Heiloocontact Succes van Mooi leidt tot opening tweede salon Aviva wint Kunstbende Noord-Holland Belangrijke nummers 13 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Evenementen INGEZONDEN MEDEDELING 'Mijn leeftijdsgenoten vinden me misschien wel een beetje vreemd' UITKIJKPOST 7 MAART 2012 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Geraniummarkt op 't Looplein Burgemeester en Wethouders van Heiloo verlenen vergunning voor het houden van een geraniummarkt op vrij dag 18 mei en zaterdag 19 mei op het Looplein. Het Looplein wordt op vrijdag 18 mei om 12.00 uur afgesloten voor verkeer. Deze afsluiting duurt tot zater dag 19 mei tot uiterlijk 24.00 uur. De vergunning wordt verleend op grond van het instellingsbesluit van 14 april 2009. Vrijmarkt Koninginnedag De burgemeester heeft aan het Organisatiecomité Vrijmarkt Koninginnedag vergunning verleend voor het houden van een vrijmarkt rond Winkelhof 't Loo op 30 april tot 12.00 uur. De vergunning is verleend op basis van artikel 2.25 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo 2010 (verzending 28 februari 2012). Millenniumdag in 2012, 2013 en 2014 De burgemeester van Heiloo heeft aan Platform Heiloo Wereldwijd vergun ning verleend voor het organiseren van een Millenniumdag op 12 mei. Tegelijk heeft de burgemeester vergun ning verleend voor 2013 op 11 mei en 2014 op 10 mei. De millenniumdag wordt gehouden op 't Looplein van 8.00 tot 18.00 uur. Tevens is door de burgemeester vergunning verleend aan Platform Heiloo Wereldwijd voor het gebruik van geluidsapparaten. De ver gunningen zijn verleend op grond van de artikel 2.25 en 4.6 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo 2010 (verzending 21 december 2012). Feest Hockeyvereniging De Terriërs De burgemeester heeft aan Hockeyvereniging De Terriërs onthef fing verleent van het bepaalde in artikel 2:29 van de APV tot verlenging van de sluitingstijd van 0.00 tot 2.00 uur in de nacht van zaterdag 10 op zondag 11 maart op het adres Het Zevenhuizen 52 te Heiloo. De ontheffing is verleend op basis van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo 2010 (APV) en de Herziene nota horecabeleid gemeente Heiloo 2010. Burgemeester en wethou ders nemen kennis van het voornemen van Hockeyvereniging De Terriërs om op 10 maart een incidentele festiviteit te houden op eerder genoemd adres (verzending 29 februari 2012). Rommelmarkt Groot Barlaken De burgemeester heeft aan Joflo ont heffing verleend voor het houden van een rommelmarkt op Groot Barlaken op zondag 15 april van 10.00 tot 15.00 uur. De vergunning is verleend op grond van artikel 5.23 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo 2010 (verzending 29 februari 2012). Bezwaar Als u het niet eens bent met boven staande ontheffingen of vergunningver lening, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na de dag, waarop de brief is verzonden, een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij de Burgemeester of Burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. van der Meijs van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 68 08. www.helloo.nl HEILOO - De sehoonheidspraktijk van Mooi Parfumerie in Heiloo is sinds de opening in november 2010, een succes gebleken en wordt daarom uit gebreid met een tweede salon. Edith Bakkum wordt daarbij vanaf 1 maart bijgestaan door Lilian Molenaar; ook zij is gediplomeerd schoonheidsspecia liste en al vier jaar werkzaam bij Mooi Parfumerie te Heerhugowaard. Beiden nemen voor iedere behandeling ruimschoots de tijd en werken uitsluitend met verzorgingsproducten op natuurlijke basis; naast de verzor gingslijn van Clarins is daar nu de hoogwaardige produetenlijn van Sisley aan toegevoegd! „De producten van Sisley worden door de plantaardige ingrediënten en essentiële oliën nog beter in de huid opgenomen en leveren in kortere tijd een zichtbaar mooi resultaat." Naast diverse schoonheidsbe handelingen voor dames en heren kan men bij Schoonheidssalon Mooi ook terecht voor bruids- en feestmake-up, een weldadige hot stone behandeling, manicure, definitieve ontharing door middel van iPulse, een tienerbehande ling, et cetera. Nieuw: door opening van de tweede salon kan men nu ook terecht voor een gezellige duobehandeling, zodat vriendinnen, zussen of moeder en dochter tegelijk behandeld kimnen worden. De schoonheids salon van Mooi Parfumerie is gevestigd boven de parfumeriezaak in 't Loo en is open van dinsdag tot en met zaterdag tijdens winkeltijden (behalve: donderdag en vrijdag van 12.00 tot 21.00 uur). Mooi Parfumerie, winkelhof 't Loo Heiloo, tel. 072-5324962, www.mooiparfumerie.nl. HEILOO - De 16-jarige Aviva Bing uit Heiloo is met haar foto serie winnares van Kunstbende Noord-Holland geworden, een talentenwedstrijd voor creatie ve jongeren. Zij maakte met haar presentatie van zes zelfportretten grote indruk op de vakjury: 'elk werk is individu eel sterk in kwaliteit' en 'duidelijk iemand met liefde voor de fotogra fie'. Aan Kunstbende doen talent volle jongeren in de leeftijd van 13 tot en met 18 jaar mee. Uit deze kweekvijver voor aanstormend talent zijn al veel bekende artiesten voortgekomen. In aanloop naar de landelijke finale op 15 april zijn in elke provincie voorrondes gehou den in acht velschillende catego rieën: Muziek, Dans, Taal, Expo, DJ, Theater Performance, Film Animatie en Fashion. Voor Noord- Holland vond dit plaats op zondag 26 februari in het Cobra museum in Amstelveen. Alle Kunstbende inzendingen voor Expo zijn daar nog tot half maart te zien. Het fotowerk van Aviva komt verrassend krachtig en weloverwo gen over, en dat terwijl ze nog maar twee jaar fotografeert. Aangestoken door haar vaders passie voor foto grafie begon Aviva te experimente ren met een oude compact camera die ze van hem had gekregen. Haar eerste foto was een zelfportret, 'een depri foto', zoals ze het zelf noemt. Vanaf dat moment heeft de camera haar niet meer losgelaten. „Op aan raden van iemand heb ik mijn foto's op een fotosite gezet en kreeg daar veel positieve reacties op." Bij deel name aan een fotowedstrijd van HAF won haar foto vorig jaar de tweede prijs. Voor Aviva, die zich van jongs af aan een buitenbeen tje heeft gevoeld en daardoor lang onzeker was, een enorme opsteker om door te gaan. „Ik leg mijn emo ties in de foto's die ik maak. Het gevoel te zijn buitengesloten zet ik door fotografie om in een vorm van communicatie, waarvoor ik weer respect terug krijg. Dat geeft me zelfvertrouwen." Ze heeft inmid dels een hele reeks zelfportretten gemaakt, waarbij iedere foto weer een andere uitstraling heeft. Maar ook alledaagse onderwerpen weet ze op een bijzondere manier te pak ken met de camera. „Ik heb hem iedere dag bij me, ik voel me kaal zonder camera!" Het thema voor Kunstbende 2012 is 'Vreemd' en dat spreekt Aviva wel aan. „Veel van mijn leeftijds genoten vinden me misschien wel een beetje vreemd." De landelijke finale is op 15 april in de Melkweg in Amsterdam. Ze schat haar kan sen reëel in: „Het niveau van de andere deelnemers zal hoog zijn. Ik vind het al een hele eer om mee te mogen doen." Wat de toekomst Aviva ook zal brengen, het is nu al feit dat ze op haar zestiende met eigen werk in het Cobra museum exposeert. Wie nieuwsgierig is naar het werk van Aviva kan dit vinden op: www. flickr.com/avivaa. Aviva Bing voor haar winnende fotoserie voor Kunstbende Noord-Holland. Foto: Mike Bing

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 13