contact Tuinafval HEILOO Lekker weer naar Het Baafje 13 GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies Evenementen Burgerzaken Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 21 MAART 2012 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Grof tuinafval kunt u brengen naar de Afvalbrengplaats, Rosendaal 2 (hoek Kanaalweg) te Heiloo. Zo nodig, kunt u hiervoor bij de Afvalbrengplaats een aanhangwagen lenen. Als u uw afval brengt naar de Afvalbrengplaats kunnen de medewerkers naar uw legitimatie vragen. Uit uw legitimatie moet blijken dat u inwoner van Heiloo bent. Tuinafval Klein snoeiafval en bladeren kunt u in de groene rolemmer doen. Het liefst met zo min mogelijk zand, omdat dit minder goede compost oplevert. Als het afval te groot is voor de rolemmer, kunt u dit wegbrengen naar de Afvalbrengplaats. U kunt niet alles als tuinafval aanbieden, er zijn een aantal spelregels: - Oude schuttingen, verhardingen, bielzen, boomstronken en -stammen (dikker dan 18 cm) en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk zijn géén grof tuinafval, maar bouw en sloopafval. U kunt hiervan beperkte hoeveelheden bij de Afvalbrengplaats brengen; meer hierover leest u volgende week. - Voor het wegbrengen van graszoden en overtollig grond ven/vijzen wij u te allen tijde door naar de Regionale Stortplaats. - Gooi geen bloempotten (steen of plastic), kartonnen dozen, klein puin en dergelijke in de groene emmer. - Gooi bij voorkeur geen tuinafval in de grijze rolemmer. De verwerkingskosten voor het afval uit de grijze rolemmer zijn namelijk aanzienlijk hoger dan voor de groene rolemmer. - U kunt grof tuinafval brengen naar de Afvalbrengplaats. Er geldt een maximum van 2 m3 per vier weken. Aanhangwagen Als extra service bieden wij u ook de mogelijkheid een aanhanger te lenen om uw grof afval zelfweg te brengen. Dit heeft het voordeel dat afval beter gescheiden wordt, de verwerking van het afval goedkoper wordt en u bovendien uw afval gelijk kwijt bent. Wij vragen u 50,- borg, een ken tekenplaat en uw rijbewijs mee te brengen. De aanhanger kan alleen gebruikt worden om grof huis- en tuinafval naar de Afvalbrengplaats te brengen. Het is niet toegestaan de aanhanger voor andere doeleinden te gebruiken. Puin en gips mogen niet vervoerd worden in de aanhanger. Wij raden u aan de aanhanger van tevoren te reserveren. U kunt dit telefonisch doen op werkdagen van 8.00 tot 16.00 uur via ons algemeen telefoonnummer 072 535 66 66. Openingstijden Afvalbrengplaats De Afvalbrengplaats is op maandag gesloten. Dinsdag tot en met vrijdag kunt u terecht tussen 8.00 en 12.00 uur en van 13.00 tot 15.45 uur. Op zaterdag is de Afvalbrengplaats geopend van 9.00 tot 13.00 uur. Meer Informatie Voor meer informatie over afval vindt u op onze website www.heiloo.nl onder Afvalwijzer. kunt u kijken op de website van de gemeente www.heiloo.nl of u kunt bellen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergadering monumentencommissie De Heilooër monumentencommissie vergadert op dinsdag 29 maart om 15.30 uur in het gemeentehuis, kamer 1. Deze vergadering is openbaar. Naast de vaste punten staat op de agenda: - Bouwplannen: - Kennemerstraatweg 396 - Restauratie glas-in-loodraam raad huis - Landschap en historische geografie: Kinderbijschrijving in paspoort vervalt op 26 juni Op 26 juni vervalt de geldigheid van bijschrijvingen van kinderen in het paspoort. Na 26 juni moeten alle kin deren een eigen reisdocument heb ben als zij naar het buitenland reizen, ook als zij met de ouder meereizen. Dit is het gevolg van een wijziging van de Europese verordening die voorschrijft waaraan reisdocumenten moeten voldoen. Het vervallen van de geldigheid van de kinderbijschrijving heeft geen gevolgen voor de geldigheid van uw paspoort. bestemmingsplan Blockhovepark - Archeologie: stand van zaken - Voorlichting: Open Monumentendag - Herbestemming Willibrordusgebouw Meer informatie Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met mevrouw A. van Breugel, secretaris, telefoonnummer 072 535 67 44. U kunt het bestem mingsplan Blockhovepark inzien op de website www.heiloo.nl onder Buurt bij Ruimtelijke ordening onder Bestemmingsplannen. Vraag het reisdocument voor uw kind(eren) aan vóór 1 mei Reisdocumenten die na 1 mei worden aangevraagd kunnen waar schijnlijk niet voor het eind van de zomervakantie worden geleverd, van wege het te verwachten grote aantal aanvragen. Ook is het niet mogelijk om spoed aanvragen te doen. Houdt u hier alstublieft rekening mee. Kijk voor meer informatie op www. heiloo.nl Evenementenvergunningen Feest Burgemeester en wethouders nemen kennis van het voornemen van Café La Strada om op 7 april van 21.30 tot 8 april 02.00 uur levende muziek ten gehore te brengen. Kamperen bij Trias Burgemeester en wethouders verlenen ontheffing op het verbod van over nachten in tenten buiten een officieel kampeerterrein van 23 tot en met 24 maart op het Trias-terrein aan Het Maalwater op grond van artikel 4.18 van de Algemene Plaatselijk Verordening Heiloo 2010. De brief is verzonden op 14 maart 2012. Kamperen bij HSV Burgemeester en wethouders verlenen ontheffing op het verbod van over nachten in tenten buiten een officieel kampeerterrein van 25 tot en met 27 mei op het trainingsveld van HSV te Heiloo op grond van artikel 4:18 van de Algemene Plaatselijk Verordening Heiloo 2010. Ook nemen burgemeester en wethouders kennis van het voorne men van HSV om op 25 tot en met 27 mei een incidentele festiviteit te hou den op het HSV terrein op grond van artikel 4:3 van de Algemene Plaatselijk Verordening Heiloo 2010. De brief is verzonden op 14 maart 2012. Bezwaar Als u het niet eens bent met een ver gunning, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na de dag, waarop de brief is verzonden, een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. van der Meijs van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 68 08. Tot en met maandag 2 april kunt u een zwemabonnement aanvragen. Daarna is het niet meer mogelijk een abonnement te bestellen. Wel kunt u tijdens het zwemseizoen een 10-badenkaart kopen. Op de website www.heiloo.nl/zwembad kunt u het aanvraagformulier digi taal invullen. U kunt ook een aanvraagformulier bij de informatiebalie in het gemeentehuis afhalen. Lever dit formulier uiterlijk maandag 2 april in bij de informatiebalie van het gemeentehuis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2012 | | pagina 13