd op zijn eerste echte toernooi gelijk ook knap eerste. Kars Kroon deed niet voor hem onder en werd ook eerste. Broer Mats Kroon verloor een van zijn vijf wedstrijden en kwam tot het zilver evenals Benjamin Kuus die ook knap twede werd. Romy van Diest kwam ten slotte in de ochtend ploeg tot het goud door alle par tijen te winnen op scheidsrechters- beslissing. 's Middags werd Dylan Haazelager fraai tweede en verover den Dries Bakker en Fil Dekker bei den het brons. Speciale aandacht was er voor Bas de Laleine die niet alleen met louter ippon de eerste prijs bereikte maar ook nog eens de stijlprijs kreeg toegekend voor zijn mooie woipen. Het seniorenteam van Dojo 't Loo boekte goede resul taten in de vierde ronde van de West Friese Judo Competitie. Met overwi ningen op Judoclub Groefsema en Ebi Sports en een gelijkspel tegen Budoclub Julianadorp bezetten zij nu de eerste plaats in het klasse ment. Het erepodium met Nederlands kampioen tot 20 jaar en tot 78 kilogram Karen Stevenson. Foto: Fred Stevenson lukte het Pascal wederom om een hoger pimtenaantal bij elkaar te springen dan Bo. Met deze overwinning mag Pascal zich een jaar lang Triffiscup winnares noemen en mocht zij, net als in het jaar 2009 en 2010, de wisselbeker in ontvangst nemen. Bij de klasse seni or dames A kon Pascal ook de hoog ste trede beklimmen van het podium. Hierin won zij overtuigend de groot ste beker. Tweede in deze klasse werd Danielle van Ruitenbeek uit Heerhugowaard en derde Stephanie Tijmes uit Bergen. Niamh, uitko mend bij de junior meisjes A, moest hierin haar meerdere erkennen in Bo. Niamh behaalde een prachtige tweede plek. Voor de opmerkelijkste prestatie mocht Pascal ook nog een prijs in ontvangst nemen: als eerste Triffis dame is het haar gelukt om, tij dens een wedstrijd, een Triffis, dit is een drievoudige salto met halve draai, in haar oefening te springen. De prijs wordt uitgereikt door Andrea Lenders. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 21