Landhuis Nijenburg als trouwlocatie Vrijwilligersmarkt in 't Loo Vrienden van het Baafje officieel een stichting H E I L O O 3 Geboren op schrikkeldag: Chavin Al-Majahi Het eerste huwelijk in Nijenburg staat voor juli gepland Meander aan kop bij Kinderjury 2012 KORTOM Kinderkledingbeurs Trefpunt Lezing over dagvlinders Keezen in het Oosthonk Open dag CBS de Duif Keer op Keer Opsteker UITKIJKPOST 7 MAART 2012 Vervolg van voorpagina Vereniging Hendriek de Keyser, de beheerder van Nijenburg, biedt de mogelijkheid om het landhuis af te huren voor feestelijke gelegenhe den tot maximaal 45 personen. Dat komt in het geval van een trouwerij neer op maximaal zo'n veertig gas ten, het bruidspaar en een trouw ambtenaar. Meer personen zou een te grote belasting betekenen voor het pas opgeknapte landhuis. Maaike Odolphi van Hendriek de Keyser legt uit, dat in principe alle kamers in het landhuis als trouw locatie kunnen dienen. Zoals de intimiteit van de Blauwe- en de Gele kamer, prachtig in oude glorie hersteld. ,,De meeste ruimte voor een huwelijksplechtigheid biedt de Zaal. Deze kamer, aan de achterzij de van het huis gelegen, werd ook De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Sf Printing. i Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieuvriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via tel. 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per millimeter is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere millimeterprijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen metArnoud Mars, tel. 072-5330175 of per e-mail: info@uitkijkpost.nl. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudtzich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. vroeger voor officiële gelegenhe den gebruikt." Het is tevens moge lijk om in het landhuis aanslui tend een koffietafel, lunch of een diner te gebruiken, hetgeen gere geld kan worden via Hendriek de Keyser. Maaike: „Op deze manier wil Vereniging Hendriek de Keyser mensen in de gelegenheid stellen, te genieten van de schoonheid van het pas gerenoveerde landhuis. De opbrengst komt weer ten goede aan het onderhoud van de gebouwen." Tot nu toe staat het eerste huwe lijk in Nijenburg voor begin juli gepland. Wie trouwplannen heeft en Nijenburg als trouwlocatie wil, kan informatie inwinnen bij de gemeente Heiloo, www.heiloo.nl. Voor informatie over Nijenburg: www. hendriekdekeyser. nl. HEILOO - Van alle kinderen op de Meander doet 18% mee aan de Kinderjury van Bibliotheek Heiloo. Daarmee staan zij boven aan, en maken de grootste kans op het Kinderjury Boekenpakket. Op de Meander zitten veel enthousiaste lezers; vorig jaar won deze school ook al het bezoek aan de Kinderjurybus. Op de tweede plek staat de Elekerlye (13,5%), nog net boven de Paulussehool (12,5%). Daar kan nog iets aan veranderen want het maximum aantal deelnemers aan deze jury is nog (net) niet bereikt! Dus wil je jouw school naar de eerste plaats duwen, geef je dan snel op want vol is echt vol! HEILOO - Op de valreep is op schrikkeldag, 29 februari, een gezonde 'schrikkelbaby' geboren in het RKZ. Om 21.43 uur 's avonds werd Chavin Al-Majahi geboren, dochter van de heer Al-Majahi en mevrouw Gurcjji uit Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 10 maart is er van 11.00 tot 16.00 uur een vrijwilligersmarkt in winkelcen trum 't Loo in Heiloo. De markt is een initiatief van het Platform Vrijwilligersorganisaties Heiloo en wordt georganiseerd met medewerking van de winkeliers vereniging 't Loo. Verschillende organisaties geven informatie over him organisatie en weiven vrijwilligere die him talenten wil len inzetten. Op de markt zul len aanwezig zijn: Dorcas, Gered Gereedschap, GGZ NH, Groei en Bloei, Het Rode Kruis, Humanitas, Karibu Tanzania, Respijthuis, SBO (KBO en ANBO), Sportraad Heiloo, Stichting Buitenkans, Stichting Vrijwillige Palliatieve Terminale Thuiszorg Heiloo, Stichting Welzijn Heiloo, Ubi Carita, Viva! Zorggroep, Vluchtelingenwerk Heiloo, Vrijwilligers Informatie Punt (VIP), Zorgeirkel. Het Vrijwilligere Informatie Punt zal ook aanwezig zijn. De medewerkers adviseren u graag hoe de kennis en de vaar digheden die u zich tijdens uw leven heeft eigengemaakt, in goud omgezet kan worden bij vrijwil ligersorganisaties in Heiloo. Voor informatie kimt u bellen met Sigrid Wij srnan, vrij willigerscoördinator voor Heiloo. U kunt haar bereiken bij de Stichting Welzijn Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - De Vrienden van het Baafje hebben zich georgani seerd in een stichting. Op deze manier kunnen de Vrienden zich nog beter inzetten voor behoud van zwembad Het Baafje voor Heiloo. Bij de notaris werden de handtekeningen gezet: het begin is er! De gemeente kampt ieder jaar met grote tekorten op de begro ting van Het Baafje. Dat tekort kan teruggedrongen worden door bete re exploitatie en meer bezoekers, sponsoring en donaties. Draagt u zwembad het Baafje ook een warm hart toe? Vindt u dat het zwem bad behouden moet blijven voor Heiloo? Dan kunt u donateur wor den van de Stichting Vrienden van het Baafje (www.hetbaafje.nl). In de zomer van 2011 verzamelden de Vrienden 8000 handtekeningen om zwembad Het Baafje te steunen. In de herfst en winter van 2011/2012 gingen de Vrienden van het Baafje in gesprek met de gemeente over de openstelling van het zwembad in zomer 2012. Zij pleiten voor een goede watertemperatuur gedurende de hele zomer en meer activiteiten in het zwembad. In de raadsverga dering van 5 maart zullen de hogere tarieven van Het Baafje en tijde lijke bij verwarming van het zwem badwater in seizoen 2012 op de agenda staan. De Vrienden hebben als doel het zwembad niet alleen in 2012 nog open te houden, maar ook de zomers daarna. Donaties kimnen worden overgemaakt op de pas geopende Rabobankrekening 106.267.078. Voor de donateurs heeft de stichting ook nog iets in petto. Ditta Engel, kunstenares in Heiloo en actief zwemster, stelt een aantal beeldjes van een duikertje ter beschikking om te verloten onder de donateurs. En aan het einde van het seizoen sluiten de Vrienden af met een fees telijke bijeenkomst voor alle dona teurs en vrijwilligere. HEILOO - Op zaterdag 17 maart van 10.00 tot 12.00 uur is er weer een gezellige kinderkleding- en speelgoedbeurs in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. U vindt hier goedkope kinder kleding in alle maten, speelgoed en nog veel meer. De toegang is gratis. (Geen tafels meer beschikbaar). HEILOO - Vogelvereniging Kleurenpracht Heiloo en omstreken houdt een lezing over dagvlinders die in ons duingebied voorkomen. De lezing wordt gehouden door F. Knijsberg, die werkzaam is in het Noord Hollands Duingebied. De avond wordt gehouden op 13 maart en begint om 20.00 uur in het clubgebouw van Vogelvereniging Kleurenpracht aan het Zevenhuizen 50. Toegang en koffie zijn gratis en iedereen is welkom. HEILOO - Eerst nog even over de vorige keezavond. De dames Mariska Bakker en Corina Brouwer hebben met 171 het hoogst aantal pimten behaald sinds het Oosthonk keezen. Wie gaat hierboven komen. Gaat u het proberen, geef je dan op voor de keezavond van vrijdag 16 maart. U kunt als koppel komen of alleen. Opgeven kan via oosthonk-keezen@hotmail.com of met tel. 06-13420642 of tel. 06-55347071. Zaal open om 19.30 uur, start is om 20.00 uur, toe gang 2,50 per persoon. Adres: Oostkanter 14 in plan Oost. HEILOO - Op woensdag 14 maart houdt CBS de Duif een open dag. Deze dag start om 11.00 uur met een gezellige vooretelling voor peuters en kleuters, gegeven door de kleuters uit groep 1/2. Daarna beantwoordt Annemiek van de Vliet al uw vragen en kunt u een kijkje nemen in het school gebouw. Kinderen kunnen dan meespelen op het kleuterplein of in de kleutergroepen. CBS de Duif, Mariënstein 180, Heiloo, e-mail: deduif@tabijn.nl, website: www.duif-tabijn.nl. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt halverwege de maand een Opsteker aan vereniging en/of stichting die zich belangeloos inzet voor de medemens. Om in aanmerking te komen voor deze opsteker kunt u een verzoek indienen. De formulieren zijn verkrijg baar bij de kassa waar ook de opstekerbus hangt. Elke maand wordt een ingediend verzoek door Keer op Keer gekozen en verblijd met een opsteker van 200,-. De opsteker van de maand maart gaat naar de Lirnmer IJsclub. U kunt de kringloop winkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5325962. De officiële ondertekening bij de notaris. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 3