Van der Steen Autobedrijf ook voor uitgebreide Opel en Fiat services Feestelijke opening Aalsmeerse Plantenhal aan De Hoefsmid Feest op Jan van Rijckenborghschool H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING Klaverjassen Boekenmarkt Trefpunt Workshop creatief machineborduren Nivon Keer op Keer opsteker Schoolschaatsen op de Benedictusschool UITKIJKPOST 20 FEBRUARI 2012 HEILOO - Het verdwijnen van het officiële Opel- en Fiat dealer in Alkmaar betekent niet dat u voor de aanschaf van of vergaande ser vices voor deze twee automerken nog verder van huis moet. Want voor een nieuwe Opel of Fiat kimt u gewoon terecht bij Van der Steen Autobedrijf aan De Oude Werf in Heiloo. Het autobedrijf biedt ser vice en diensten die gelijkwaardig zijn aan de officiële dealer. Iedere Fiat of Opel rijder ontvangt binnenkort van Van der Steen Autobedrijf Heiloo een persoonlijke brief, waarin u wordt geïnformeerd over de vele voordelen van een Opel en Fiat deskundige in uw buurt. Ook mensen die een Opel of Fiat aan- of verkoop oveiwegen zijn bij Van der Steen Autobedrijf Heiloo aan het juiste adres. Want voor aanschaf van een nieuwe auto, in- of verkoop van occasions, lease, APK, onderhoud, reparatie en herstel na autoschade zit u bij Van der Steen Autobedrijf Heiloo voor alle automerken goed! Ook gratis haal- en brengserviee mogelijk. Autobedrijf Van der Steen, De Oude Werf 1 Heiloo. www.vandersteen-heiloo.nl. steen n» mobilit<""Part' HEILOO - Op vrijdag 1 maart openen Johan en Kitty van Bennekom en het team medewerkers het prachtige nieuwe pand van de Aalsmeerse Plantenhal aan De Hoefsmid 25, even voorbij Karwei. Een zee van ruimte en licht verwelkomt de klant; bij binnenkomst vier honderd vierkante meter met nog meer keuze in kamerplanten. Aansluitend een prachtige tuinplantenkas van tweehonderd vierkante meter en buiten een groot terras met heesters, sierstruiken en klimplanten. De nieuwe Aalsmeerse Plantenhal biedt volop modem winkelgemak; met mime parkeergelegenheid pal voor de deur, brede winkelpaden waar langs het zeer uitgebreide assortiment aan kamer- en tuinplanten en acces soires overzichtelijk is uitgestald. Een aantal zaken blijven als vanouds; de Aalsmeerse Plantenhal biedt dezelfde hoogwaardige kwaliteit tegen zeer scheipe prijzen. Ook de gemoedelijke sfeer verhuist mee naar De Hoefsmid; die willen Johan en Kitty voor geen goud missen. Als openingsknaller ont vangen de eerste duizend klanten een goedgevulde Goodiebag met leuke cadeaus van Heilooër winkeliers. U vindt de Aalsmeerse Plantenhal ook op Facebook! Tot ziens op De Hoefsmid 25, 1851 PZ Heiloo. Op vrijdag 1 maart wordt het prachtige nieuwe pand van de Aalsmeerse Plantenhal aan De Hoefsmid 25 geopend. HEILOO - Donderdag 21 februari is er weer klaverjassen in het Trefpunt te Heiloo. Er wordt gekaart om mooie prijzen maar vooral voor de gezelligheid. Aanvang 13.30 uur. Deelname is 3,- inclusief koffie/thee. Voor informatie, tel. 072-5119891. HEILOO - Op 23 februari van 10.00 tot 13.00 uur is er weer boeken markt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De entree is gratis. De opbrengst is bestemd voor de door de Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo georganiseerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en pla ten heeft, die u kwijt wilt, kunt u ze naar het Trefpunt brengen, op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Het Nivon biedt op donderdagavond 28 februari een workshop aan onder leiding van docente Wybrieh Hornstra. Het eindobjeet wordt een sierbakje. Uw eigen naaimachine (die kan 'stoppen') graag meenemen. De docent zorgt voor een materialen- pakket. De Hofdijk, Mariënstein 178A te Heiloo. Voor informatie of opgave: Reina Mulder tel. 072- 5333127 en Ria van der Laan, tel. 072-5333217 en info@nivonheiloo. nl, www.nivonheiloo.nl. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt elke maand een Opsteker van 200,- aan een persoon die zich belangeloos inzet voor de medemens, ver eniging, stichting et cetera. De opsteker van de maand februari gaat naar Nederlandse Federatie van Oudere van Dove Kinderen (FODOK) in Houten. U vindt Keer op Keer aan het Industrieterrein Oosterzij 17. Openingstijden: dinsdag, donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5325962. HEILOO - Op woensdag 13 februari presenteerden de leerlingen van CBS de Duif de resultaten van creatieve workshops die ze de afgelopen vier weken hebben gevolgd onder de naam Duif 's in! Ouders en belangstellenden konden de spijkerkunstwerken van de timmerworkshop en de maskers van papier maché bewonde ren. In het winterwonderland waren mooie kleiwerkstukken te zien. De bovenbouw verzorgde techniekpresentaties en het Duif 's in journaal, dat was gefilmd tijdens de iPad workshops. In de aula kon men genieten van het muzikale optreden van de jongste kinderen op boomrackers en op zelfgemaakte trommels. Daarna volgde een wervelende modeshow van breiwerkjes. Na een optre den van de leerlingen van de dramaworkshop kon tot slot ieder een kijken naar het Duif 's in journaal. Aangeleverde foto HEILOO - De Benedictusschool heeft afgelopen dinsdag de jaar lijkse cursus schoolschaatsen weer afgesloten. De kinderen hebben weer vier weken genoten op ijsbaan de Meent en velen hebben extra getraind tijdens de vorst periode op het ijs van de Heilooër Ijsbaan. Aangeleverde foto HEILOO - Donderdag 14 febru ari werd er op de Jan van Rijckenborghschool in Heiloo een groot feest gevierd! Omdat de school 25 jaar bestond, was er een feestelijke receptie waar bij jong en oud-leerlingen, leerkrach ten en bestuursleden van de school elkaar, vaak na lange tijd, ontmoet ten. Bij de jaarringen kon een ieder een levenslijn maken. Zo werd er met elkaar geschiedenis geschre ven. Oud-directrice en oprichtster van de school, mevrouw Petere- Ketman, en de huidige directrice, mevrouw Peters, hielden samen een toespraak. Er waren foto's en films van 'vroeger' en 'nu' waarbij, onder het genot van een hapje en een sapje, anekdotes werden opge haald. De leerkrachten brachten een zelfgeschreven lied ten gehore, speciaal geschreven voor dit 25-jari- ge jubileum. In de klassen konden de producten van het gezamenlijke project 'de mens' worden bekeken. Mooie en interessante werkstukken, tekeningen doe-opdraehten en zelfs een kleine tentoonstelling waar veel informatie en creativiteit, van de kinderen, in werd verwerkt! In en rondom de school kon iedereen zien hoe de school in 25 jaar gegroeid, verbouwd en uitgebreid is. Bij de jaarringen kon een ieder een levenslijn maken en zo werd er geschiedenis geschreven. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 9