Opening Huidzorg Heiloo Trots Verzekeringen geeft papier aan Polen Het Heilooër Bos in de winter Restaurant Loocatie trots op dikke pluim s H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING êm RWHK&i® W Wi - - dr v. Kennismaken met NLP+ Keer op Keer 'opsteker' EHK Klaverjasclub Do-In ook op vrijdagochtend NH Dagblad Koor Office 2010/2007 Stijladvies Successierechten Trip naar Molenmuseum Aluminiumcement beelden Visagie voor 50 plus Zondagmiddag Café Computerclub Gezelschapsbank chineest Fit^lady UITKIJKPOST 15 FEBRUARI 2012 HEILOO - In het Gezondheidscentmm aan De Strandwal 32 heeft Marlies Geldof begin februari 2012 haar nieuwe praktijk Huidzorg Heiloo geopend. Marlies Geldof vestigt zich als eerste gediplomeerde huidtherapeute in Heiloo. Zij is gespecialiseerd in laserontharing en het behandelen van de zieke en beschadigde huid. Huidzorg Heiloo maakt gebruik van de light- sheer diode laser voor de behandeling van overbeharing. Daarnaast wordt de KTP-diode laser ingezet voor het behandelen van vaatjes en pigmentvlek- ken. Deze lasers zijn in tegenstelling tot de veelgebruikte flitslichtappara- tuur veel krachtiger. Naast overbeharing, vaatjes en pigmentproblematiek, kan men bij Huidzorg Heiloo ook terecht voor andere huidproblemen zoals acne, littekens, goedaardige onregelmatigheden van de huid en advies op het gebied van huidverzorging. Marlies Geldof is aangesloten bij de Nederlandse vereniging van Huidtherapeuten en ingeschreven bij het Kwaliteitsregister Paramedici. Hierdoor komen behandelingen vaak voor vergoeding in aan merking. Zie ook www.huidzorgheiloo.nl. HEILOO - Verzekeringsadviseur Topzeker heeft na kort geding zijn naam aangepast in Trots Verzekeringen en zal het niet meer te gebruiken papier en ringbanden aan onze Poolse zusterstad Swietochlowice schenken. In kort geding bepaalde de rechter dat de oude naam teveel leek op die van een andere verzekeringsadviseur. Hoewel de uitspraak niet was veiwacht moest de naam Topzeker verdwijnen uit het handelsregister, van de gevel, van briefpapier, brochures, visitekaartjes en nog veel meer. „Bepaald niet leuk voor een ambitieus, ondernemend team dat zich juist met veel enthousiasme aan Heiloo en omgeving had gepresenteerd", meldt eigenaar Aron Harsveld. „Met Noord-Hollandse voortvarendheid werd echter meteen naar een naam gezocht die de oude minstens moest evenaren, maar liever nog overtref fen. En dat lukte", aldus het team. Vanaf nu opereren ze onder de naam Trots verzekeringen en hypotheken: „Wij vonden de naam toen wij nadachten over onze klanten, onze medewerkers en de manier waarop die er toch steeds weer in slagen de beste oplossingen te bedenken. Het vervulde ons allemaal eigenlijk maar met één gevoel: dat van trots." Alle materialen met de oude naam zijn onbruikbaar geworden. Alles zal worden geschonken aan Nico Bakker van de stichting Een hart voor Polen Heiloo. Zo'n duizend ringban den en een jaar drukwerk, waarmee de kinderen lekker kunnen plakken en knutselen. „Een hart voor Polen ondersteunt kinderen uit Swietochlowice in het ondeiwijs om zo een betere toekomst voor de kinderen mogelijk te maken. Dat is waar wij erg graag aan meehelpen", meldt een trotse Aron. De IVN-natuurwandeling in het Heilooër Bos gaat over bomen, bosbouw en landgoedbeheer in de winter. Foto: Paul ten Have HEILOO - We beleven een wel heel afwisselende winter, dit jaar. Eerst een tijd 'te warm', en daarna plotseling wel erg koud. Wat doet dat met een bos, de winter? Natuurlijk weten we dat de bomen er nu wat kaal bijstaan, zo zonder bladeren. Maar verder? Daar gaan we tijdens de maande lijkse rVN-natuurwandeling in het Heilooër Bos, op zondag 19 februari, eens goed naar kijken. Over bomen, bosbouw en landgoedbeheer in de winter. Men start, zoals gebruike lijk, om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg. De wandeling duurt ongeveer twee uur. Warme kleding en waterdicht schoeisel aanbevolen. Een donatie (richtlijn 2,-) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlich tingen kimt u mailen naar IVN- Heiloo@hccnet.nl of bellen, tel 072- 5325110. HEILOO - Ze zullen nooit naast hun schoenen gaan lopen, maar apetrots is het hele team van restaurant Loocatie wel dege lijk op de dikke 9, die culinair recensent Jurriaan Geldermans hen in zijn rubriek Over de Tong toebedeelde. Alweer 16 jaar wordt hier op hoog niveau en met enorm veel liefde voor het vak gekookt. Hans, Ingrid en Frans geven het team alle ruimte en het volledige vertrouwen, zodat iedereen met net zoveel passie en plezier werkt als zijzelf. Dit leidt tot klasse in de keuken, het werkdo- mein van Hans Kok (elke maandag), chef-koks Roel Oostrum, Ed Bieman en Hilco Tol (Duin Kruidberg, Vermeer, de Bourgondiër, TOV, de burgemeester, Stempels). En tot diezelfde klasse in het restaurant, waar iedereen door Ingrid Kaatee en Frans Verhage gastvrij wordt onthaald. Betaalbare topkwaliteit. Dat geldt evenzeer voor Brasserie in 't Groen, want ook over dit restau rant was Geldermans vorig jaar in zijn rubriek zeer lovend. Restaurant Loocatie laat de gast in de vreugde delen. Door het team van Loocatie speciaal aanbevolen: van 15 tot en met 22 februari betaalt u voor het 4-gangenmenu dat in Over de Tong door Geldermans hoog wordt gepre zen slechts de prijs van een 3-gan- genmenu. Restaurant Loocatie, 't Loo 20 in Heiloo, tel. 072-5333352, www.loocatie.nl. VSWtt v -rTWtWu HEILOO - Wel eens van Neuro Linguïstisch Programmeren gehoord? Wilt u er wel eens meer van weten? Weten hoe u optima ler kimt communiceren met jezelf en met anderen? Staat u open voor persoonlijke ontwikkeling? Kom dan vanaf 21 februari vijf avonden kennismaken met NLP+. Kijk voor meer informatie op www.Plustrainingen.nl of bel met Saskia Bos, tel. 06-50263274. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt halverwege de maand een Opsteker aan vereniging en/of stichting die zich belangeloos inzet voor de medemens. Om in aanmerking te komen voor deze opsteker kunt u een verzoek indienen. De for mulieren zijn verkrijgbaar bij de kassa waar ook de opstekerbus hangt. De opsteker van de maand februari gaat naar Scouting Rurik in Heiloo. Keer op Keer, Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), Heiloo. Openingstijden: dinsdag, don derdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5325962. HEILOO - Op maandag 20 febru ari houdt de EHK Klaverjasclub weer de Open Drive. U bent allen, met of zonder partner, welkom in het Open Huis in 't Loo. Bent u een regelmatige bezoeker en kimt u een keer niet, meld dit even bij één van de onderstaande bestuursleden. De zaal is open vanaf 19.00 uur, start is om 19.30 uur tot 22.30 uur. Inlichtingen bij mevrouw G. Verhage, tel. 072-5123271 of bij mevrouw R. Geerlings, tel. 072-5339345. HEILOO - Behalve op maandag avond in de Ypsalon wordt nu ook een Do-In cursus gegeven op vrijdagochtend. Er zijn nog plaatsen beschikbaar. Do-In is een combinatie van sportiviteit, bewust bewegen en bewust wording. Do-In is geschikt voor iedereen: voor beweging, meer energie, om lekkerder in je vel te zitten, betere lichaamshouding of herstellen van een blessure. De cursus is op vrijdag van 09.00 tot 10.00 uur in het Open Huis te Heiloo. Bel voor meer informatie: John Cornpas tel. 072-5325920. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Op zondag 19 februari is er in het Trefpunt een optreden van het Noordhollands Dagblad Koor, een gemengd koor met ongeveer 40 leden. Aanvang 14.00 uur, zaal open 13.30 uur, entree 5,-. Haai en brengservice voor leden van de buurtbus. Dinsdag 6 maart om 19.30 uur start een computercursus voor gevorderden die Office hebben en liever zelf alles uitzoeken, maar er nog niet helemaal uitkomen. Word, Excel en Poweipoint voor dagelijk se toepassingen. Zes lessen van 1,5 uur voor 99,-(servicepas 94,05), excl. cursusboek 29,95. Donderdag 16 februari om 09.30 uur verzorgt Sandra Bolten een workshop Stijladvies. Ze geeft tips welke belijning in kleding en kledingstijl het best bij u passen. Kosten 17,50 (seivicepas 16,63). Telefonisch aanmelden. Op woensdag 29 februari ver telt notaris Van Leersum alles over nalatenschappen, belastingen en meer zaken, die voor 60plus- sers belangrijk zijn om te weten. Ruimschoots gelegenheid voor vra gen uit de zaal. Locatie Trefpunt, aanvang 14.00 uur, entree 3,75, telefonisch reserveren. Zondag 11 maart is er een mid dagtochtje per luxe touringcar naar het molenmuseum in Koog aan de Zaan. Koffie drinken op de Zaanse Schans. Vertrek Trefpunt 13.00 uur. Ook opstapmogelijk- heid Egmond aan Zee. Prijs 23,95 inclusief koffie/ gebak en rondlei ding. Reserveer telefonisch 072- 5331297, leden buurtbus kunnen gratis vervoer huis-Trefpunt v.v. aanvragen. Er zijn nog enkele plaatsen vrij in de cursus Beelden maken van aluminiumcement die begint op vrijdag 9 maart, van 13.30 tot 15.30 uur. Kosten: 55,- (servicepas 52,25) voor vijf lessen, excl. materi aalkosten 13,-. Armanda Hesta geeft op woens dag 22 februari een workshop over de verzorging van de oudere huid. Tips en trucs voor iedereen vanaf 50 jaar. Gezichtsanalyse en wat doen en wat nalaten bij het opma ken van de oudere huid. Neem uw eigen make-up mee voor een check-up. Tijdstip 19.30 tot 22.00 uur, prijs 31,50. Info en opgeven via 072-5331297 Het is zondag 19 februari tussen 13.30 en 16.30 uur weer zondagmid dagcafé in het Trefpunt. Maandag 20 februari om 19.30 uur is de volgende bijeenkomst van de computerclub. De Gezelschapsbank organiseert op woensdag 29 februari om 17.30 uur weer een plezierig samen-uit- eten. Deze keer in het sfeervolle Chinees-Indisch Restaurant Lotus, 't Loo 8. Een compleet driegangen menu voor slechts 11,50 exclusief drankjes. Graag aanmelden vooraf: c.spit@welzijnheiloo.nl of telefoon 072-5331297. Fit41ady wil alle vrouwen een maand lang laten ervaren hoe zij energieker en soepeler worden door training onder begeleiding van Fit41ady. De fitmaand van Heiloo begint op woensdag 7 maart met een gezondheidscheck door een verpleegkundige en een intakege sprek. Daarna volgt een persoon lijk advies en wordt gedurende een maand twee keer per week onder begeleiding getraind. De kosten zijn totaal 52,50. Opgeven vóór 6 maart per e-mail stichting@welzijn- heiloo.nl of telefoon 072-5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 7