contact Gemeente verkoopt De Hutkoffer HEILOO Vult u de vragenlijst mantelzorgers nog in? 11 GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies Mededelingen Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 7 MAART 2012 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo De gemeente Heiloo biedt haar oudste rijksmonumentale pand te koop aan. Het pandje, bekend als 'De Hutkoffer', wordt bij openbare inschrijving verkocht. De Hutkoffer ligt aan de Heerenweg 21 in Heiloo vlakbij winkelcen trum 't Loo. Het monumentje is 39 m2 groot en staat op een perceel van ruim 290 m2. Het pand is momenteel in gebruik als antiekwinkel en wordt in verhuurde staat opgeleverd. U kunt het monument bezichtigen op zaterdag 17 maart tussen 10.30 en 11.30 uur. Bezichtigen is alleen mogelijk als u zich vooraf heeft aangemeld bij mevrouw Groen van de gemeente Heiloo. Voorwaarden openbare inschrijving De koper moet na aankoop een restauratieplan opstellen en binnen een jaar het casco van het pand te restaureren. Ook moet de koper aangeven welke toekomstplannen hij of zij met het pand heeft. Naast de hoogte van het bod houdt de gemeente bij haar gunning rekening met de plannen die de bieder heeft met het pand. Bieders kunnen tot en met woens dag 9 mei hun bod met het toekomstplan inleveren bij de gemeente Heiloo. De Hutkoffer - rijksmonument De Hutkoffer is een eenvoudige boeren- of visserswoning uit de zeventiende eeuw. De basis van dit huis is een houtskelet, dat met steen werd ingevuld en daarna werd bepleisterd. De voorgevel is begin twintigste eeuw vernieuwd. In de kleine ruimte beneden leefden, kookten en sliepen de bewoners. De kap werd gebruikt voor opslag. Nu is De Hutkoffer een char mant rijksmonument. Aanmelden bezichtiging, verkoopbrochure en meer informatie Voor de verkoopbrochure en meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Groen van de afdeling Grondbedrijf, telefoonnummer 072 535 66 66 of e-mail op info@heiloo.nl GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Rekenkamercommissie onderzoekt dienstverlening De rekenkamercommissie is een onderzoek gestart naar de kwaliteit van de manier waarop de gemeente Heiloo contacten met de inwoners per telefoon, e-mail, brief en aan de balie afhandelt. Zowel het rijk als de gemeenteraad van Heiloo hebben daaraan eisen gesteld. De rekenka mercommissie wil nu kijken of aan die eisen is voldaan en of de raad daar over goed is geïnformeerd. De rekenkamercommissie is een onafhankelijke commissie voor de raad, die erop gericht is de raad te ondersteunen in zijn kaderstellende en controlerende taak. Oftewel: waaraan moet het beleid van de gemeente in hoofdlijnen voldoen, zijn de gestelde doelen gehaald en is de raad daarover goed geïnformeerd. De commissie doet onderzoek naar het gemeentelijk beleid. Zij rapporteert aan de gemeen teraad over de bevindingen en doet aanbevelingen. Uw ervaringen delen Wilt u de rekenkamercommissie infor meren over uw ervaring met betrekking tot de kwaliteit van de dienstverlening van de gemeente Heiloo bij de afhan deling van uw telefoon, e-mail, brief of uw bezoek aan de balie? Stuur dan een mail naar rekenkamercommissie@ heiloo.nl Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de medewerkers van de Griffie, telefoonnummer 072 535 67 92 of e-mail griffie@heiloo.nl Vergaderingen raadscommissies De raad van de gemeente Heiloo heeft drie raadscommissies: Maatschappelijke Zaken, Bestuurlijke Zaken en Openbare Ruimte. Deze commissies adviseren de gemeenteraad. De raadscommissiever gaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onder werpen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. De commissieleden staan open voor uw mening en nemen uw mening mee bij de afwegingen die zij maken over onderwerpen die ze bespreken. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de vergadering telefonisch of via e-mail te melden aan de commissiegriffier van de gemeenteraad. Agenda's Er is deze maand geen commissiever gadering Bestuurlijke Zaken. Naast de vaste punten, staat op de agenda: Maatschappelijke Zaken, 12 maart 2012 - Presentatie nota integraal accommo- datiebeleid - Indexeringsystematiek subsidies voor de 5 grote organisaties in Heiloo (G5) Openbare Ruimte, woensdag 14 maart 2012 - Presentatie Schipholzaken door Milieudienst Regio Alkmaar - Strategische nota Schiphol 2012 - Wijziging in samenstelling raadscom missie Openbare Ruimte Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie over de agenda of wilt u zich aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met de commissiegriffier van de gemeen teraad, mevrouw D. van der Schuur, telefoonnummer 072 535 6793 of griffie@heiloo.nl WOZ spreekuur Heeft u vragen over de gemeentelijke belastingen of vastgestelde WOZ- waarde, wilt u meer informatie over uw persoonlijke situatie of overweegt u bezwaar te maken? Komt u dan langs tijdens het WOZ spreekuur. U maakt een afspraak voor het WOZ spreekuur via telefoonnummer 072 535 66 10. Besluit u daarna alsnog bezwaar te maken dan moet u dat doen binnen zes weken na de dag tekening van de aanslag. Wij houden spreekuur tot en met 9 maart tijdens de openingstijden van het gemeentehuis. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66 of kijken op www.heiloo. nl onder Inwoner bij belastingen en op www.heiloo.woz-portaal.nl Half februari zijn wij een klanttevredenheidsonderzoek gestart onder mantelzorgers. Er komen al veel vragenlijsten retour. Hartelijk bedankt daarvoor. Het is belangrijk dat wij zoveel mogelijk weten van de mantelzorgers in Heiloo. Als u nog een vragenlijst thuis heeft liggen, wilt u deze dan invul len en opsturen? Dit kan nog tot en met vrijdag 9 maart. De uitkomst van dit onderzoek vindt u in juni in De Uitkijkpost en op www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 11